-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Fajnie że jesteś. W Harrachowie? To dziś tam skoki były :lol: -
Hhahhaah jaki Poradnik :roflt::roflt::roflt: rewelka [size=1]Maga, przejeżdżałaś dziś może obok Agory?[/size]:hmmmm: ;)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hejka. Przeczytałam o pogryzieniu...:shake::shake: Szkoda słów na tą całą sytuacje. Jakby baba zabrała od razu psa nic by takiego się nie stało :shake: Szybko nam zdrowiej! Do Krk :loveu: Wspaniale :loveu: Już sie nie moge doczekać fotorelacji :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]A w TV mówili, że zimy nie będzie[/quote] Telewizja kłamie :cool1: [quote]Zmorka podrywa Karola[/quote] Hhahaha a co Karol na to? :lol: -
Asher!! Trzymam moocnooo!! :kciuki:
-
No, kliker dobra rzecz, u Waszki się sprawdził :megagrin::megagrin::megagrin: :drinking:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Mi też się podoba z tymi paskami :)))))))))) "Nic mi się niee chcee" [url]http://img144.imageshack.us/img144/8437/sql664xe8.jpg[/url] -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hej. Ładna ta Pesteczka :loveu: Taka delikatna panienka. -
Cześć :) Bzik już po trymowaniu? :cool3:
-
[url]http://lh3.google.pl/weszka12/R5JZkGwUsBI/AAAAAAAABR4/snv1KQi9R70/P1120008.JPG?imgmax=512[/url] :lying: jezzzussssss :lying: Ale pieski mają ładny trawniczek :lol: A co to za jaszczury i węże? :cool3:
-
[quote]W collarze te szerokie mają takie właśnie zapięcie, a węższe mają klamre metalową.[/quote] No rzeczywiście. Nie zwróciłam na to uwagi ;) [quote]a za jakiś czas może jeszcze jej troszke przybędzie w szyi (oby)[/quote] Zobaczysz, sucz Ci się rozrośnie :p Coś jej się z ucholami porobilo na trzech ostatnich fotach :turn-l:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Justa :evil_lol: Chili jest dobrej budowy do agility albo fresbee 8) -
I dawaj imprezka Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia, kurde bele, leci Dom stoi zupełnie pusty nocą kurzą się dookoła rupiecie Wracamy chwiejnym krokiem po okrążeniu nad ranem Po schodach na piechotę raczej rady nie damy Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma dzieci w domu - to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Trasa bardzo dobrze znana od jednego baru do baru Poznaje się tych albo owych i mamy troszeczkę kataru Jeśli wiesz o czym ja mówię. Natomiast zupełnym rankiem Wychylam patrząc tępo ostatnią bez gazu szklankę, he Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Jeszcze kilka dni i nocy, i wszystko wróci do normy Będziemy zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni Jednak jeszcze dzisiaj i jutro, pojutrze i popojutrze Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Tak, wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni :sweetCyb::ylsuper::drink1:
-
Zawsze się zachwycam tymi widokami :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Hejoo :lol: Hhahhahaa [url]http://likr.pl/tmp/710.html[/url] :roflt: -
Pinczerka, bo to maluch po tuningu :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jakie gonitwy! :o :) -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieszkam się z nowego domku dla Miśka :multi: Dziady świetne! Foty mają klimat. Wiq :lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
No przecież jest przy nadzieji, nie wiesz?!! :O :megagrin::megagrin: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]raz na 3 lata - i w celach poprawienia urody[/quote] Nooo SPA jeszcze nikomu nie zaszkodziło :evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote]A tu kilka fotek mi tz zrobil z Dikim[/quote] Gdzie? Ja tam Cię nie widze :diabloti: [url]http://i11.tinypic.com/6k7on88.jpg[/url] :turn-l::cool2: -
[quote]Zapięcie jest ok, ale wiesz, ja ją mam od wczoraj[/quote] No tak, tak, pytam się bo są z klamrą i takie co Ty masz. I nie wiem czy to jest jakaś różnica. [quote]a ona mi z obroży wyszła cholera odrobinke za duża jest dosłownie ze 2 cm[/quote] O masz...:shake: A nie da już rady jej zmniejszyć? Niki :( ale chudzinka, nawet z tej perspektywy widać kręgosłup...