Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. wyżeł dalej mam bład :niewiem: a juz myslałam, że se tam wejde i im nawsadzam :-? :wink:
  2. To jakis idiota :evil: wyżel, tam jest podany link do strony lowiec.pl, ale niestety mi sie nie otwiera, jakis bład jest. Mozesz to sprawdzic i podac dobrego linka
  3. Noooooo :roll: W kalendarzu widziałam :roll: Jak "raczej" to chiba nie :roll: , ale jak "będę" to baaaaardzo :angel: :angel:
  4. W sejfie? :o I proszę ode mnie podziękować Panu Jankowi i złożyć mu jutro życzenia z okazji dnia mężczyzny :angel: :angel:
  5. To też, :lol: wiosna idzie, nie? :wink: A tera uwaga poważanie będzie Według mnie to tu nie ma co czekać na gadanie, tu trzeba cos robic Do maja to można status fundacji napisać i złożyć wniosek o rejestracje i zarejestrować i zacząć działać To są dwa miesiące straty na czekanie, tylko po to żeby pogadać o........ Ja se tak tylko głośno myślę. Może głupio gadam? :niewiem:
  6. A dlaczego dopiero w maju? :roll:
  7. Jakie same bzdety? :o :niewiem: Z tego co pamiętam to 30 minut poświęciliśmy tematowi funadacji :roflt:
  8. Nooooooo :wink: To może Ci to L4 uznam :wink: :drinking: :drinking: a kto ci powiedział, że nie ma? :lol: Proszę Państwa mam przyjemność przedstawić Państwu Jovkę to ta która nie siedzi przy kompie A tu przy okazji kciałam przedstawić też swoją sukę :oops: - tego słonio-niedźwiedzia :wink: To ta co siedzi na podłodze :wink:
  9. a co? taka majestatyczna jest ? :o Ja nie wiem, czy masz po co? :niewiem: Monopolowy opróżniony jest :roll: :wink:
  10. Małgosia Zemata nie było, nie dał rady dojechać, nawet go wykupiony monopolowy nie skusił i mu sie za to należy :wink:
  11. Ranyyyyyy. :roll: Pić nie dają przed 18,00 :roll: a teraz nie dają pospać :-? Dla wyjaśnienia, wczoraj po 13,00 tez byłam w pracy i cichaczem spod biuka obciągałam flaszeczke coby sie rowerek nie rozpadł, to jest dopiero poświęcenie :wink: A zdjęcia sa TU : Tu Saida, która na imprezie popijała i to szklankami Jedynie Bea mogła powstrzymać Ogórka coby nie opuścił tego :stupid: towarzystwa A tej Pani to nie znamy :niewiem: O! :o A ta obca znowu wlazła przed obiektyw. Z tyłu syn Bea100 Prawdziwa dogomaniaczka Mokka modli sie do kompa Rybkad z nożem :o No commend 8) Od lewej Mokka, Bea, Nieznajoma i na dole Rybkad znowu męczą Ogórka, który miał robienie zdjęć po prostu gdzieś :lol: Teraz Szantina dreczy biednego Ogórasa coby se z nim zdjęcie zrobić Ogórek sie wreszcie od nas uwolnił i poszedł spać. Mądry piesek :lol: Szantina mi własnie obiecała zgrać te zdjęcia na płycie, więc jeszcze cos powybieram i wkleję, ale to pewnie dopiero jutro :lol:
  12. Bea a po co czekać do 18,00 :roll: jak już od 13,00 wolno :lol:
  13. :o :o wczoraj rozpacz, że roweru brak :lol: :lol: a dzisiaj :angel: :angel: :angel: to za rower + wózek, zeby sie nie rozpadły :drinking: :drinking:
