Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    czarno-ruda galeria

    [URL]http://img178.imageshack.us/img178/7321/smg4409bl9.jpg[/URL] Pancia, daj, odgryze ci ucho :diabloti: Po co dwa, wystarczy jedno :diabloti: Fajnie wyszłaś :)))))
  2. Łaaaaa, ale bibka mnie ominęła. Ala oraz R, życze Wam kolejnych szczęśliwych razem spędzonych lat :bigok: :cunao::laola: Kocinke pamiętam :multi: Ale panna!! :loveu:
  3. Jest niesamowity :loveu: Trzyymamy kciuki!
  4. Wow, świetne foty :multi: :loveu: Laluni się chyba truszke przytyło...? :siara: ;)
  5. Witaj po podróży:hand: A gdzie byliśta? :evil_lol:
  6. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/80880/00000006.jpg[/URL] O_o jak nie Ty :evil_lol: [quote] aaaaaaaaaa , to powiem WAM nowinę HA po roku jazdy nielegalnie :multi: w końcu wymieniłam prawko na nowe :evil_lol: :evil_lol: za tydzien w poniedziałek odbieram :multi: i już nie będę musiała jeździć kanałami :siara: Oczywiście w wydziale komunikacji nie obyło się bez walki na noże , bo pani urzędaska , powiedziała mi , że MOŻE będzie do odbioru za miesiąc ... wiec poprosiłam by mi wyjaśniła na piśmie dlaczego mam czekać MIESIĄC na dokument który kazali mi ustawowo wymienić ... i niech mi okaże dokument który zawiera informacje , że to AŻ tyle trwa .. jak już zakręciłam na pięcie i byłam w przy drzwiach naczelnika , pani mnie zawołała i powiedziała , że w drodze WYJĄTKU kurde , za tydzień mam przyjechać po odbiór. Czyli można w tydzień dostać prawko :evilbat: tylko dlaczego muszę zawsze zostać wyprowadzona z równowagi.[/quote] No brawo, a jednak można :lol::lol: Takie szkodniki to ja mogę mieć :loveu:
  7. [URL]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/b03898ab.jpg[/URL] :evil_lol: A co tutaj się dzeieje? [URL]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/fd45e308.jpg[/URL] :diabloti:
  8. Sernik :mdleje: pycha
  9. [IMG]http://images29.fotosik.pl/231/b795b379b4475580.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/289/c725b6b5b5cc4fc5.jpg[/IMG] Wpatrzony w aporcik :shiny: [IMG]http://images31.fotosik.pl/289/b35d0081b964970a.jpg[/IMG] [img]http://images24.fotosik.pl/232/9cd1b22bff563ceb.jpg[/img]
  10. [IMG]http://images25.fotosik.pl/231/e709e1896818e88f.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/289/03027175dc3d04f6.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/232/b6b94f1faaddec1e.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/232/d64b8b9dbfad007a.jpg[/IMG] :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/232/16d370d392d23326.jpg[/img]
  11. [quote name='Izabela124.']Hejka Ale fajny kwiat, to lilia?[/quote] Si :) Cieszkam się że mroczna Kajos przypadła do gustu :loveu: Jak będą jakeś błędy w pisowni to wybaczcie, pisze nie ze swojego kompa i tu jest taka inna klawiaturka :diabloti: Troche w innych miejscach są ustawione literki i inne bajery szmery :evil_lol: Wczoraj suę szarpnęłam i zabrałam na spacer oprócz Uszatego także aparat :evil_lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/232/4093066f00d4069a.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/289/817f3250fa84fa38.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/232/5e290e804327a86e.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/231/db152c263c9583e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/231/eb555e20a7365433.jpg[/IMG]
  12. [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz156-2.jpg[/URL] :roflt: jakie uchiiiiiiii :roflt:Świńskie :evil_lol: Świetne foty :lol:
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']O przepraszam, podryw na psa jest teraz najbardziej "trendy" wśród polskiej [b]"rooshoffej"]/b] młodzieży :evil_lol:[/quote] Rany:mdleje: 2 razy to przecxzytałam a za trzecim zrozumiałam o czym piszesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jaka szkoda że ta dziołcha przed wami ucuekła :lol:
  14. :placz: Ola, jestem z wami :glaszcze:
  15. anetta

