-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A nie jezdez???? :o :o :o :o :o Ja nie jezdez, to ja sie nie bawie, zabieram swoje wiaderko i ide do swojej piaskownicy! :wink: :o lubisz jak Cie na złą drogę sprowadzają? :o 'Harry Potter i ......... '8) :wink: Protestuję! Harry Potter to nie diabeł! :2gunfire: Czy ty przypatkiem nie jesteś Mugolem? :roll: :wink: Uprzedziłaś mię kochana :roll: Chyba, że Argo jakoweś rózki w Harrym dostrzegł 8) Przeca ja się cieszę :niewiem: Mietłe dostałam :multi: To idę sprzątać :-? :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A gdzieżby :lol: Ja bym tego taka pewna nie była 8) :lol: :wink: A KTO na 'miotle' onegdaj latał???: :roll: :wink: :D :o A widział Ty diabła (lubo diablice) latających na miotle? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jaki 'pan taki kram'? :wink: : No ładnie :roll: To już wiem, jakie masz o mnie zdanie na ten przyklad :roll: Znaczy ja diablica jezdem :cooldevi: :roll: :lol: :wink: -
Bila może Bilbo ma jakies zalegania w płucach po znieczuleniu Jak chcesz go klepać, to nie klep w kark, ale go naklepuj tzn, oklepuj mu płuca (po obu stronach psa) dłońmi złozonymi w tzw łodeczkę idąc od końca żeber (jakby od zadu) w stronę głowy Ja nie wiem, czy zrozumiałaś o co mi chodzi i jak to zrobić ? :oops: :roll:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Ja tam wole psicę 8) Gdyby nie kiała ciąż urojonych tobym w ogóle nie sterylizowala. Ja tam problemui przy cieczkach ni mom, zresztą to tylklo 3 tygodnie Właściciele samców to mają dopiero jazdy, szczególnie jak psiak kochliwy :lol: Dla nich cieczki trwaja wiecznie, bo to jednej sąsiadce się skończy to następnej zaczyna i tak w koło Macieju :lol: :hmmmm: znaczy Twój wet nie stosuje szwów kosmetycznych ? :roll: Ja tam se już zamówiłam szef - ma być kosmetyczny albo bardziej fachowo śródskórny. 8) Nie ma żadnych pętelek za które można złapać ząbkami o je odgryzać, sa tylko dwie kuleczki na jednym i na drugim końcu rany. Taki szef to samemu można usunąć. Przecina się z jednego końca i za drugi wyciąga ..... i po kłopocie. A i brzuszek po takim szwie ładniej wygląda. Cienka kreska tylko zostaje 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dobry temat podłapaliście :D Dawajcie dalej :lol: A ja daję suczydłowi po łyżeczce mniodziku do każdego posiłku :wink: No własnie :-? :o hormony? :o Ja tam dawałam tzw blokery np. wspomniany Galastop Tylko on przy dużym psie za tani nie jest :roll: Dawka na moją 60 kg suke wyniosła ok. 140 zł :roll: A to nawet całkiem normalne, przy tych koteckach mogła dostac nawet samego mleka bez cieczki :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Ło matko :lol: Przeżyć to przeżyjesz ale co siem ... :wink: i CO z tego wyniknie to nie wiem. :roll: :wink: No własnie tego wyniku siem bojam :roll: :lol: To chyba raczej częste znieczulenie :lol: Bo przy narkozie w której trzeba podac leki zwiotczające mięsnie jest to wręcz konieczne, gdyż podane leki zwiotczają równiez mięśnie klatki piersiowej co znacznie utrudnia oddychanie :wink: A kiedy Samba skończyła cieczkę? Ja nie zauwazyłam, żeby mi antybiotyki rozpędzały ciąże urojoną :roll: Nie raz się zdarzało, że Saba dostawała antybiotyk w różnych fazach tej "ciązy" , ale objawy wcale nie zanikały :roll: wszystko szło swoim tradycyjnym trybem :roll: Ja kampanię przeprowadzałam ze 4 lata z marnymi efektami :roll: (widocznie słaba ta kampania była :oops: ). Teraz po prostu postawiłam stanowczo na swoim i nie ma żadnej dyskusji 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
