Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. No brawo :klacz: A co jest nie tak z Franiowym kolorem??:o Co za sedzia :mad: Czy staffiki sie na smyczy wystawia? Patka, szacuneczek :lol::cool1:
  2. [url]http://images30.fotosik.pl/64/f59b1eb2d6fe573cmed.jpg[/url] sliczny :loveu: Gonia, a co z Twoimi fotami? he? [quote]Zwyczajnie, podchodzisz do stoiska, trzaskasz ręką w blat, i mówisz: probki albo życie I dostajesz[/quote] Buhehehheeh dobre :evil_lol:
  3. Widac ze Logan byl bardzo zainteresowany nauka [url]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Jocker%20i%20Teddy/IMG_1336.jpg[/url] :evil_lol:
  4. Podoba sie :p Dawaj następne :p
  5. Ile ogonow :o dzin dybry
  6. Swietny wzrok :razz: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_0965.jpg
  7. No to dobrze ze mala czuje sie lepiej :) Dawaj wiecej tego skansenu :multi: Hmmmm, elektryczny grill [url]http://img168.imageshack.us/img168/3121/dsc02177sx1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Ooooo, jaka ladna wiewiorka [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/Polanka_lato2007/PICT2230.jpg[/url] :loveu::loveu:
  9. Czesc :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/62/c342648c99494c82.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/62/00b1ee68b093977e.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/62/640af24ffc92492a.jpg[/url] Hrrrrrr [img]http://images29.fotosik.pl/62/467b6b04778a153c.jpg[/img] No widzisz, a serwer padl i ni bydzi juz fot :shake:
  10. [img]http://images28.fotosik.pl/62/6b67e2eaa0407d72.jpg[/img] Zdeczka sie rozpruło :lol: [img]http://images29.fotosik.pl/62/e944c2ccc7283089.jpg[/img] To sie nazywa lufa! :evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/62/9281063ed3b3687c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/62/59f18aa62813735a.jpg[/img] Strasznie mi sie spodobaly te posagi :lol: Fajnie je zrobili :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/62/6258bd2a45a52e1a.jpg[/img]
  11. [img]http://images27.fotosik.pl/62/7fe06815c380b4a7.jpg[/img] A to jest ciekawe :o [img]http://images30.fotosik.pl/62/93bde36f586530b4.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/af5605e2f1659fb7.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/7cf07d81a5aa18e4.jpg[/img] Sciana bunkra [img]http://images26.fotosik.pl/62/3cbd6015558a1d3e.jpg[/img] [url]http://images28.fotosik.pl/62/c7ddecde7a8701bc.jpg[/url]
  12. Guffi, nieprawdaz..? :loveu: :evil_lol: Po prostu mnie NOSI, ojj bardzo nosi, jak nigdy dotad :diabloti: Juz nie moge wytrzymac i takie pomysly mi do glowy przychodza ;) No to sie cieszkam Gonia ze wycieczka Ci sie podoba hahahaha Interesujaca, prawda?:evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/62/f9bf6fe9edf8b102.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/62/031a8f7d248f80d4.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/62/e67d990db93cb348.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/62/0891f6b2e93ec5cc.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/62/346d18a7cdae3f38.jpg[/img] Dzis Uszaty mial bardzo ruchliwy dzien :lol: Zrobilam mu sesje zdjeciowa z fresbee :multi: Po powrocie padl i sie nie rusza :evil_lol:
  13. Wow, dzien pelen wrazen byl :)))))
  14. :evil_lol: ja wiem co :evil_lol: Poświata zaginęła w tym ogrodzie :evil_lol:
  15. Witamy Atosa w kregach bezjajecznych :multi: Za pare dni bedzie o niebo lepiej :)
  16. Helouuuu :razz:
  17. [quote]dywan jest samotarzajacy[/quote] fiu, fiu, nowa generacja :cool3: :( jak ona sie ma?
  18. anetta

    czarno-ruda galeria

    Jak obrazek :))))))))))) [url]http://img141.imageshack.us/img141/3433/m180807021lr6.jpg[/url]
  19. [quote]To nowa świnka:lol:[/quote] Wiieeem, wiem :))))))))) Ale juz wiem o so chodzy :megagrin: Dziki zwierz na wybiegu [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1494/tn_wla2-064_057c2.jpg[/url] hahahaha
  20. Jejć, jaki tam tlum! :evil_lol:
  21. [quote]Ja pamiętam jak po raz pierwszy uruchomiłam PF :loveu: Tez sie bawilam nim baaardzo dlugo, bo przy PF Irfan jest po prostu... Wiejski? :evil_lol: Nie no, po prostu ubogi. ;) Mam nadzieje, ze jak wykombinujesz jakąs przeróbeczke to się nia pochwalisz ooo :loveu:[/QUOTE] Ojj tam, co sie bedziemy szczypac :lol: Trza nazwac to po imieniu :lol: Wiejski i tyle ;)))))))) Noooo :roll: ok. Takie cuś nacudowałam wczoraj... [url]http://img265.imageshack.us/img265/2566/dscf4496zphotofiltrjh5.jpg[/url] [url]http://img265.imageshack.us/img265/2455/dscf4513photofiltryb9.jpg[/url] Super, na wystawce bylas :)) Czekam w takim razie na foty. I gratuluje zebrania tak duzej kwoty :multi:
  22. Gonia, czy Ty wiesz co naroblas??! :evil_lol: Sciagnelam sobie ten probram i sie nim bawie do tej pory :diabloti: Tyle tego tam :o A kto dzis z psami wyjdzie, he?? A kto jutro da im jesc, he?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Jezuuu, Teddy mial urodzinki :oops: Wszystkiego naj najlepszego :oops::Rose::Rose: Ale cudo!!! :o [url]http://i13.tinypic.com/6azf4pf.jpg[/url] A te szelkie sa swietne :o
  24. [quote]Polecam Photofiltre[/quote] Dzieki Ci dobra kobieto. A autkiem nie pogardze :evil_lol:
×
×
  • Create New...