Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hej Zajefajne zdjęcia wodnych stworow :multi: [url]http://i15.tinypic.com/4zu8b6b.jpg[/url] :cool2:
  2. I się witam :lol: Noooo, różowe szelki...ciekawe co Lal na to :cool1: A jakie to szpecjal okazje bedom??? Iii tam, taka burza jak ze mnie Królewna Śniezka. Troche popadało i pogrzmiało :cool1: WCZORAJ to było COŚ :mdrmed: I to chyba by było wsio co chcialam powiedzieć :lol::lol::lol:
  3. :mdleje: araby są przepiękne :mdleje: :loveu::loveu::loveu: kiedys jeżdziłam na takim, miło było :loveu::loveu:
  4. Ale prosiak ekstra :lol::lol: Futra też niczego sobie :multi:
  5. Aleeee malenstwo :loveu: Przesliczna :loveu: Loona dobrze godo :p
  6. O matko :o [url]http://img514.imageshack.us/img514/3946/11eq6.jpg[/url] wyglada na chorego...:roll: To raczej mastif tybetanski. Z poczatku myslalam ze pokazalas psa ze schroniska... :roll: NIE! nie wystarczy 8)
  7. CZesc :)))) A co tam sie dzieje na tych ulicach?:evil_lol:
  8. http://www.mfoto.pl/uploads/1500/5_c9386.jpg :loveu::loveu: i co? tylko tyle?
  9. [quote]po prostu nie miałam ochoty na spacer[/quote] Ii tam , gadanie :evil_lol: mogłaś poczuć te turbulencje :loveu: ach :loveu: :diabloti::diabloti: A co to za pajac? [url]http://img209.imageshack.us/img209/475/dsc0280bx4.jpg[/url] :evil_lol: Ładna ta ośmiorniczka, ładna :p
  10. :mad: [img]http://images27.fotosik.pl/64/4609cd05d02a34d7.jpg[/img] :mad::mad: [img]http://images23.fotosik.pl/64/448191e5a4a29aaa.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/64/b2ca3fc2742a942d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/0c632d335efad9b2.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/238dcb53fcab1ad2.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Fontanna-II][b]FILM[/b][/url]
  11. [img]http://images30.fotosik.pl/64/2797d72d0e26b0d0.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/da74234303cbb951.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/64/d2c6855754e0d1df.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/8e68107409b81409.jpg[/img] Dzieciaki miały fantastyczną zabawe :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/64/1e3ec404f35fb209.jpg[/img]
  12. [img]http://images24.fotosik.pl/64/9f7feee3f2b39f2e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/4cf172261d72286b.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/2172032e0ab9eadd.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/66ee69f75561f617.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/4613a64daf869970.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Fontanna-58][b]FILM[/b][/url]
  13. Super fontanna :multi: [img]http://images26.fotosik.pl/63/bea0d307f508653c.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/05e5979a8dcfac85.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/8a366f18e9c8cc0f.jpg[/img] :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/64/27f8812a3ef09061.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/de5277ab8ac35607.jpg[/img]
  14. [img]http://images26.fotosik.pl/63/d8a40d018b73939a.jpg[/img] Pieski tez przyszły ;) [img]http://images26.fotosik.pl/63/a9447462e6c6c7a9.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/6f31fbb446051f64.jpg[/img] Piwnice pałacu [img]http://images30.fotosik.pl/64/7998dda561002168.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/0c60a74a3bce5b66.jpg[/img]
  15. suuuuperrr :klacz: :multi: A jest tam muzyka?
  16. Hej, jakie ma rozowy nosek http://i12.tinypic.com/54cvrja.jpg :))))))) A króliczek prześmieszny :)
  17. Ale gdzie? :hmmmm: :niewiem:
  18. Bosh, tam piwo lało sie litrami :o :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A gdzie Bogarka? pochowała się?:evil_lol:
  19. :o o rany :mdleje: I tez ma piegi! :loveu::loveu: Piekny :loveu:
  20. [quote]jamnisia miniatura Gama, jakterrier Beta i kundelka Amfa a i jeszcze Baja - sznaucer miniatura pieprz i sól a jest jeden kolega, za którym tam w miarę przepada, Labi - labrador[/quote] To czemu zawsze na spacerku tylko Tobi jest?:eviltong: Tak wtrafiacie ze nikogo nie ma na dworzu?:lol:
  21. Zmoreczkooo, stoo laaat dziewczynko :BIG: :new-bday::new-bday::new-bday: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.55-4.jpg[/url] :loveu:
  22. Fajnie że jesteś :multi: Cierpliwie czekam na foty z wypadu :razz: A aparaciku to szkoda, szkoda :(
  23. Nerul, zapraszam cześciej :cool3: Matusz, wycaluje. An bzik :p Pinczerka, a no sie relaksuje. Strasznie lubi się tarzać czy to z piłką czy z talerzykiem :p [img]http://images27.fotosik.pl/64/14b5240121789009.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/33574d44c5cdb3a8.jpg[/img] Z Krakowskiego Przedmieścia poszłam na Pl. Piłsudskiego a tam jeszcze trwały pokazy ze Święta Wojska Polskiego... [img]http://images30.fotosik.pl/64/1f4abdcbf7a1cc91.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/654fca59fe454a03.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/64/a7184a24ff0d3483.jpg[/url] Ale najbardziej podobało mi się to :p [img]http://images25.fotosik.pl/63/779cb275ea2bdd4d.jpg[/img]
  24. [url]http://images25.fotosik.pl/62/a2ab1ebcbfd5fe55.jpg[/url] :mdleje: boskie :lol:
×
×
  • Create New...