No własnie 17 grudnia :oops: od 8 rano bo rano psiuta oddajemy :roll: A odbierzemy jak się wybudzi, :) więc nie wiem o której to bedzie :( Ło matko :o sądzisz, że JA tej sterylki nie przeżyje? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Samba odpowiem bez cytowania Saba ma ok. 5 lat (znaczy w lutym jej ta 5 wypada) Ja nie mam wyjścia , Saba po każdej cieczce ma ciąże urojone i to cięzkie z wszystkimi ich fazami łacznie z "chodzeniem w ciązy" :roll: a to razem daje 4 miesiące wyłaczenia z zycia :roll: + miesiąc cieczki :roll: Nie wysterylizowałam jej do tej pory bo miałam w domu silny opór żywej materii :-? oraz lęki, że suczydło zrobi się bardziej agresywne niż jest bo w przypadku suk agresywnych zmiana charakteru po sterylizacji może wypaść w kierunku w którym bysmy nie chcieli Cieczki jako takie mnie nie przerażają bo tak naprawdę to mam problem tylko tydzień, kiedy suczydło jest chętne :lol: w pozostałe 2 tygodnie skutecznie i czasami wręcz agresywnie, jeśli delikwent zbyt namolny, odgania konkurentów. Poza tym ja mam to szczęście, że u mnie na osiedlu duże samce luzem nie latają, więc z reguły trafia się tylko taki adorator co to jej bez schylania pod brzuchem przechodzi :lol: więc nie ma obaw że jej coś zrobi, bo nie sięgnie :lol: Co do czasu to po prostu trzeba go sobie wygospodarować. Ja ją miała wysterylizować wcześniej jak wiecie, ale mi cieczki dostała. Teraz jako, że znów "jest w ciąży" dostanie przez 5 dni Galastop i w przeciągu 14 dni od zakończenia kuracji muszę ją połozyć na stól. 17 - ty to będzie akurat w terminie. Inaczej znów będę musiała czekać ze 4 miesiące :roll: Ja na pewno dostane urlop na 17-tego i 20-tego co dalej nie wiem, :-? czy dostanę na reszte tygodnia, będę wiedziała później, reszte posiedzi mój TZ :wink: Saba bedzie zabezpieczona kombinezonem pooperacyjnym, po to żeby se tam nie grzebała. Ja się w domu nie boję, bo nawet jak zostanie sama to pójdzie spać , gorzej jak se postanowi na spacerze na koty zapolowac :o Acha i dla mnie ważna sprawa i rada dla Ciebie Jak zaplanujesz sterylke to wybierz weta u którego wydadzą Ci psa wybudzonego na tyle, żeby sam wyszedł czyli jak ja to mówię "na łapach" Ja wybrałam klinike całodobową, więc nawet jak się coś przytrafi w sobotę, czy niedzielę, albo w nocy to nie mam problemu z kontaktem z wetem I jeszcze jedno : mówisz, że Samba lata po ogrodzie w czasie cieczki, mam nadzieję, ze nie sama i że z nią ktos jest, bo Ci powiem, ze na własne oczy widziałam dwa psy, które nota bene odwiedziły moją zacieczkowaną Sabę, jak byłyśmy na działce, wspinające się po siatce, jak koty a wcale to nie były takie malutkie pieski :wink: Do tamtej pory myslałam, ze Saba może sobie swobodnie latac po ogrodzie jak ma cieczke, ile ja się stresu najadłam, czy który ją nie pokrył (albo i oba) USG robiła czy aby fasolek jakowyś nie ma bo po jej zachowaniu to bym sie nie poznała :wink: Łomatko ale się naprodukowałam :o -
Haha :sweetCyb: Korona obśmiałam się jak norka :roflt: No mówiłam, ze Hulanka to moja chrześniaczka,8) no moja krew 8) Onnna ja Ci bardzo, ale to bardzo współczuje psiaka niejadka, ale że ja mam bardzo specyficzny i cholernie teraz niemodny stosunek do suchych karm : :wink: to zawsze jak słyszę, ze psiak ich jeść nie chce za to wcina „gotowane” to mi zaraz taka myśl przychodzi do głowy „Mądra psina” :wink: Cairo kaasiak słodki :iloveyou: i na zdjęciach i na żywo :D
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Argo Dzieki za kawę :D I za mądrości z rana :D A to cfaniara :o Cztery razy do roku imieniny obchodzi i prezenta przyjmuje :o a my na 17 jestesmy umówione na serylke :roll: Prezent pod choinke suczydlowi robie :evilbat: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Przeca nie BARBURA 8) :hmmmm: a co na to Twoja Pani ? :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A Ty jesteś górnik, czy Baśka? :hmmmm: Ani jedno, ani drugie. Ale 'fedrować fedruję' :roll: Baśkę? :o :oops: :hmmmm: chyba masz jakiś inny kalendarz, bo u mnie dzisiaj jest czwartek :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktyfaktycznie, faktyfaktycznie, faktyczfaktycznie, faktyfaktycznie, faktycznie, cznie, nie, cznie, cfaktycznie, faktycfaktycznie,faktycznie, faktycznie, faktycznie, znie, znie, faktyfaktycznie, faktycznie, cznie, faktyfaktfaktycfaktycznie, faktycznie, znie, faktycznie, ycznie, faktycznie, cznie, I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? :roll:: :o :o :o a tak poza tym to wszyscy w rodzinie zdrowi? :o No wlasnie? :roll: Ja się smialam :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A Ty jesteś górnik, czy Baśka? :hmmmm: :hmmmm: testy przychologiczne nam robisz z rana, :roll: to zamiast kawy? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Tylko co na to Kosciol ? :oops: :A Ty sie pytasz co na to księża, czy co na to ich Najwyższy Przełozony ? :roll: Podejrzewam, ze ten w niebiosach się nie obrazi, ostatecznie te dywany ze Świątyni :D A poważnie, to czyste te dywany na pewno są, bo pzrezież oni nie mogą włazić w butach do meczetu :lol: A co ubrań Muzułamanek, to przecież nie wszystkie tak chodzą ubrane, tylko nieliczne z bardzo radykalnego odłamu Islamu Poza tym zakrywanie twarzy ma bardzo długą historię i pewnie wywodzi się od plemion Beduinów, bo wyobraźcie sobie ludzi, którzy ciagle się przemieszczają po piachu, tu zawieje, tam zakurzy a piach wciska się w usta, w uszy i gdzie się da. No to najlepiej zrobic? Zakryć twarz Przeciez nawet mężczyźni w trakcie wędrówki przez pustynie zakrywają twarz :D -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Klasztor jakowyś tam macie? :roll: -
Jovka moga byc i po trzy i zbiorówki :D A maila to nie wiem, czy masz, ale jak nie masz to juz masz :wink: [email protected]
-
Łomamciu :iloveyou: ja nie mogę :( Jovka pesze mi tu natentychmiast mailem wysłać portrety psiaków, przynajmniej po jednym kazdego :angel: :angel:
-
marzeniem jest aby dla ludzi powstała taka karma - łykasz i jestes zdrowa i piekna a nie muszisz myslec o tym co dzis na obiad ;).....:o Labek a gdzie smak? :o Tylko mi nie mów, ze ludzie tez smaku nie maja :o Labek – SF uprawiasz :o Ech nie chce być skrajna, :roll: ale bedziem mieli : tabletki do jedzenia i dzieworództwo bo za przeproszeniem seks będziemy uprawiać zakładając se elektrody na głowę albo w podobny sposób :roll: Dobrze, że ja tego nie dożyje :-?
-
Katarzynko, lekko przesadziłaś! :lol: Zawsze mi się wydawało, że moje 50 kg to w sam raz... a teraz się kompleksów przy Tobie nabawię 8) Haha :lol: dziewczyny nie przeginajcie, ja przy 43 kg to bym wyglądała jak wypuszczona z Oświęcimia :lol: Przecież porównując wage należy brac również wzrost jak i całą budowę ciała :lol: A ja kooooooocham słodycze i wcale ale to wcale se ich nie bilansuje 8)
-
Argo dziekuje :calus: A teraz labek :lol: :lol: :lol: Łomatko, ale siem obsmialam :lol: :lol: A kto Ci powiedział, że mój pies łazi az tak najedzony? Moja sucz to typ wiecznie glodny :lol: Ona po prostu się inaczej zachowuje po zjedzeniu suszu, nadal szuka żarcia, czego nie ma nawet po malej porcji normalnego jedzenia Dla niej pasza przemyslowa to absolutnie nie to :lol: :roflt: wyobraź sobie że nie mam :roflt: Mój pies tez. Suka ma 5 lat co na typ molosowaty to już poważny wiek, a nadal bryka jak szczeniak, jest szybka i zwinna Wiec pudło labeczku :lol: Takimi pytaniami wydajesz sobie jedynie świadectwo o braku jakichkolwiek argumentów jak również nie masz zielonego pojecia o funkcjonowaniu oragnizmu. Bo sam bilans nic nie zaradzi, jeśli twój organizm ma słabą przemianę materii np. Myśląc tak jak Ty to każdy by musial do lekarza lecieć i sobie indywidualna dietę zastosować :lol: Tylko ciekawe, czy lekarz by zalecil zupki Knorra" ? :hmmmm: Co Ty z tymi smakami? :niewiem: Pies, także Twój, jako miesożerny drapieznik jak będzie miał zapolować to upoluje jakiego zająca a nie worek suchej karmy tu se dam łepetyne uciąć bez czekania do wigili :lol:
-
No zostaw, zostaw, szczeniaka po Halucynacji wezme na pewno 8) Moja juz bedzie pewnie babcią i nie bedzie tak podskakiwac :roll: