-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześć Paula :multi:
-
O Magda masz ciepelko to kiedy parapetówka ? :evil_lol:
-
Cześć Dominika :razz:
-
Ale cudne widoczki :multi: Ale coś malo Agus :razz:
-
Cześć Gosiu :multi: Nadrabiania to ja tutaj za duzo nie mam, :razz: Ale zdjęcia superśne , jak zwykle :eviltong:
-
[QUOTE][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/ecf42b994e1fa74e.jpg[/IMG] [/QUOTE] Oj Ala dalabys temu psu cos normalnego do jedzenia :shake: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/161ded818396290c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dawno mnie nie bylo to moge poslodzic :lol: Bowskie to jest :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE] :scared: ratuj ratuj! [IMG]http://img417.imageshack.us/img417/1179/dscf2868nd9.jpg[/IMG][/QUOTE] O jaka Luneta odważna :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]noo, trawy w pewnym momencie sięgały wyżej niż ja :evil_lol: [/B] [B][/B] [B][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/11-18-8.jpg[/IMG][/B][/QUOTE] No faktycznie, wyższa :evil_lol: [quote name='malawaszka'] a Leon jak niewyraźne to kup mu rutinoscorbin :eviltong:[/quote] rutinoscorbin na kaca nie pomoze :shake: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']haha teraz to cFaniara :evil_lol: zrób już to prawko zrób i będziemy się wozić pasikonikiem :loveu:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[I]i przyjedziecie po mnie;)[/I][/quote] I Wy się nie będziecie baly z nia jeździć? :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/urojki22.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/urojki22.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oooo rózowa podloga :turn-l::turn-l: -
Czesć Aguś :multi: Przylecialam wiodczki pooglądac :multi: I kcem jeszcze :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusia :multi: Jak tam jazdy? Pogonilas jakąś ciężarówkę? :razz: Może jakiegos przechodnia masz na sumieniu? :razz: -
Czesć Alu :multi: Ja tradycyjnei foty obejrzalam :evil_lol: NIe czytam :shake: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Czesć Malgosiu Ja nadal jestem
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czesć Waszka :multi: Skąd Ty tego labędzia wytrzaslaś? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Haniu ja jestem a ciebie nie ma :shake:
-
Czesć Wczasowiczko :razz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
PIKA replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesć Daguś :multi: Co ten Oskarek się wyglupia z tymi łapeczkami :shake: -
Czesć Dominika :multi: To ja :razz:
-
Cześć Magdaleno :razz:
-
Cześć Kamilka :multi: Jak Wam tam razem? :razz: Oprocz pracy, bo w tej jak zwykle róznie bywa ;) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)
-
Cześć Paula :multi: