-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Super że Anioł jest namierzony!! Całe szczęście żyje. Mogę jutro jechać. Ale czy 3? (już nie wiem ile :evil_lol:) osoby to nie za mało?? Czy ew. gdybyśmy miały jechać to mogłabym się z Tobą Abrakadabra zabrać? Skubaniec jest sprytny i tak łatwo się nie podda :diabloti: Dobrze by było spróbować z tym palmerem, ale kto miałby tym strzelać jak nie Taubi? :crazyeye: Na przyszłość to mój nr. jest na Mapie dogo ;)
-
"Psy są mokre, oblepione błotem i kupami" - schronisko w Pawłowie
anetta replied to Martyna94's topic in Schroniska
Wydaje mi się że kiedyś był poruszany temat o tym "schronisku" (:shake:) Ale gdzie to było....? nie pamiętam. Gdyby działała wyszukiwarka to łatwo można by było znaleźć a tak to doopa blada. Może w Akcjach? :niewiem: -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
anetta replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Jezzzu...przeczytałam jednym tchem. Szok! :o Też się zastanawiałam że weci, tacy wiecie, krwi i kości,z powołania, nie zgłaszają się do Ambuvetu..:( Taka klinika to jest jedynym ratunkiem dla cierpiącego zwierzaka gdzies tam w polu czy przy drodze. -
Witam tate Jaśka :multi:
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
anetta replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Wygląda fantastycznie:loveu::loveu: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Apropo piesków w lesie, u kogoś w blozku znalazłam ten link. Do tej pory nie mogę uwierzyć, zwłaszcza w tego małego pieska... [url]http://www.pieswlesie.blogspot.com/[/url] Uważajcie. Ładnie ten drugi afgan, ale coś uchem nie teges? ;) -
[quote name='Bzikowa']Wcale się nie dziwię, ostatnio dużo gadania tu było:lol::evil_lol: Nooo, jak na niewypały to dają radę:eviltong: Więcej nie będzie..... Od jutra znowu się zaczyna masakra biologiczna, że tak to ujmę. Kto napisze za mnie kolokwium poprawkowe z chemii jutro? Chętna?:cool3:[/quote] Buuu. :siara: [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] :evil_lol:
-
Cukiereczek :loveu: Wygło ją zdeczka :evil_lol: Co ona taka łysa?
-
Cudnie się bawią, aż miło popatrzeć :loveu::loveu: Dla Sympy duuuzo drapanka za ucholem, drap, drap, drap.
-
Aaaaaaaaaaaaa :multi: :placz: :multi: :placz: Gratulacje. Jaśko na świecie!!!! :multi: [img]http://yelims.free.fr/SpecialNouveauxNes/Bebe05.gif[/img] [img]http://yelims.free.fr/SpecialNouveauxNes/Bebe18.gif[/img] Brawo, brawo, brawo! Urodził się w znaku Koziorożca, więc Debest nacieszaj się nim jak najwięcej bo może szybko wyfrunąć z gniazda. Kozy są bardzo ambitne i pracowite :evil_lol::evil_lol: I lubią łamać serca dziewczynom :diabloti:
-
[quote]ani się obejrzysz a już dziaskiem zostajesz to chyba jakoś tak działa[/quote] Wolałabym nie zostać :evil_lol: Debe, niech moc będzie z Tobą :cool1::cool1: :drinking: Mnie jutro nie będzie :eviltong: Wieczorem wpadne i zobacze...co się urodziło :evil_lol::evil_lol:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Fajniutkie foty sylwestrowe, nie pogadasz :evil_lol:Bigosowa nie próżnuje:evil_lol::evil_lol: -
Betty, pojechałam bo miała być muzyka MJ, ale trochę mnie zawiedli;) Ale w sumie nie żałuję. Mogłam jeszcze jechać do znajomej pod Wawę :p Aaa, widziłam gofry, dobre były? :lol::lol::lol: A co to za insynuacje? :mad: Że co, że niby głodzę? :diabloti: Agaciaaa, myślę że to dla zabiedzonych ptaszyn :evil_lol: On ich nawet nie zauważył :lol: Bzokowa, heheh, raczej przeszkoda jak w konnym crossie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Diable, jeszcze są :p Ale z innej wycieczki. Musze je wgrać. A narazie to siedzę i gram :lol: Pamiętam jak kiedyś grałam w to w podstawówce u koleżanki. To było coś :p na konsoli miała tą grę. [url]http://gry.poszkole.pl/gra/zagraj,Ultimate_sonic,8982,1,1.html[/url]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Toruń=Toronto? zapamiętam sobie :evil_lol: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ukryte talenty Diabełkowa, no no :cool1: -
Super foty :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oo jaa pierdut :crazyeye: Brawo!! Waszka jest sławna :bigcool: Ups, pardou, Mala Waszka :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
uwielbiam watę :facelick: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No właśnie, jak tam ciężarna w kolejce do porodu? :lol::lol::lol: Mmm, ależ pałaszują marchewę :D Edit, o pisałysmy w jednym czasie :evil_lol: Trzymaj się Mudikowa!! -
No to lada chwila. Że też się zmówiłaś z Debe :evil_lol::evil_lol: Prawie w tym samym czasie rodzić :evil_lol: Ulala, francuskie drineczki :razz::cool3:
-
Ahahahaaahah, wzięła prowiant na podróż :lol::lol::lol: Bosko. Tylko nei wiem czy taka zmarźnięta bułajest dobra :p Ale Ci dobrze, ja już jutro do pracy :watpliwy:
-
:shock:Lada chwila Debe się rozsypie. A może już się sypie? :evil_lol::evil_lol: Kiedy to minęło?!
-
[img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000020.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000021.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000001.jpg[/img] :painting::B-fly::drinking::drinking: