Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [QUOTE][IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal224.jpg[/IMG] [/QUOTE] NO ladnie :mad: To jest wykorzystywanie nieletnich :mad:
  2. Cześc Kobieto Pracująca :multi:
  3. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Czesć Gosiu :multi: Wpadalam, obejrzalam, padlam .. ale się tez zawiodlam :shake: bo malo :shake:
  4. [QUOTE][I] [IMG]http://images1.fotosik.pl/257/d83f1edf49a32895.jpg[/IMG][/I][/QUOTE] Ojej ale machina :crazyeye::multi:
  5. Czesć Pani dziennikarko :razz:
  6. Cześć dziewczynki :multi:
  7. Cześć Aluś :multi: No nadrabiania to ja u Ciebie za dużo nie mam :shake:
  8. Cześć dziewczynki :razz:
  9. Cześć Klaudia :multi: Gratuluję wystepu w Poznaniu :multi:
  10. PIKA

    Poprostu Lala : )

    jejku Kamilko jak ja się cieszę, że Lalka jest już z Toba :multi:
  11. Malgosiu, ja nadal nie bywam fizycznie na dogo, ale myslami jestem przy Was codziennie :-( i trzymam Was za rekę :-(
  12. cześc Haniu :multi: jaki Gezio oczytany :razz: to kiedy Dr Gezesław zaczyna pacjentów przyjmować? :razz: ja się zapisuje jako pierwsza :razz: [QUOTE] [I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/001a46860bf579cc.jpg[/IMG][/URL][/I] [/QUOTE] I ja kcialam zauważyć, ze na blacie lezy brudny nóz :diabloti:
  13. [B]Ewcia[/B] ale super wakacje :multi: Ale przygody z samolotem nie zazdraszczam,:shake: ja przezylam lot bez jednego silnika, bo przy stracie w Chorwacji zaliczyliśmy jakiegos wielgachnego ptasiora. :roll: I królisia szkoda :-( [B]Korenia –[/B] zdejmowanie butow nie ma nic wspólnego z linią lotniczą, takie swego czasu były wymogi na lotniskach i to dotyczylo wszystkich pasazerów szczególnie tych na lotach do/z USA i UK. Lufthansa to bardzo dobra linia, przede wszystkim przy tego typu liniach lotniczych mamy pewność, ze samoloty sa dobrze serwisowane i maja robione okresowe przeglądy, bardzo dba się o bezpieczeństwo lotu I chyba to jest najważniejsze a nie monitorek lub jego brak w siedzeniu. Ale wypadek może zdażyć się zawsze w każdej linii lotniczej A burze? Samolot leci na kilkunastu, kilkudziesięciu tysiącach metrów nad ziemią i to, ze na ziemi nie walą pioruny nie znaczy, ze nie walą gdzieś w przestworzach. Ci co mają anteny satelitarne pewnie nie raz mieli zakłócenia w odbiorze TV bo chociaż na ziemi świecilo piekne slońce, to jakiś pierun pierdutnął w satelite Poza tym, czy samolot moze wystartowac, nie decyduje linia lotnicza, czy sami piloci, ale naziemna kontrola lotow na danym lotnisku
  14. Cześc Kochana Wnusiu i piracie drogowy w jednym :loveu:
  15. Małgosiu :-( Wczoraj dostalam od dziewczyn info sms-em, ale dzisiaj dopiero mogolam się dostac do kompika Jestem w szoku :-( Tak bardzo mi przykro :-( i tak bardzo nie wiem co powiedziec:-( Jak Was pocieszyc? Mam wrażenie że się nie da :-( Szokiem i bólem jest jak odchodzi starszy, schorowany pies, nawet jak się tego spodziewamy, a tu mlody, zdrowy, mający przyszlośc Bajanek .. i taki wypadek :-( Malgosiu jestem z wami :calus: Serdeczne wyrazy wspólczucia równiez od Asher :-(
  16. Cześc wnusiu :multi: Melduje sie :razz:
  17. O rany :crazyeye: Dorka Tollerek :lol: [quote name='Toller-Fox']J A jak będzie, to znaczy że ma przodków na pewno jakiś dowodnych, np retrievera :evil_lol: [/quote] w miocie z Dorka byly dwie suczki wyglądające identyko jak goldenki :evil_lol:
  18. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']c Ostatnio jakoś mam mało czasu - cały czas coś robię i jestem zaganiana :roll: miłego dzionka[/quote] a kto się Cie ganiać? :mad:
  19. [quote name='HankaRupczewska']Hi hi hi - ja jako teściowa jestem taką pluskwą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oczywiście :lol: [/quote] To Ty jesteś jak moja stara - nowa treściowa :evil_lol:
  20. [quote name='aga1215'] sama własnoręcznie poprzestawiałam sobie przedwczoraj opcje internetowe i se zapomniałam:oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] O masz to co ja :evil_lol: Cześc :multi:
  21. [quote name='malawaszka']noo klasa 0 to zdaje się taka najlepsza :razz:[/quote] mnie chodziło o klasę taką szkolną :evil_lol:
×
×
  • Create New...