  14. Wiesz, Gosia normalne to jest to, że ja chopla na punkcie psiego żarcia nie dostałam. I ja i pies jesteśmy z tym szczęśliwi i chyba o to chodzi :lol: Pies nie ma zestresowanej pańci, co to się martwi, ze dwie granulki za dużo, albo za mało dała :lol: A poza tym to samo forum czytamy, ale nikt jeszcze kto uparcie karmi psa sucha karmą nie potrafi mi jakoś udowodnić, że tak się psa karmić powinno. Bo jakiego są argumenty? Nie mam czasu gotować, jestem leniwy – oki jestem w stanie zrozumieć Często z psami wyjeżdżam i to mi ułatwia życie – oki rozumiem Te odpowiedzi są szczere przynajmniej, bez zbędnych naukowych :o przykładów . Niestety większość tłumaczy to tym nieszczęsnym bilansem, ale 98% z nich nie ma zielonego pojęcia o czym tak naprawdę mówi i kompletnie nie analizuje wiadomości które do nich docierają. Ktoś im powiedział , pani w TV, w gazecie przeczytali, czy powiedział im wet który do tego rozprowadza dana karmę :wink: i klepią ten bilans jak pacierz i to już nie jest normalne Czasami ktoś się powoła na badania naukowe – tylko, że niech ktoś zgadnie gdzie jest siedziba laboratorium, które te badania robiło :wink: Poza tym Pedeegree czy Chapi też podobno jest zbilansowane, tak mówią, :roll: i nawet to badania naukowe udowodnily :o To po co wszyscy kupują droższe żarcie :niewiem: A wracając do tematu „Dlaczego nie gotujecie?” to ja odpowiem Po suche żarcie jest zbilansowane, ma wiele mikroelementów, witamin i innych składników potrzebnych psu do rozwoju. Wniosek z tego, że żarcie naturalne tego nie posiada :o i trudno by je było zbilansować. :lol: I w ostatnich zdaniach masz sens (albo bezsens) całej tej dyskusji na temat żarcia :roll:
  15. jaka specjalna nagroda? :roll: Za normalne podejście do życia (i jedzenia)? :roll: Toć pies to nie tucznik na kiełbasę, żeby go musiała przemysłówką paść :roll: :wink:
  16. Bea, Gosia jest z drugiego końca miasta ........ dosłownie....... bo z Marek :roll:
  17. A skąd pomysł, że nie być? :niewiem: A po co, ja w takim razie ja ten monoplowy wykupiłam? :niewiem:
  18. No na to wygląda że zamelduje się u Bea100 :wink: Z tona mięcha????????? :o :o :o
  19. Ta odpowiedź mówi wszystko :lol: :nono: i bez stresów mi tu I skąd Ci to Bea do głowy przyszło, że ja jakiegoś stresa mam? :niewiem:
  20. ana, a byłas na przeklejonym topiku na "Wszystko o psach" tam leni tez sie chwaliła, że jej odpowiedziali :D
  21. Nie wiem za co to wyróznienie, ale dziekuję :lol: Coztego - dokładnie masz rację. Moda na chrupkli ( i bilanse wszelkiej maści) przyszła z zachodu (już nie powiem, że z Ameryki :wink: ) Oni tam maja lekkiego :stupid: Psu żarcie bilansują, a sami niezbilanowane Mc'Donaldy wsuwają. :wink: Chociaż, własciwie, czym sie róznią psie chrupki od tego hamburgera? :hmmmm: dla mnie to żarcie na takim samym poziomie No, ale ostatecznie reklama dźwignia handlu :wink: Bo czym mozna by było, przekonać właściciela psa, żeby kupił karmę zamiast kawałka normalnego mięcha Zawatościa witamin, czy mikroelementów? Nie badzo, bo witaminy mozna podac przeciez osobno. No to ktos madry wpadl na madrze brzmiace słowo "bilans" i to sie sprzedalo Juz pomijam sposób przygotwywania tych karm, czyli jak podejrzewam działanie wysokiej temperatury, przy której niektóre składniki maja tendencje do "ginięcia" . Nie twierdzę, że suszu psu nie daje, daję, ale w minimalnych ilościach i raczej jest to "nagródka" na spacerze, dość, że 15 kg worek starcza mojemu 60 kg psu na 6 miesięcy
  22. Co mi sie miało udzielić? :niewiem: ja tak na stałe mam 8)
  23. ja to jakie? słodkie i z ciasta :lol:
  24. A teraz tak mi przyszło do głowy, że ja musze większa butelczynę :drinking: kupić :o
×
×
  • Create New...