-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jaki rozesmiany pychol [url]http://images27.fotosik.pl/77/d99fadd3f3aef6e1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:o Boski fiilm :mdleje::loveu::loveu::loveu: Gdyby sie nie ruszały to pomyślałabym że wypchane są :lol: -
Evaxon, zazdraszczam ;) Ja do gotowania mam dwie lewe ręce :lol: Figaro...:(
-
Ha, no to nie dziwne że nie chciał wejść na palisade jak była taka wysoka :eviltong:
-
Ale ON :razz: Niesamowity. A czyj on jest? Pelikan fajniutki ;)
-
Szok! :placz::placz: Była taka młoda :placz: Dziecko jeszcze.... [']
-
Nooo :multi: Widzisz, wsio poszło jak po maśle. To jeszcze jutro. Troszke nie w temacie jestem :oops: Czemu się zdecywałaś na sterylki? nie wystawiasz dziewczyn?
-
Gratuluje stronki, bardzo fajna :cool3: Spory zbiorek małych żyjątek :happy1:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
No i jak, no i jak??? Ares i przyjeciele :lol::lol: Super -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
O boszz, na drzewie wylądowała? [url]http://www.bc.kgb.pl/3/49.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Jak miło popatrzeć na zdjęcia :cool3: Fajne są, zwłaszcza ta :lol: [url]http://images30.fotosik.pl/78/76c5a289aaea3177.jpg[/url] "Choco patrz, samolot leci" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :scared: Co to był za uszaty przyczepiony do drzewa???? [url]http://images25.fotosik.pl/78/a6fab8e0871225c3.jpg[/url]
-
[url]http://pies.onet.pl/48,1,1,marsz_jamnikow,galeria.html[/url] :))))))))))))) Stańczyk nr.8.
-
No przeca napisałam że ni mo :eviltong::eviltong: Dzięki Furciaczek, kurcze, masz jakiś skrót od nicka?:evil_lol:
-
No pewnie że wsio będzie dobrze ze sterylką. Zobaczysz że później będziesz się śmiać że tak sobie tym głowe zawracałaś :lol::lol::lol: :kciuki: Nie puściłabym tam psa [url]http://img73.imageshack.us/img73/7180/s040907095ki8.jpg[/url] :oops: ;))) Nigdy nie wiadomo co tam pod wodą się kryje ;)
-
:mdleje: ale cudo :lol: bedzie na agility?? :cool1:
-
:lol: Ale co wy odemnie jeszcze chcecie?? :placz: Sępy! :diabloti: Nio mo długowłosych. Foty są TAM TAM TAM :diabloti: i nie tylko moje :cool3: Byłam dziś w Biedronce i kupiła aż dwa grzebienie i szczote dla uszatego :cool1: Ten jeden grzebień jest super :o Tak ładnie wyczesuje podszerstek, tego właśnie było mi trza :razz: A wczoraj odwiedziła nas Alcia [img]http://img510.imageshack.us/img510/4064/dscf6531zsf3.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://img510.imageshack.us/img510/4034/dscf6537znz1.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/5089/dscf6542zfw3.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/581/dscf6551zby7.jpg[/img] Iiiiii leeecimy do Masajka :lol: [img]http://img204.imageshack.us/img204/3852/dscf6553zgo7.jpg[/img] [url]http://img204.imageshack.us/img204/5020/dscf6554zbi5.jpg[/url]
-
[url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_5916.jpg[/url] :o Buhahhaah jaka mina!!! :roflt::roflt::roflt::roflt: Bodziulka, widziałaś foty z przemarszu jamników? Wygrał Stańczyk :lol::lol: [quote]wuj coś przykręca, reszta stoi i czeka, aż on skończy, żeby robić dalej i nagle wuj: "k**wa, jest nas 4 a tylko ja zapier****m" na co mój wujek (ten na dole) aż opluł się piwem[/quote] hhahahahhaha. Normalka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[img]http://images28.fotosik.pl/78/ba90552bff1a3e6c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/78/3e7e1dfae84b7c1a.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/79/8505d97cdc513ab4.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/411/324362c73f97d59b.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/78/664df9a8caf08988.jpg[/img] Reszta TAM :evil_lol::evil_lol:
-
[img]http://images24.fotosik.pl/78/80020c0331e0316e.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/5aeedd70918f4b19.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/78/8c6159ec31e64959.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/78/a9b327cd9b36453e.jpg[/img] UWAGA, cukiereczek :loveu::loveu::loveu::loveu: [img]http://images26.fotosik.pl/78/46f788e508e58b94.jpg[/img]
-
[img]http://images13.fotosik.pl/77/8ddd50c918a28dfa.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/77/3a4b089d97b13389.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/78/748fb50928287ebd.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/786236ce7657cc2b.jpg[/img] No i jak tu nie kochać TAKICH uszu???:loveu::loveu: [img]http://images28.fotosik.pl/77/a12be85e2b550d92.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/78/7d9df9365b58fef1.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/cc84b13b6194b73b.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/78/efe5b19957269452.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/78/e2406c7f814ac760.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/78/7992e08c87cde9ab.jpg[/img]
-
Nie karzcie mi wstawiać tutaj 200 fot bo padne :mdleje: Wstawie tylko cardi i jamniki :loveu: [img]http://images28.fotosik.pl/77/2f2ddf31097184b3.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/78/b30224c114b2893a.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/5fe47da92b1ba11e.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/78/612d2ec23b72766a.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/a2c8ff9e4fdc60bd.jpg[/img]