-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='jo-jo'] A teraz musze sie pochwalić i na sobotniej wystawie w Głogowie tatuś owego "maleństwa" Zakończył[B][COLOR=darkorchid] CHAMPIONAT POLSKI[/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: :multi: [/quote] [I][SIZE=4][COLOR=Red][B]GRATULACJE[/B][/COLOR][/SIZE][/I] :laola::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:
-
[QUOTE] [IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/MOdna%20pani/moda4.jpg[/IMG][/QUOTE] Jakie gustowne majtasy :evil_lol:
-
[quote name='coztego'] Co słychać na froncie naukowym? :cool3:[/quote] z tego co wiem, to bez zmian :evil_lol:
-
[quote name='Katerinas'][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Prawda jest taka, że aby nasz dom znów ożył muszą być dwa psy. Może i wtedy Dora ożywiłaby się… :roll: [/FONT][/quote] tak, tak :cool3: Ja Ci mówie, Skontaktujcie się z Gosią :razz: Moze wie gdzie się jakies rotki urodzily, moze jakiś pet jest, chyba że chcecie wystawiać to pelnohodowlanego I koniecznie rotka - dla Marka ;)
-
No tak :roll: Pani Doktor zabrala się za badanie psa :roll: i wymysla :roll: Ja kaszle, :razz:wiesz,:razz: pewnie mam raka płuc :eviltong: Do tego boli mnie żoladek, na pewno rak żoładka też się przyplatał .. i w ogóle umieram :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']Chcesz jednego???:cool3:[/quote] nie chce bo sa czarne i się je kiepsko na sniegu foci :evil_lol: [quote name='Pysia'] Ona? No co Ty :diabloti: Niufy za mało się ślinią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ty i tak byś mi szczeniaka nie sprzedała :evil_lol: [quote name='bonita'][B][/B][B][/B] [B][I]I co Oni tam będą mówić jak przy tym wszystkim nie byli?[/I][/B][/quote] No, ze nic nie widzieli, znaczy żołdaki niewinne :evil_lol: -
[quote name='malawaszka']ooo witamy Młodą Rupczewską :razz: :razz: :razz: nic mądrego w tej chwili mi nie przychodzi do głowy więc chyba będę lecieć :evil_lol:[/quote][quote name='Pysia']I oto cała Weszka :evil_lol: Zapomniała dodać że jej nigdy nic mądrego do głowy nie przychodzi :diabloti:[/quote] znaczy ona duzo czasu w powietrzu spędza ? :evil_lol::evil_lol:
-
Dominika czy juz pzrestalas histeryzować? :evil_lol:
-
Cześc moa praxx wnusiu :multi: Dzisiaj widze też dbacie o moje oczy :evil_lol: [quote name='Anka12'] Qrfa musiałam wczoraj po pracy do auta przez bagażnik wchodzoć bo centralny zamek zamarzł:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:[/quote] buhaha chcialabym to zobaczyć :roflt:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześć praxxx wnusiu :multi: Jak Ci idzie wycinanie liści w środku zimy? :evil_lol: [quote name='Kamcia_14'][B][/B][B][I]. A ja jedna samotna pańcia Westa :eviltong: [/I][/B][/quote] a ja kundelka :eviltong: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']W zaistniałej okoliczności Weszka sama się podłozy :evil_lol: [/quote] doslownie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cieszkam sie, ze wyniki Ok Będą male niufki, Będą male niufki, Będą male niufki, Będą male niufki, :bigcool::bigcool::bigcool: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Aaaaaa Wasia - srasia się odezwała :multi: [quote name='malawaszka'] kurna robi się forum komercyjne - jest bardzo popularne więc admin zarabia na reklamach - nie mam nic przeciwko, tylko żeby to nie było takie uciążliwe jak teraz bo co chwilę mam 5 sek zawiasy zanim się te reklamy uaktywnią :angryy: a tego na dłuższą metę nie zdzierżę :angryy: [/quote] mnie tez blokuje :roll: i mnie informuje, że skrypt jest zajety :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ooooo Ja się do Aski telefonicznie dobijam a ta siedzi tutaj :evil_lol: Wiesz, ze będzie dobrze :multi:
-
[QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-28-16.jpg[/IMG][/QUOTE] sporo tego sniegu macie :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/28st6.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/28st6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :hmmmm: to chyba nie jest zadna z Twoich dziewczyn :hmmmm: Skąd wzięłaś charta afgańskiego ? :evil_lol: -
[QUOTE][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9320/tnp1080054vx8.jpg[/IMG] [/QUOTE] Oooo widze, ze i Tobie pies splesniał :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
A ja bylam syrenką w szkole :multi: W jakąś siatke mnie ubrali :evil_lol: dali tacze i miesz i tak robilam za symbol Warszawy :evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/4/89.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/4/89.gif[/IMG] [B][I]Nic się ne stało, tak sobie skaczę :)[/I][/B][/quote] Moja XXwnusia zwariowala :evil_lol: i nawet psa zdeformowala :mad::evil_lol: [QUOTE] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/811/dscn82881fh1.jpg[/IMG][/QUOTE] -
Dominika znowu zaczynasz :mad::mad::mad: [quote name='dbsst'] reasumujac czuje sie podle ze ją zawioza do lekarza dostanie narkoze [B]i nie bedzi ewidziala za co [/B]:shake:[/quote] :stupid: Taaaa, bo Szpila to nic innego nie bedzie robiła tylko siedziala i myslala o tym jak to wredna pańcia pozbawiła ją narządów rodnych :diabloti: a ona taka biedna niespełniona suczka :diabloti: A tak w ogóle to jak dostanie narkoze to w ogóle nic nie będzie wiedziala :evil_lol: nawet to, ze narkoze dostala :evil_lol: Dominika przeczytaj sobie jak Saba zareagowala już po wszystkim, od momentu, odebrania jej z gabinetu. Linkami do konkretnych postów Ci wkleje Milej lektury ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=425323&postcount=42[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=432618&postcount=70[/url]
-
[quote name='Młoda Rupczewska'] [B][COLOR=Red]Znam Was wszystkie[/COLOR]. Znam Wasze psy. Koty. I szczury. I papugi. Wiem o Was prawie wszystko :razz: [/B] [/quote] My Ciebie też :razz: [quote name='HankaRupczewska'] [CENTER] Okrutnie się za Wami stęskniłam. Niebywanie na DG - to tak, jak nie bywanie w domu :shake: Można jeden dzień - ale już drugi ... to smutek i [B][COLOR=Red]rwanie włosów z głowy. [/COLOR][/B] [/CENTER] [/quote] Jesteś juz łysa? :crazyeye:
-
Cześc Aluś:multi: A co tu tak nienagadane? :crazyeye::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']czy to jest szantaż :p :mad: :diabloti:[/quote] :fadein::fadein::fadein:
-
Dlugie to szkolenie :hmmmm: Ty wracaj, bo za mądra bedziesz :evil_lol:
-
Cześc prawie sąsiadko :multi: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i artyzm....[COLOR=Red]fotorafii.[/COLOR]...:evil_lol: [/B] [B][/B][/quote] a co to? :hmmmm: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/28st86.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/28st86.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: