Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Zdjęcia powalają na kolana :loveu::loveu:
  2. Jakis gooopi ten gołąb musiał być :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pięknie razem wyglądają...wiem powtarzam się :evil_lol::evil_lol:
  3. Przyszłam bo dawno mnie tu nie było....:razz: Przygoda jak z archiwum x :cool1: Szczęśliwie wszystko dobrze sie skończyło :)))))))
  4. :evil_lol::evil_lol: no rzeczywiśćie, majtki i opaska to takie podobne rzeczy :evil_lol: Można sie pomylić :diabloti: Witanko!
  5. WOW WOW gratki!!! :klacz: brawo, brawo :klacz: [quote]żyjesz Aneta???[/quote] Jeszcze dycham...jeszcze....dyyychaaammm........... piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.................----------------------------------------------------
  6. anetta

    bzik

    [quote]Mówi Ci coś nazwa 2slo ?[/quote] nie :shake: Co to znaczy bananowa szkoła?? Czy to jakis nowy młodzieżowy slang? :lol::lol::oops:
  7. O rzesz Ty Rybka :o Masz łacine w szkole? [quote]rano zapomniałam zjeść [b]tabletki na oczy[/b][/quote] :o
  8. Ale fajny [url]http://images30.fotosik.pl/85/58d555ca19c40c2c.jpg[/url] :loveu: A Pani Legwan też jest super :-D
  9. Doberek :cool3: Wiq, maślaczki już marynują się w słoiczkach :p Furr, tak jak pisałam, pojechałam dziś po akku i ładowareczke :multi: Nie byłam pewna czy będą mieć ładowarke ale sie okazało że jest :multi: Pytam sie jeszcze czy jest ładowarka tylko nie pamiętam początkowej nazwy a pani do mnie: "BC-700?" :o :lol::lol: No i jestem ponad 100 zł w plecy :lol::lol::evil_lol::evil_lol: No i doopca, nie wstawie fotek bo cos robią z systemem :watpliwy:
  10. anetta

