Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Bea, zdjecia z Wielunia też kcem :lol: , ale proszę, żebyście nie zapomniały zdjęć materacyków zrobic :wink:
  2. Saida - GRATULACJE :angel: Mokka - ty nie marudź, tylko szyj :bigcool: :wink: Dziewczyny, prosze apart wziąść i zdjecia porobić i koniecznie Mokki materacyków. :D Kciałbym te cuda zobaczyć :D
  3. Bea zapraszam, co jak co, ale kawa jest u mnie zawsze :D
  4. A dlaczego chcesz mnie przejechać :o A co do wełenki, to się z Mokką na jutro umówiłam. ja do niej pojadę i jej zawioze :D Ale Cie zapraszam, przeje....... ten, no, przyjechac do mnie zawsze możesz zapraszam :D
  5. Bea Pika nie dostarczyla wloczki , bo Mokka nie mogla jednak do Piki wczoraj podjechac.:D Ale Pika wloczke dostaczy. Nie martw sie :D Jakos sie z Mokka spikniemy :D
  6. A czy w schroniskach sa potrzebne kagance? :roll: Bo mnie sie przypomnialo, ze mam dwa takie na "wieksza mordke" z ktorych moja suczyna "wyrosla". :D Jak potrzebne to tez moglabym oddac :D
  7. Mokka a nie mogłaś od razu powiedzieć, że ta słoma z dowozem będzie :lol: Bea chyba już łysa jest bo se wczoraj włosy z głowy rwała kombinując jak to przewieźć :lol:
  8. słuchajcie, ale jak ta słome przewieźć? :( jedna tona słomy to jest cholernie duzo objetościowo. Koszt transportu jesli ktos policzy tylko 1,40/km to daje jakies 200 zł w jedna stronę, to w obie 400 zl :( Szczerze powiem, ja pracuję w firmie transportowej. Myślałam o tym, ale moi szefowie nie sa tacy żeby pchać samochód za darmoche. :( Chyba, że ktos z dogomaniaków ma samochód ciężarowy do dyspozycji i może pomóc :angel: Trzeba się zastanowić.
  9. Ale jeszcze trzeba takiego weta znaleźć :wink: Bo jak na razie to dzurga nie tylko przekonuje, zeby zabieg zrobić, ale żeby go zrobic w Poznaniu u jej weta :lol:
  10. I dlatego, to jest wręcz świetny pomysł :D Ponieważ twoja jest jeszcze niewyedukowana do końca powinnas sie spotkać np. z Flaire lub innym wyszkolonym psem. Twoja mogłaby sie duzo nauczyc od doświadczonego psa. Psy świetnie sie uczą od "starszych kolegów" na zasadzie obserwacji co robi "tamten" :D
  11. czyli cocia Rotti jakies bioprądy ma :lol: Bioeneroterapeutka? :o
  12. To prosze od nas pozdrowic sunie i oczywiście ciocie Rotti :lol: I żeby inspekcja wypadła pomyslnie i ciasto siem udało :D
  13. no toś ją w trabę zrobił, jak nic :lol: Rufi, to nie jest owczarek niemiecki, tylko molos . :lol: One czasami troche inaczej reagują, jak na zwolnionym filmie. :lol: Ważne, że przychodzi. Ja swoja nauczyłam jeszcze komendy "szybko" tzn jak wołam "do mnie" to może przyjść w swoim tempie (ale bez zachaczania nosem o trawnik :wink: ) ale jak dodam "szybko" to pies ma do mnie podbiec. A poza tym zwróć uwagę, na odległość Twoja od psa. tzn, czy ona przypadkiem nie galopuje do ciebie, kiedy jesteście od siebie znacznie oddaleni, a idzie truchtem kiedy ta odległość jest mniejsza. Nie wiem, ale ja u swojej taka zależnośc zauważyłam A poza tym to jesteście na początku drogi, więc 9 przyjść na 10 to już jest sukces. Wiecej uwag nie mam. Powodzenia i czekam na dalsze raporty z pola walki. a jak tak dalej pójdzie na generała cie pasujemy. :wink:
  14. pewnie zabezpieczala jakies urzadzenie i jej sie skojarzylo 8)
  15. tuffi i jeszcze wieje :-? :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  16. Za to ze we wrzesniu roku pamietnego w ch*** nas zrobili :drinking: I za Churchila, ktory nienawidzil polakow :drinking:
  17. No Monia, wlasciwie nic :roll: :drinking: Nie nasze psy, nawet nie polskie i do tego nas nie gryza, tylko anglikow :drinking: A dobrze im tak :drinking:
  18. Przepraszam, ale czy tego psa szczepiono na wściekliznę? :roll:
  19. a co wy tu tak gadacie? :evil: Słownie :evil: Tu sie tylko pismem obrazkowym nalezy wypowiadać :evil: żadnych słów :evil:
  20. Ruffi brawo :klacz: Tak trzymaj :kciuki:
  21. Carry kiedys na animalkach w programie "wszystko o rasach......." było m.in o dogach i pokazali tam głuchego doga niemieckiego, który swietnie sobie na torze radził :D
  22. psu, jak psu. Pies to może i szczęśliwy jest, ciacha wcina i w to mu graj, ale............ pomysl o otoczeniu tego psa. :roll:
  23. Carry mam nadzieję, że Zemat ma nad tym jakąs kontrolę, bo chyba sie Panowie znają i spotykają. :roll:
  24. Rany czlowieku, :o To ty nie wiedziales, ze psom sie slodyczy nie daje? :o Sorki, ale gdzies ty sie uchowal? Tylko pamietaj alkoholi tez nie nalezy podawac, nawet po uzyskaniu pelnoletnosci. 8)
×
×
  • Create New...