    czarno-ruda galeria

    Koziołek unosi się na wodzie?!! Wydawało mi się że one toną :razz: Foty w wodzie super :multi:
  16. :loveu: Ala, pięknie go ufociłaś [URL]http://images23.fotosik.pl/231/3b52fc1f96e40144.jpg[/URL] Te kolory, achhhhh. Konika również.
  17. [quote name='agaciaaa']http://img384.imageshack.us/img384/3493/dscf1698rw5.jpg jaka milusia minka[/QUOTE] Bardzo :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']Biedny Masaj. Kawka go pewnie pomyliła z zającem.Przez te uszy. [/QUOTE] :hmmmm: :evil_lol:A to kawki polują na zające? Rozwiązałam problem z Operą. Jeeeeeee :B-fly: Mówcie mi miszczu :cool1::evil_lol: Aaaa, zapomniałam że mam jeszcze jakieś foty :evil_lol: [img]http://img129.imageshack.us/img129/4098/dscf1704nq4.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/4132/dscf1709rp8.jpg/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/7594/dscf1710xg4.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/2329/dscf1711sa8.jpg[/img]
  18. Witam towarzystwo. .......A miało być tak pięknie. Miał być CUD....... :cool1: [quote name='Alicja']jaki Canonek ....400 czy 450.....ja jeszcze myślena Nikonem 40 X lub 60[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :lol::lol: Żaaaden z takich. A szkoda :watpliwy::evil_lol: Mamuśka chciała kupić jakiś mały aparat żeby można go było bez problemu schować do plecaka. Ma być płaski i mały :evil_lol: Spodobał jej się ten nowy co reklamują go w telewizorni, ten co "wyczuwa" (:lol:) uśmiech i robi fote :evil_lol: Ale on kosztuje więcej niż 500 zł :cool1: Wrrrrr, teraz przez te ograniczenie trza się rozdrabniać z pisaniem postów.:angryy:
  19. Jak miło widzieć Piratke :)))))))) Jak siedzi to jak bym widziała Franie :evil_lol: Co Ty tam jej w uchu grzebałaś :mad: Franca, pies dogoterapeuta :loveu:
  20. [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALAS53.jpg[/url] :mdleje: straszne. Wooow :-D [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALAS81.jpg[/url] supel Fryzol to już uszami się żywi :razz:
  21. [quote name='weszka'][B]Anetta a to specjalnie dla Ciebie :) [/B]Kiedyś obiecałam że przy niezłej widoczności zrobię fotkę jaki mamy widok na góry. Wprawdzie dzisiaj jeszcze nie jest tak jak czasem bywa ale widać w miarę nieźle [url]http://img258.imageshack.us/img258/5214/dsc0954vz7.jpg[/url] a tu górskie widoczki [url]http://img56.imageshack.us/img56/7681/dsc0951hx5.jpg[/url] [url]http://img247.imageshack.us/img247/344/dsc0953dp1.jpg[/url] [url]http://img146.imageshack.us/img146/5435/dsc0952oh9.jpg[/url] [url]http://img365.imageshack.us/img365/2918/dsc0946rk0.jpg[/url][/QUOTE] :multi::multi::loveu::loveu::loveu: Dzięki wielkie :multi: Piękne. Dobrze jest, góry widać :loveu: [url]http://img365.imageshack.us/img365/9836/dsc0922nx7.jpg[/url] :loveu:
  22. [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2315.jpg[/url] Jego Długość-Tobiasz :lol:
  23. [quote]O bardzo dobry pomysł, zapuszczę jej kukuryku, przytnę i będzie amerycki.[/quote] O to to to :p :loveu:
  24. Co ja czytam, kota masz :)))) Miały wiele szczęścia że ten znajomy zabrał maluchy od tego ^$@#! Ale bez fotek się nie liczy :evil_lol:
  25. Świetny spacerek! To mi się bardzo podoba [url]http://img67.imageshack.us/img67/4120/dscf1166kx7.jpg[/url] :loveu: Nie fajnie z tym szpitalem.
×
×
  • Create New...