Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Fajnie że jesteś. W Harrachowie? To dziś tam skoki były :lol:
  2. Hhahhaah jaki Poradnik :roflt::roflt::roflt: rewelka [size=1]Maga, przejeżdżałaś dziś może obok Agory?[/size]:hmmmm: ;)
  3. Hejka. Przeczytałam o pogryzieniu...:shake::shake: Szkoda słów na tą całą sytuacje. Jakby baba zabrała od razu psa nic by takiego się nie stało :shake: Szybko nam zdrowiej! Do Krk :loveu: Wspaniale :loveu: Już sie nie moge doczekać fotorelacji :loveu:
  4. [quote]A w TV mówili, że zimy nie będzie[/quote] Telewizja kłamie :cool1: [quote]Zmorka podrywa Karola[/quote] Hhahaha a co Karol na to? :lol:
  5. Asher!! Trzymam moocnooo!! :kciuki:
  6. No, kliker dobra rzecz, u Waszki się sprawdził :megagrin::megagrin::megagrin: :drinking:
  7. Mi też się podoba z tymi paskami :)))))))))) "Nic mi się niee chcee" [url]http://img144.imageshack.us/img144/8437/sql664xe8.jpg[/url]
  8. Hej. Ładna ta Pesteczka :loveu: Taka delikatna panienka.
  9. anetta

    bzik

    Cześć :) Bzik już po trymowaniu? :cool3:
  10. [url]http://lh3.google.pl/weszka12/R5JZkGwUsBI/AAAAAAAABR4/snv1KQi9R70/P1120008.JPG?imgmax=512[/url] :lying: jezzzussssss :lying: Ale pieski mają ładny trawniczek :lol: A co to za jaszczury i węże? :cool3:
  11. [quote]W collarze te szerokie mają takie właśnie zapięcie, a węższe mają klamre metalową.[/quote] No rzeczywiście. Nie zwróciłam na to uwagi ;) [quote]a za jakiś czas może jeszcze jej troszke przybędzie w szyi (oby)[/quote] Zobaczysz, sucz Ci się rozrośnie :p Coś jej się z ucholami porobilo na trzech ostatnich fotach :turn-l:
  12. Justa :evil_lol: Chili jest dobrej budowy do agility albo fresbee 8)
  13. [url]http://images30.fotosik.pl/143/7eaa22dc7b8b13b1.jpg[/url] :lol::lol: goopoolee
  14. I dawaj imprezka Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia, kurde bele, leci Dom stoi zupełnie pusty nocą kurzą się dookoła rupiecie Wracamy chwiejnym krokiem po okrążeniu nad ranem Po schodach na piechotę raczej rady nie damy Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma dzieci w domu - to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Trasa bardzo dobrze znana od jednego baru do baru Poznaje się tych albo owych i mamy troszeczkę kataru Jeśli wiesz o czym ja mówię. Natomiast zupełnym rankiem Wychylam patrząc tępo ostatnią bez gazu szklankę, he Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Jeszcze kilka dni i nocy, i wszystko wróci do normy Będziemy zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni Jednak jeszcze dzisiaj i jutro, pojutrze i popojutrze Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Tak, wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni :sweetCyb::ylsuper::drink1:
  15. Zawsze się zachwycam tymi widokami :loveu:
  16. Hejoo :lol: Hhahhahaa [url]http://likr.pl/tmp/710.html[/url] :roflt:
  17. Pinczerka, bo to maluch po tuningu :evil_lol:
  18. Cieszkam się z nowego domku dla Miśka :multi: Dziady świetne! Foty mają klimat. Wiq :lol:
  19. No przecież jest przy nadzieji, nie wiesz?!! :O :megagrin::megagrin:
  20. [quote]raz na 3 lata - i w celach poprawienia urody[/quote] Nooo SPA jeszcze nikomu nie zaszkodziło :evil_lol:
  21. [quote]A tu kilka fotek mi tz zrobil z Dikim[/quote] Gdzie? Ja tam Cię nie widze :diabloti: [url]http://i11.tinypic.com/6k7on88.jpg[/url] :turn-l::cool2:
  22. [quote]Zapięcie jest ok, ale wiesz, ja ją mam od wczoraj[/quote] No tak, tak, pytam się bo są z klamrą i takie co Ty masz. I nie wiem czy to jest jakaś różnica. [quote]a ona mi z obroży wyszła cholera odrobinke za duża jest dosłownie ze 2 cm[/quote] O masz...:shake: A nie da już rady jej zmniejszyć? Niki :( ale chudzinka, nawet z tej perspektywy widać kręgosłup...
×
×
  • Create New...