-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Mam tą książeczke :lol: O psach, prawda? [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wrzesien/zll1-3.jpg[/url] Ojej, Bora, źle wyglądasz :shake: Jakoś niewyraźnie :roll::evil_lol: [url]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/IMG_0032.jpg[/url]
-
http://img516.imageshack.us/img516/8058/dgzx5.png :mdleje: piekny
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No, no zielono i przyjemnie, chyba piszemy o tym samym miejscu :) A kiedy tam będziesz? Z chęcią wpadne....porobie wam foty :diabloti: A już myślałam że dostałas kosza :evil_lol: Mnie juz NIC nie zdziwi :cool1: -
[quote]Tak.. jedna szafka na dwie osoby..[/quote] Super :diabloti: nie ma to jak oszczędzanie miejsca w szkole :diabloti: [quote]I jeszcze jak ktoś nie widział, to TU jest filmik na potwierdzenie tego, ze Bonie ma ADHD[/quote] To się zwie głooopawka :cool1: Masaj też tak zapierdziela tylko trza go dobrze zachęcić :lol::lol:
-
[quote]Kogo? Bo czasami jak tak trochę oklapną w połowie, to [b]jak Corgiszon[/b] wygląda[/quote] No właśnie :p Tylko czemu jak opadną? Właśnie jak stoją to ma jak corgi. [quote]cały czs to one nie stoją, zlaeznie od sytuacji[/quote] Aaaaa, to taka cffffana bestyja :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']:hmmmm: :niewiem: :oops: :diabloti:[/QUOTE] Zerknij na posta gdzie mi "odpowiedzialaś" :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewciu, chciałaś mi cos powiedzieć?:evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nie ma co, Waszka przepadła.....:shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale panna urosła :multi:
-
Cudeńko :loveu: W końcu sie doczekałaś ;)
-
Noo, bloopersy sa rewelacyjne, wszystkie :lol::lol::lol: Zobaczcie to :mdleje: :roflt::roflt::roflt: :mdleje: [url]http://www.fish-school.com/index.html[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img]
-
[quote]nie wiem czemu głową w dół, wszyscy tak robili to ja też[/quote] Ale ci chłopcy normalnie zjeżdżali :diabloti: Ja pierdut :mdleje: [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_6595.jpg[/url] [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_6596.jpg[/url] [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_6598.jpg[/url] Wow wow wow wowo :mdleje: Kolejeczka super! A Ty? pojeździłas sobie?
-
Witam :p Te uszy kogoś mi przypominaja :lol: Fajnie że jej stanęły :lol::lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aaaa, ale cudo suńka :mdleje: Nie dość że łaciata to jeszcze pregowana :mdleje::loveu::loveu: Gizmo niegdy nie wpadł na pomysła żeby wyskoczyć sobie z tego balkonu?:evil_lol: -
Macie szafki w szkole?
-
Dobcia, dobrze wiedzieć że to astry ;) :lol: Przynajmniej się nie zmarnują :) Bzikowa, kot podobno ma właściciala. On sobie tak chodzi po działkach, u nas tez juz był :evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/82/09ff1de9573ebed4.jpg[/img] Sztuczny tłok :evil_lol: :evil_lol: [img]http://images13.fotosik.pl/91/2754f24dbe8b1093.jpg[/img] Poszlismy na spacerek [img]http://images28.fotosik.pl/82/bde312afa5373479.jpg[/img] Kiepawo widać, był w takim miejscu że nie dało się bliżej podejść...i zrobic fote pod innym kątem :shake: [img]http://images13.fotosik.pl/91/a4d8a6d42c80e36d.jpg[/img] Te zielone rosliny są pod ochroną :cool3: Nie pamiętam jak się zwą. [img]http://images30.fotosik.pl/82/05fbcb648e134a30.jpg[/img]
-
[img]http://img251.imageshack.us/img251/4020/070915155814bu7.jpg[/img] [img]http://img251.imageshack.us/img251/8034/070915160832fv9.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/7876/obraz001ix9.jpg[/img] :cool1::cool1:
-
:mdleje: zajebioza :mdleje: zazdraszczam Falownice są rewelacyjne :megagrin: A czemu zjeżdżałaś głową w dół? :hmmmm: Niesamowite prędkości osiągały te dzieciaki :cool1:
-
Nie wyglądasz na zmarnowaną marszem :evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:angel: Frania wode i piasek poznała :angel: -
Oo no prosze, za każdym razem jak tu wchodze to są urodzinki :lol::lol::lol: Wszystkeigo najlepszego, spelnienia marzeń :BIG::new-bday: :drink1::laola:
-
Ala, jak dobrze że nie jestem sama :multi::evil_lol: Chodze jak ciamajda :evil_lol: Chociaż teraz i tak troszeczke jest lepiej :roll::evil_lol: Hmmm, strażnik to chyba nie pijący jest :hmmmm::lol: [img]http://images24.fotosik.pl/82/d81a12d798ab7d53.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/82/f605468471aa263e.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/98/4f337cebd5e204bf.jpg[/img] Dziki zwierz..jak dobrze że byłam za siatką:evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/82/f1608830394acf47.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/8da6c77a1327f606.jpg[/img] No i dziś nie dokończyłam sprzątania, pneumatyczny kijek się zepsół :evil_lol::evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jak wypolerowana :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]tak koło kościoła , a raczej ZA , na terenie Legii[/quote] Kiedys tam były szkolenia ze Związku Kyn.