Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. A nie jezdez???? :o :o :o :o :o Ja nie jezdez, to ja sie nie bawie, zabieram swoje wiaderko i ide do swojej piaskownicy! :wink: :o lubisz jak Cie na złą drogę sprowadzają? :o 'Harry Potter i ......... '8) :wink: Protestuję! Harry Potter to nie diabeł! :2gunfire: Czy ty przypatkiem nie jesteś Mugolem? :roll: :wink: Uprzedziłaś mię kochana :roll: Chyba, że Argo jakoweś rózki w Harrym dostrzegł 8) Przeca ja się cieszę :niewiem: Mietłe dostałam :multi: To idę sprzątać :-? :wink:
  2. A gdzieżby :lol: Ja bym tego taka pewna nie była 8) :lol: :wink: A KTO na 'miotle' onegdaj latał???: :roll: :wink: :D :o A widział Ty diabła (lubo diablice) latających na miotle? :o
  3. Jaki 'pan taki kram'? :wink: : No ładnie :roll: To już wiem, jakie masz o mnie zdanie na ten przyklad :roll: Znaczy ja diablica jezdem :cooldevi: :roll: :lol: :wink:
  4. PIKA

    Mała prośba

    Bila może Bilbo ma jakies zalegania w płucach po znieczuleniu Jak chcesz go klepać, to nie klep w kark, ale go naklepuj tzn, oklepuj mu płuca (po obu stronach psa) dłońmi złozonymi w tzw łodeczkę idąc od końca żeber (jakby od zadu) w stronę głowy Ja nie wiem, czy zrozumiałaś o co mi chodzi i jak to zrobić ? :oops: :roll:
  5. Ja tam wole psicę 8) Gdyby nie kiała ciąż urojonych tobym w ogóle nie sterylizowala. Ja tam problemui przy cieczkach ni mom, zresztą to tylklo 3 tygodnie Właściciele samców to mają dopiero jazdy, szczególnie jak psiak kochliwy :lol: Dla nich cieczki trwaja wiecznie, bo to jednej sąsiadce się skończy to następnej zaczyna i tak w koło Macieju :lol: :hmmmm: znaczy Twój wet nie stosuje szwów kosmetycznych ? :roll: Ja tam se już zamówiłam szef - ma być kosmetyczny albo bardziej fachowo śródskórny. 8) Nie ma żadnych pętelek za które można złapać ząbkami o je odgryzać, sa tylko dwie kuleczki na jednym i na drugim końcu rany. Taki szef to samemu można usunąć. Przecina się z jednego końca i za drugi wyciąga ..... i po kłopocie. A i brzuszek po takim szwie ładniej wygląda. Cienka kreska tylko zostaje 8)
  6. Dobry temat podłapaliście :D Dawajcie dalej :lol: A ja daję suczydłowi po łyżeczce mniodziku do każdego posiłku :wink: No własnie :-? :o hormony? :o Ja tam dawałam tzw blokery np. wspomniany Galastop Tylko on przy dużym psie za tani nie jest :roll: Dawka na moją 60 kg suke wyniosła ok. 140 zł :roll: A to nawet całkiem normalne, przy tych koteckach mogła dostac nawet samego mleka bez cieczki :wink:
  7. Ło matko :lol: Przeżyć to przeżyjesz ale co siem ... :wink: i CO z tego wyniknie to nie wiem. :roll: :wink: No własnie tego wyniku siem bojam :roll: :lol: To chyba raczej częste znieczulenie :lol: Bo przy narkozie w której trzeba podac leki zwiotczające mięsnie jest to wręcz konieczne, gdyż podane leki zwiotczają równiez mięśnie klatki piersiowej co znacznie utrudnia oddychanie :wink: A kiedy Samba skończyła cieczkę? Ja nie zauwazyłam, żeby mi antybiotyki rozpędzały ciąże urojoną :roll: Nie raz się zdarzało, że Saba dostawała antybiotyk w różnych fazach tej "ciązy" , ale objawy wcale nie zanikały :roll: wszystko szło swoim tradycyjnym trybem :roll: Ja kampanię przeprowadzałam ze 4 lata z marnymi efektami :roll: (widocznie słaba ta kampania była :oops: ). Teraz po prostu postawiłam stanowczo na swoim i nie ma żadnej dyskusji 8)