    bzik

    Co Ty z tą bananową szkołą??? :lol::oops::lol: Jak przeczytałam o nowotworze to mina mi zrzedła...Ale całe szczęście jest wycięty!! Super wyszły te zdjęcia :multi: Z klimacikiem 8)
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Nie wiem czy już pytałam, a jeżeli tak to zapomniałam :eviltong: - jakim aparatem trzaskasz fotki? :cool3:[/quote] Fuji 5600 :p [quote]Na razie probujemy Dolfosem z biotyna sie ratowac[/quote] Jakieś pół roku temu dowałam mu Dolfosa, ale to była próbka więc efektów nie widziałam. [quote]Ale duży qń :loveu:[/quote] I miał ten wielki szpikulec pod sobą :diabloti: Dziewczyny, niestety nie śpie z aparatem :diabloti: Jeszcze do tego nie doszło :evil_lol::evil_lol: Bbeta, maślaki, maślaki tylko malutkie :eviltong: Po paru minutach... [img]http://images29.fotosik.pl/82/e93c26b7051c5c53.jpg[/img] Niektóre były pochowane, cfffaniaczki :evil_lol: [img]http://images23.fotosik.pl/82/7e9d25db22e07df2.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/77fa450318d74b32.jpg[/img] Oprócz zółtego konia była jeszcze ta pani :loveu::loveu::loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/82/361221023ab596c7.jpg[/img] A tu następna gąsieniczka:loveu: Szuka grzybów :loveu: [img]http://images29.fotosik.pl/82/27fa7b9ecfc6aa9e.jpg[/img]
  12. [quote name='Vectra']przyjedź , przyjedź :loveu: sob -niedz od 9 do 12 :p foty mile widziane :cool3:[/QUOTE] W sb. mam trening, wiec ndz. zostaje ale nic nie obecuje :p
  13. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Bo ta książeczka jest ze średniowiecza ;))) Ja juz baaardzo dawno do niej nie zaglądałam ale moge sobie wyobrazić co tam jest napisane :evil_lol: Zresztą mam jeszcze książke o jamnikach gdzie jest napisane że suka powinna mieć małe żeby było zgodnie z naturą czy jakoś tak :diabloti::diabloti: [quote]Zresztą tak jak ja i Pati. I teraz chora jestem.[/quote] No właśnie, wy też i teraz takie skutki :diabloti: Bierz Rutinoscorbin a będziesz pieękny i zdrowiutki :o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::B-fly::lol::scared:
  14. Firanki prawie jak welon :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote]wywalilam se reke ze stawu nawet dzwi otworzyc nie mogetrze isc na przeswietlenie....[/quote] :shake::shake:
  16. Hello [url]http://images26.fotosik.pl/84/743580c543411396.jpg[/url] Hipnoooozzzza :evil_lol:
  17. Ło rany :o ale przygoda...
  18. [img]http://images27.fotosik.pl/82/a2c0418233d6af13.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/34a23425a98c1350.jpg[/img] U Pinczerki pisałam że nie lubie zbierać grzybów, owszem, nie lubie ich szukać i wciskać się pomiędzy krzaczory i pajęczyny :diabloti: ale jak grzyby rosną ci pod nogami to czemu miałabym ich nie zerwać????:evil_lol::evil_lol: Maślaczki. [img]http://images26.fotosik.pl/82/12b52755c374834b.jpg[/img] W trakcie grzybobrania spotkałam TO. Zielone widziałam, ale żeby ZÓŁTE??? Ciężko było się dostać bo wysoka trawa rosła tam gdzie siedział :shake: [img]http://images13.fotosik.pl/91/b5a612f3d3d95893.jpg[/img] Zaczęłam go trosze szturchać żeby ruszył łaskawą doopcie i wyszedł z tej trawy :diabloti: [img]http://images23.fotosik.pl/82/637454c71be5b3fe.jpg[/img]
  19. [quote name='Dobcia']To są chyba skrzypy na ostatniej fotce;)[/QUOTE] Wiesz, chyba masz racje :))))))) [quote name='furciaczek']hmmm a ja mialabym problem... ukrasc jedzonko czy straznika:loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Witaj Natija :cool3: [quote name='zuzolandia']wowowowo a jo tyz mom takigo szmaterloka na takij blumie ;-) ehehehh[/QUOTE] Może to ten sam? :evil_lol: [quote]Jak Ty to robisz? Naucz mnie[/quote] Normalnie :lol:, ustawiam w aparacie na makro czyli w moim przypaku kwiatek i pomalutku ustawiam i przybliżam aparat do obiektu :lol: Proste :lol::lol: Ale nie zawsze sie udaje. Miło że motylek na kwiatku sie podoba :multi: Nie ukrywam że mi również i bardzo jestem zadowolona z tych trzech zdjęć :multi::multi: Zwłaszcza z pierwszego :)))) Dziś rano przebudziłam się z przerażeniem :lol::lol: Usłyszałam jakiś hałas i się okazało że Kaja spadła z łóżka :megagrin:(wiedziałam że kiedyś to nastapi :lol: Mam za małe łóżko :evil_lol:) Na szczęście miała miękkie lądowanie bo........... spadła na śpiącego Masaja który leżał obok łóżka :roflt::roflt::roflt: Obydwa futra były mocno zdziwione. Jedno jak i drugie nie wiedziało co się dzieje :roflt::roflt: Jutro jade po new akku :multi: Chciałam jeszcze ładowarecze kupić ale nie wiem czy będą mieć taką jaką chce :razz: Zaczęłam dziś dawać Masajowi trzecie op. Gammolenu. Muszę powiedzieć że widze efekty :multi::multi:
  20. [quote]Ledwo 96km jedzie sie 4h![/quote] Co?!!! :-?:o paranoja:stupid: A z netem to kiepawo, oj kiepawo...
  21. :hand: [url]http://images23.fotosik.pl/61/257166e8dddb4b45.jpg[/url] "łuuuuuu" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Nieeee:) Ale chyba rzadkością są takie umaszczenia. witam
  23. [url]http://img89.imageshack.us/img89/9696/p8135223bl1.jpg[/url] :mdleje:
  24. Ja cie, bowski spacer, pieknie razem wyglądają :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...