Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. :o jasne, że można, ja tak robie :lol: Myslalam, że wiesz :o
  2. Kasiaak :D Dawaj foty Caira :D Sama się proszę, a potem będę ryczeć, że chce doga :roll:
  3. W ramach imieninowego prezentu dla Dorki powiedzcie jej, że siostrzyczka z miotu, która jako ostatnia została w Rachowie, ma już swoich kochających ludzi, :D znaczy domek znalazła :angel: :angel:
  4. Kasiaak :D Dawaj foty Caira :D Sama się proszę, a potem będę ryczeć, że chce doga :roll:
  5. Szantina super wieści - tak trzymajcie :kciuki: :D
  6. Nie, no ja siem w tatusiu zakochałam :iloveyou: Korona nie rób mi tego, już nie wstawiaj więcej żadnych zdjęć :roll: ja kcem dogaaaaaaaa :bigcry:
  7. a ja chcę wycałować małe fafeluniaste mordki :angel: :angel: :angel: A mamusi się nie boję :evilbat: mamusie tez wycałuje 8) ale się dziewczyna zdziwi :o
  8. :calus: :multi: :B-fly: :drinking: :drinking: :drinking: :o nie :o :wink:
  9. Szantina, no nie denerwuj mnie :( Powiedz suczydłowi, zeby się nie wygłupiała :( Korona a co z twoją dzidzią?
  10. Dodaj jeszcze, żebym tez przygotowała miejsce też w Twojej galerii :lol: :lol:
  11. Sorki, ale umkło mi jedno ze zdjęć :oops: To je teraz wstawiam :D Moja sunia :iloveyou: 8) DARZ BÓR :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  12. - To ty spostrzegawcza jesteś :lol: :lol: I jeszcze między zdjęcia swojego posta wsadziła :lol: a ze mnie się śmiała :evilbat: :wink:
  13. No dobra :D Macie jeszcze Ale i tak dalej nie wiem, które jest które :lol:
  14. Pika - rozumiem, że takie wydarzenie trzeba uczcić :drinking: ale żeby matki od dzieci nie odróżniać :o :o :o :wink: : :o :o Ja mówiłam o samych dzieciach :o :o :lol: :lol: :lol: Hania - Dobranoc :D
  15. Dobra, dobra, tu nie ma co pisać :lol: Tu trzeba podziwiac 8) Uwaga, Uwaga przedstawiam :multi: Ogórkową matkę i jej dzieci :BIG: Tylko mnie nie pytajcie, who is who bo nie wiem :niewiem:
  16. Wszystko Ok. :lol: Tylko nam się tematy chyba pomieszały :lol: O czym mówimy ? :lol: Domownicy, czyli członkowie „stada” ? :lol: czy obce osoby które pies widuje czasami? Nawet jeśli te osoby będą z nim za każdym „widzeniem” pracować, to co pies będzie się ich słuchał tak samo jak nas? :hmmmm: Moja się "nie do końca" słucha mojego TZ –ta, chciaz on tez brał udział w procesie jej nauki. :roll: Ja w dalszym ciągu twierdzę, żę to jednak zależy od charakteru psa Marmasza ja wiem, ze masz molosa, ale napisałam , że molosy są rzadko wykorzystywane Zobacz ile ras z tak wielkiej grupy psów jest „psami służbowymi” Głównie te molosy. Które są psami „obronnymi” – rotki, boksie, molosy stróżujące sa już bardziej nastawione na samodzielne działanie :wink:
  17. Marmasza, ja to przerabiałam :lol: Dopóki znajoma miała „nagródki” pies na uszach stawał, jak jej się nagródki kończyły, mogła se pogwizdać, :lol: przy czym za każdym razem wykonując komendę pies odwracał głowę w moją stronę :o Jak jej „znikałam” z oczu to olewała kkomendy wydane przez znajomą, zostawiała ją i nagródki i leciała mnie szukać. Jeśli pracuje ze mną a np. schowa się mój TZ to mnie nie „oleje” i nie zacznie go szukać, chyba, że jej wydam taka komendę „szukaj Mariana” Pewnie, że szkoleniowiec pokazuje, ale ...... pokaże raz – dwa – trzy na Twoim psie, ale i tak Ty głownie z psem pracujesz. Poza tym uważam, ze to zalezy od rasy i od przyzwyczajeń psa. Psy „słuzbowe” policyjne, wojskowe są przyzwyczajane od małego, do zmiany właściciela i osób, które im te komendy wydają. Sa psy nastawione na pracę z człowiekiem w ogóle i takie nastawione na pracę ale z konkretnym człowiekiem Zobacz jak rzadko wśród psów służbowych można spotkać przedstawicieli molosów. Są to głównie wszelkiej maści owczarki. Molosy są wykorzystywane ale do zadań wymagających od psa bardziej „samodzielnych” decyzji niż komend człowieka :wink:
  18. Bej udaje, że go nie ma :wink: A ty to chyba powinnaś się przespać bo sama ze sobą gadasz :lol: :lol: :lol: :lol:
  19. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: A te łozyska to kiedy sie urodzą? :roll: A jak Bej przeżył to całe zamieszanie? :lol:
  20. super :iloveyou: Ciekawe, czy to koniec? :hmmmm: wygląda, że nie :niewiem: Korona ja za was jutro trzymam kciuki :kciuki:
  21. Musi byc ok :kciuki: Korona a jak u Ciebie, będe ta potrójną (potrójną bo jeszcze Szantina niedługo) ciotką ? :lol:
  22. No co jest? :-? Szczeniory wychodziły przecietnie co godzine, a tu dwie godziny i cisza :roll: To juz koniec? czy reszcie się tak bardzo nie spieszy? :roll:
×
×
  • Create New...