Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześc Agus :multi: Śliczne te widoczki wszystkie, wiedzialam, ze jak tu wejdę to sę nie zawiode :loveu:
  2. [QUOTE] [IMG]http://images4.fotosik.pl/177/830331460e064ab6.jpg[/IMG][/QUOTE] aaa mój wnuczek :multi: a chlopaki się o dziewczyne nie pobily? :evil_lol: Może im drugą sprawić? :razz: [quote name='Pysia']Zeberki mają podłożony styropian pomiędzy klatke a okno bo tata się boi że zmarzną od szyby :p Okna są szczelne ale oni jakoś tak dziwnie traktują te ptaszki :evil_lol:[/quote] a czy one nie dziubia tego styropianu? :razz: Zeby się go nie nażarły :razz:
  3. Cześć jesienna Madziu :razz:
  4. Witaj Kasiu :multi: A tak w ogole jak Ci się pracuje ? :razz:
  5. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/178/afc6dce90a3baa5b.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] czego ciagacie psa za ogon? :mad: :evil_lol:
  6. [quote name='Pysia'] ... Będą ale wieczorem bo teraz do weta jedziemy z uszkami Szelmy, potem na zakupy a na końcu [B]do tatay na imieniny[/B] :razz:[/quote] To moze weź aparat i zrob zdjęci moim wnukom :razz:
  7. [quote name='Vectra'] :hmmmm: i kto to mówi :razz: :razz: [/quote] jaaaa :eviltong: [quote name='Pysia']Babcia poprostu nam tu piszę ze nie ma u niej przeciwskazań zeby mieć szczeniaka ;):diabloti: Sabcia zaopiekuje się nim bo przeca jest normalna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no wlasnie ona nie jest normalna :evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Pysia']Jest normalny ale psiak kiedyś dorośnie.[/quote] jak psiak juz bedzie duzy to juz bedzie naumiany, ze Hektor rządzi i że się mu nie podskakuje :lol:
  9. [quote name='Pysia']Pamięatj Babciu że niuf to też jest pies mimo wszystko :razz: Hektorek do ludzi jest cudowny ale przy psach to on jest szefem....[B]Maluch nic nie rozumie[/B] i...no właśnie...Lepiej niech zrozumieć nie musi ;)[/quote] Z reguly maluchy mało rozumieją i czasami przetrzepanie futerka im w zrozumieniu pomaga A jeżeli Hektor jest zdrowym na umysle [B][U]psim [/U]przywodcą[/B] to wierz mi malemu krzywdy nie zrobi. Chyba ze ma coś nie tak z psychiką, w co wątpie.
  10. Cześć Waszka :multi: ale Cię zasznaucerkowalo :crazyeye: :lol: [QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2306706#post2306706"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/8030/aks3zy1.jpg[/IMG][/QUOTE] Oooo Twoje smoki One sa cudaśne :loveu:
  11. Cześc zajajcona Alu :multi: [quote name='Teklunia']o matko, tak z samego rana o jajkach :shake: [/quote] jajeczniczka na śniadanie dobra rzecz :evil_lol: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Alu Ty mi powiedz co Cezary zrobił Ozziemu. On a drugeij fotece uwyglada nie za ciekawie.[/COLOR][/B][/quote] Agus z Ozulcem wszystko Ok, on nam tylko pokazuje, ze z jego jajcami takze :evil_lol:
  12. [quote name='Hania']Bardzo dobry lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. I do tego dość bezpieczny.[/quote] Potwierdzam, Saba tez to dostawala jak miala atak bolowy kręgoslupa
  13. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu szronik śliczny chciaz zimno mi sie zrobilo jak zobaczylam :evil_lol: kfiatek sąsiadki ciekawy :razz:
  14. Paula popakuj lepiej w sobote bo w niedziele mozesz miec z tym problemy :evil_lol:
  15. Matko wy macie jakieś niedorozwiniete te psy :evil_lol: [quote name='beria'] wstaję po piątej :help1:[/quote] z Toba też coś nie halo :shake:
  16. [quote name='Pysia']Zaczyna warczeć a od tego do złego krótka droga. Maluch mu chodzi po głowie i facet może stracić cierpliwość....Lepiej nie rezykować:shake:[/quote] to, ze warczy to nie znaczy, ze capnie, a jak capnie to pewnie bez urazów On taki bojowy niuf jest? :roll:
  17. Noo weekend to dobry pomysl, pierwsze dwa najwazniejsze dni suczydlo bedzie pod opieką
  18. [quote name='Sabina1']Ojojojoj, Pikuniu, czy to przypadkiem nie jest ten sam wet ? Ja zawsze chodziłam na Schroegera, ale teraz, gdy przeniosłam się na Bielany, najbliżej jest wet, a jednocześnie właściciel hodowli .......jeśli wolno na dogo, to podam. Przy ul. Żeromskiego. Może ten sam ?[/quote] ten sam :multi: I jak se czytalam Twoje relacje z wizyt u niego to od razu mialam podejrzenia, ze to On ;) A na Schroegera to ja chodze tylko w naglych przypadkach i to w porach kiedy inni weci zamknięci :shake: Nie lubiam tam chodzic :shake:
  19. Cześc Daga :multi: Widze, ze i Ty chora :shake: Jakaś epidemia czy cuś :shake:
  20. No rzesz niemozliwe :angryy: W kulki lecą :angryy: Ty nie zglosilas na allegro od razu? :hmmmm: [quote name='tygra']te nożyczki to prawie jak z horroru - do tortur służą?[/quote] taaa napierw oberwiesz kamieniem, potem Cie potną nożyczkami a na koniec zawiną w papier :evil_lol:
  21. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu :multi: Rozumiem, ze jak mialaś jednodniówke to Ci juz przeszlo :razz:
  22. Cześc Aluś :multi: Aparat masz a cos malo fotek :evil_lol:
  23. Waszka zadziwiasz mnie :crazyeye: cudne :multi: ti wyglda jakby kwiatki byly oproszone lodem :razz: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/986/dscf2144wg9.jpg[/IMG]
  24. [quote name='malawaszka']hahaha Pysia mi na gg linki posyła i sie chwali że ktoś jej tu miłośc wyznaje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a z Toba chciala się zenic :shake: [quote name='mmbbaj'][B]Dla CIEBIE też wstawię, ale....później :evil_lol: Teraz opowiem wam wczorajszą przygodę! Byłam z Bajanem na spacerze, on sobie niuchał z zaangażowaniem kiedy podszedł jakiś pan. I cmoka do Bajana, a on nic, niucha! Parę razy tak pocmokał i wreszcie woła do niego przymilnie : "morda!", "mordeczko piękna" więc Bajan wreszcie przerwał niuchanie i przybliżył się żeby faceta obejrzeć :cool3: A ten łapy wyciąga i zaczyna go głaskać po brzuchu i bez końca pieszczotliwie powtarza : "cycunie", "cycunie", "cyyyycuuuunie" :cool3: I nagle mówi do mnie " O ciąża urojona".......Ja :crazyeye: i mówię "przecież to pies!" A ten jak nie odskoczy, gały wywala i mówi : " pieeees????? O rany to ja go głaskałem.....po.....!!!!!!!, :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i uciekł :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/quote] O matko :crazyeye: zoofil :crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt:
×
×
  • Create New...