Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześć Paula :multi:
  2. O Magda masz ciepelko to kiedy parapetówka ? :evil_lol:
  3. Cześć Dominika :razz:
  4. Ale cudne widoczki :multi: Ale coś malo Agus :razz:
  5. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześć Gosiu :multi: Nadrabiania to ja tutaj za duzo nie mam, :razz: Ale zdjęcia superśne , jak zwykle :eviltong:
  6. Cześć Kasiu Bardzo mnie zmartwiło USG Gajki,:shake: ale panna trzyma się dzielnie i na pewno bedzie to trwalo bardzo bardzo dlugo :razz:
  7. [QUOTE][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/ecf42b994e1fa74e.jpg[/IMG] [/QUOTE] Oj Ala dalabys temu psu cos normalnego do jedzenia :shake: :evil_lol:
  8. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/161ded818396290c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dawno mnie nie bylo to moge poslodzic :lol: Bowskie to jest :loveu:
  9. [QUOTE] :scared: ratuj ratuj! [IMG]http://img417.imageshack.us/img417/1179/dscf2868nd9.jpg[/IMG][/QUOTE] O jaka Luneta odważna :evil_lol:
  10. [quote name='Maga100'][B]noo, trawy w pewnym momencie sięgały wyżej niż ja :evil_lol: [/B] [B][/B] [B][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/11-18-8.jpg[/IMG][/B][/QUOTE] No faktycznie, wyższa :evil_lol: [quote name='malawaszka'] a Leon jak niewyraźne to kup mu rutinoscorbin :eviltong:[/quote] rutinoscorbin na kaca nie pomoze :shake: :evil_lol:
  11. [quote name='malawaszka']haha teraz to cFaniara :evil_lol: zrób już to prawko zrób i będziemy się wozić pasikonikiem :loveu:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[I]i przyjedziecie po mnie;)[/I][/quote] I Wy się nie będziecie baly z nia jeździć? :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/urojki22.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/urojki22.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oooo rózowa podloga :turn-l::turn-l:
  12. Czesć Aguś :multi: Przylecialam wiodczki pooglądac :multi: I kcem jeszcze :loveu:
  13. Cześć wnusia :multi: Jak tam jazdy? Pogonilas jakąś ciężarówkę? :razz: Może jakiegos przechodnia masz na sumieniu? :razz:
  14. Czesć Alu :multi: Ja tradycyjnei foty obejrzalam :evil_lol: NIe czytam :shake: :evil_lol:
  15. Czesć Malgosiu Ja nadal jestem
  16. Haniu ja jestem a ciebie nie ma :shake:
  17. Czesć Wczasowiczko :razz:
  18. Czesć Daguś :multi: Co ten Oskarek się wyglupia z tymi łapeczkami :shake:
  19. Czesć Dominika :multi: To ja :razz:
  20. Cześć Magdaleno :razz:
  21. PIKA

    Poprostu Lala : )

    Cześć Kamilka :multi: Jak Wam tam razem? :razz: Oprocz pracy, bo w tej jak zwykle róznie bywa ;) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)
  22. Cześć Paula :multi:
×
×
  • Create New...