Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Cisza w temacie. Nie wiadomo gdzie i o której się umawiamy... Nie wiadomo gdzie Abrakadabra mieszka żeby się umówić. Ja mogę dojechać do metra i gdzieś przy którejś stacji wysiąć.
  2. Super że Anioł jest namierzony!! Całe szczęście żyje. Mogę jutro jechać. Ale czy 3? (już nie wiem ile :evil_lol:) osoby to nie za mało?? Czy ew. gdybyśmy miały jechać to mogłabym się z Tobą Abrakadabra zabrać? Skubaniec jest sprytny i tak łatwo się nie podda :diabloti: Dobrze by było spróbować z tym palmerem, ale kto miałby tym strzelać jak nie Taubi? :crazyeye: Na przyszłość to mój nr. jest na Mapie dogo ;)
  3. Wydaje mi się że kiedyś był poruszany temat o tym "schronisku" (:shake:) Ale gdzie to było....? nie pamiętam. Gdyby działała wyszukiwarka to łatwo można by było znaleźć a tak to doopa blada. Może w Akcjach? :niewiem:
  4. Jezzzu...przeczytałam jednym tchem. Szok! :o Też się zastanawiałam że weci, tacy wiecie, krwi i kości,z powołania, nie zgłaszają się do Ambuvetu..:( Taka klinika to jest jedynym ratunkiem dla cierpiącego zwierzaka gdzies tam w polu czy przy drodze.
  5. Mi wsio ryba czy będziemy jechać w sb. czy ndz. Niezła jazda z tym numerem telefonu...:roll:
  6. Witam tate Jaśka :multi:
  7. Wygląda fantastycznie:loveu::loveu:
  8. Apropo piesków w lesie, u kogoś w blozku znalazłam ten link. Do tej pory nie mogę uwierzyć, zwłaszcza w tego małego pieska... [url]http://www.pieswlesie.blogspot.com/[/url] Uważajcie. Ładnie ten drugi afgan, ale coś uchem nie teges? ;)
  9. anetta

    bzik

    [quote name='Bzikowa']Wcale się nie dziwię, ostatnio dużo gadania tu było:lol::evil_lol: Nooo, jak na niewypały to dają radę:eviltong: Więcej nie będzie..... Od jutra znowu się zaczyna masakra biologiczna, że tak to ujmę. Kto napisze za mnie kolokwium poprawkowe z chemii jutro? Chętna?:cool3:[/quote] Buuu. :siara: [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] :evil_lol:
  10. Cukiereczek :loveu: Wygło ją zdeczka :evil_lol: Co ona taka łysa?
  11. Cudnie się bawią, aż miło popatrzeć :loveu::loveu: Dla Sympy duuuzo drapanka za ucholem, drap, drap, drap.
  12. Aaaaaaaaaaaaa :multi: :placz: :multi: :placz: Gratulacje. Jaśko na świecie!!!! :multi: [img]http://yelims.free.fr/SpecialNouveauxNes/Bebe05.gif[/img] [img]http://yelims.free.fr/SpecialNouveauxNes/Bebe18.gif[/img] Brawo, brawo, brawo! Urodził się w znaku Koziorożca, więc Debest nacieszaj się nim jak najwięcej bo może szybko wyfrunąć z gniazda. Kozy są bardzo ambitne i pracowite :evil_lol::evil_lol: I lubią łamać serca dziewczynom :diabloti:
  13. [quote]ani się obejrzysz a już dziaskiem zostajesz to chyba jakoś tak działa[/quote] Wolałabym nie zostać :evil_lol: Debe, niech moc będzie z Tobą :cool1::cool1: :drinking: Mnie jutro nie będzie :eviltong: Wieczorem wpadne i zobacze...co się urodziło :evil_lol::evil_lol:
  14. Fajniutkie foty sylwestrowe, nie pogadasz :evil_lol:Bigosowa nie próżnuje:evil_lol::evil_lol:
  15. Betty, pojechałam bo miała być muzyka MJ, ale trochę mnie zawiedli;) Ale w sumie nie żałuję. Mogłam jeszcze jechać do znajomej pod Wawę :p Aaa, widziłam gofry, dobre były? :lol::lol::lol: A co to za insynuacje? :mad: Że co, że niby głodzę? :diabloti: Agaciaaa, myślę że to dla zabiedzonych ptaszyn :evil_lol: On ich nawet nie zauważył :lol: Bzokowa, heheh, raczej przeszkoda jak w konnym crossie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Diable, jeszcze są :p Ale z innej wycieczki. Musze je wgrać. A narazie to siedzę i gram :lol: Pamiętam jak kiedyś grałam w to w podstawówce u koleżanki. To było coś :p na konsoli miała tą grę. [url]http://gry.poszkole.pl/gra/zagraj,Ultimate_sonic,8982,1,1.html[/url]
  16. Toruń=Toronto? zapamiętam sobie :evil_lol:
  17. Ukryte talenty Diabełkowa, no no :cool1:
  18. Super foty :loveu:
  19. Oo jaa pierdut :crazyeye: Brawo!! Waszka jest sławna :bigcool: Ups, pardou, Mala Waszka :diabloti:
  20. No właśnie, jak tam ciężarna w kolejce do porodu? :lol::lol::lol: Mmm, ależ pałaszują marchewę :D Edit, o pisałysmy w jednym czasie :evil_lol: Trzymaj się Mudikowa!!
  21. No to lada chwila. Że też się zmówiłaś z Debe :evil_lol::evil_lol: Prawie w tym samym czasie rodzić :evil_lol: Ulala, francuskie drineczki :razz::cool3:
  22. Ahahahaaahah, wzięła prowiant na podróż :lol::lol::lol: Bosko. Tylko nei wiem czy taka zmarźnięta bułajest dobra :p Ale Ci dobrze, ja już jutro do pracy :watpliwy:
  23. :shock:Lada chwila Debe się rozsypie. A może już się sypie? :evil_lol::evil_lol: Kiedy to minęło?!
  24. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000020.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000021.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000001.jpg[/img] :painting::B-fly::drinking::drinking:
×
×
  • Create New...