-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Motto :evil_lol::evil_lol: Nowy banerek, baardzo ładny :loveu: Ale żeście się czepły Ani nooooo :diabloti:
-
:mdleje: Jamnicze, spleśniałe jamniki?! :diabloti: jeszcze takiego określenia do tej chwili nie słyszałam :crazyeye: :cool1:
-
Asia, uśmiałam się!! Fantastyczne zdjęcia :evil_lol::evil_lol: To jedne z lepszch :roflt::roflt::roflt: [url]http://img24.imageshack.us/img24/747/unimage050.jpg[/url]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Rudy spanielek strasznie mi się podoba :loveu::loveu: I głowa basseta, i Tazi w biegu :evil_lol: :loveu::loveu: Ten czarny spanielek ma jakieś oczy nie teges :hmmmm: :evil_lol: A poka fote z którego rysowałaś? -
Ile Mony :crazyeye::evil_lol: Hhahaha spacer integracyjny :evil_lol: Ładniutki tez rudzik :loveu::loveu: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5805.jpg[/url] Boshhh :shake::shake::shake: Tylko tyle z człeka zostało........ [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5877.jpg[/url]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]Jeszcze Ci się nie znudziły foty z wyjazdu?[/quote] Coś Ty :cool3: Przynajmniej mi się cieplej robi :evil_lol::evil_lol: Dawaj, dawaj:cool1: Swietne drzewo :crazyeye: Wygląda jak w jakiejś amazońskiej puszczy:cool3: Basia [url]http://i40.tinypic.com/vzk2mr.jpg[/url] :klacz: -
[url]http://i42.tinypic.com/2vvommu.jpg[/url] noo noo :cool3: Wykrok I klasa. Trzeba było dziewczyny przykryć gazetami :diabloti: :evil_lol: [url]http://i41.tinypic.com/24q1jwx.jpg[/url] Strasznie lubie Twoje foty, i te kolory :loveu::loveu: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Marzy mi się jakaś sesja lisa z uszatym...[/COLOR][/SIZE] Tutaj to mi się z podengo skojarzyła :evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/142wx00.jpg[/url] :eviltong: To nic ze one są uznane :evil_lol: A ci gimnazjaliści to strasznie wyrośnięci :evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Marzec%202009/4%20marzec/04032009-443.jpg[/url] Noo nieee. To sie na konkurs nadaje [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Marianowi mięśnie się wyrabiają, wyrabiają :razz: Co to za yoreczka?! :diabloti: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
"pokłony dla Allaha" :roflt::roflt::roflt: Wkręciłaś się, najpier jeden, teraz drugi chcesz, potem następny i następny :evil_lol: Całkiem ,całkiem jest :cool1: A gdzie go chcesz? -
:hand: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/231082/00000095.JPG[/url] Wygląda jak pluszak :evil_lol: U mnie nie ma śladu śniegu. Istne szaleństwa :multi::multi: czy ten golden to ma tak na imię??:lol::lol::lol:
- 78403 replies
-
SZCZENIAKI w typie owczarka belgijskiego malinois MAJĄ DOMKI !!!
anetta replied to Poświata's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się światu :loveu: Są słodziutkie! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Grupowe świetne :-D Szkoda że naprzemiennie nie siedziały :evil_lol::evil_lol: -
[url]http://images41.fotosik.pl/71/f753764eb2bcee95.jpg[/url] sweet :loveu: pędem do domu!:evil_lol: Poświata biega :multi::multi: :mdleje: Życze wytrwałości :kciuki: No to teraz się czaczną harce.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jestem pod wrażeniem chłopaków:razz::razz: -
A jamnisia siwiutka :loveu: Moja też ma 15. Cudny zwierzyniec :loveu:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Pogratuluj Tz'owi. Szele są świetne :cool3: Czy on je robił na maszynie czy jak? :evil_lol: Widzę że Ty też masz smykałkę :razz: Noooo noooo. Brawo. Jak je zrobiłaś? Obejrzałam wsio. Żurawie zrobiły na mnie duże wrażenie :loveu: Ale fajnie że Aresowie się polepszyło :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img19.imageshack.us/img19/8274/dsc0031w.jpg[/url] :crazyeye: Wysoka się zrobiła :evil_lol: [quote]Rafał mu dał gratis fajne fotele kubełkowe, pojeździł ów gość z tymi fotelami tydzień i przyjechał oddać , bo jak powiedział - choinka mu się nie zmieści[/quote] Looool :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
[url]http://img26.imageshack.us/img26/2860/dscf5527.jpg[/url] Ładna zawieszka na ściane :diabloti: Hej :D -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Więcej fot z wyjazdu prooszę :cool3: :loveu::loveu: Ten kociamber jakie ma zielone oczy :loveu: Gin pod piramidą :evil_lol::evil_lol: -
Przemoc! :diabloti::evil_lol::evil_lol: Podoba mi się aktyne spędzanie czassu z psem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ładny komplecik. Ta zabawka się odbija?
-
Nooo, faktycznie dawno Cię nie było :crazyeye: Co do szczepienia to nie mam pojęcia :crazyeye:
-
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
anetta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']JA w ogole nie wiem dlaczego mam usuniety i co z tym zrobic???:shake:[/QUOTE] Przeczytać regulamin :eviltong::lol::lol: Zapewne miałaś nieregulaminowy i dlatego został usunięty przez moda. -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
anetta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu: Wspaniale :multi: -
U corgi też się robi badania na PRA. Uszaty jest wolny.
-
W końcu Saidi ma sobie równych ;) Merlaczek :loveu: Jakie miał oczka?