  8. No własnie 17 grudnia :oops: od 8 rano bo rano psiuta oddajemy :roll: A odbierzemy jak się wybudzi, :) więc nie wiem o której to bedzie :( Ło matko :o sądzisz, że JA tej sterylki nie przeżyje? :o
  9. Samba odpowiem bez cytowania Saba ma ok. 5 lat (znaczy w lutym jej ta 5 wypada) Ja nie mam wyjścia , Saba po każdej cieczce ma ciąże urojone i to cięzkie z wszystkimi ich fazami łacznie z "chodzeniem w ciązy" :roll: a to razem daje 4 miesiące wyłaczenia z zycia :roll: + miesiąc cieczki :roll: Nie wysterylizowałam jej do tej pory bo miałam w domu silny opór żywej materii :-? oraz lęki, że suczydło zrobi się bardziej agresywne niż jest bo w przypadku suk agresywnych zmiana charakteru po sterylizacji może wypaść w kierunku w którym bysmy nie chcieli Cieczki jako takie mnie nie przerażają bo tak naprawdę to mam problem tylko tydzień, kiedy suczydło jest chętne :lol: w pozostałe 2 tygodnie skutecznie i czasami wręcz agresywnie, jeśli delikwent zbyt namolny, odgania konkurentów. Poza tym ja mam to szczęście, że u mnie na osiedlu duże samce luzem nie latają, więc z reguły trafia się tylko taki adorator co to jej bez schylania pod brzuchem przechodzi :lol: więc nie ma obaw że jej coś zrobi, bo nie sięgnie :lol: Co do czasu to po prostu trzeba go sobie wygospodarować. Ja ją miała wysterylizować wcześniej jak wiecie, ale mi cieczki dostała. Teraz jako, że znów "jest w ciąży" dostanie przez 5 dni Galastop i w przeciągu 14 dni od zakończenia kuracji muszę ją połozyć na stól. 17 - ty to będzie akurat w terminie. Inaczej znów będę musiała czekać ze 4 miesiące :roll: Ja na pewno dostane urlop na 17-tego i 20-tego co dalej nie wiem, :-? czy dostanę na reszte tygodnia, będę wiedziała później, reszte posiedzi mój TZ :wink: Saba bedzie zabezpieczona kombinezonem pooperacyjnym, po to żeby se tam nie grzebała. Ja się w domu nie boję, bo nawet jak zostanie sama to pójdzie spać , gorzej jak se postanowi na spacerze na koty zapolowac :o Acha i dla mnie ważna sprawa i rada dla Ciebie Jak zaplanujesz sterylke to wybierz weta u którego wydadzą Ci psa wybudzonego na tyle, żeby sam wyszedł czyli jak ja to mówię "na łapach" Ja wybrałam klinike całodobową, więc nawet jak się coś przytrafi w sobotę, czy niedzielę, albo w nocy to nie mam problemu z kontaktem z wetem I jeszcze jedno : mówisz, że Samba lata po ogrodzie w czasie cieczki, mam nadzieję, ze nie sama i że z nią ktos jest, bo Ci powiem, ze na własne oczy widziałam dwa psy, które nota bene odwiedziły moją zacieczkowaną Sabę, jak byłyśmy na działce, wspinające się po siatce, jak koty a wcale to nie były takie malutkie pieski :wink: Do tamtej pory myslałam, ze Saba może sobie swobodnie latac po ogrodzie jak ma cieczke, ile ja się stresu najadłam, czy który ją nie pokrył (albo i oba) USG robiła czy aby fasolek jakowyś nie ma bo po jej zachowaniu to bym sie nie poznała :wink: Łomatko ale się naprodukowałam :o
  10. PIKA

    Mała prośba

    :calus:
  11. Haha :sweetCyb: Korona obśmiałam się jak norka :roflt: No mówiłam, ze Hulanka to moja chrześniaczka,8) no moja krew 8) Onnna ja Ci bardzo, ale to bardzo współczuje psiaka niejadka, ale że ja mam bardzo specyficzny i cholernie teraz niemodny stosunek do suchych karm : :wink: to zawsze jak słyszę, ze psiak ich jeść nie chce za to wcina „gotowane” to mi zaraz taka myśl przychodzi do głowy „Mądra psina” :wink: Cairo kaasiak słodki :iloveyou: i na zdjęciach i na żywo :D
  12. Argo Dzieki za kawę :D I za mądrości z rana :D A to cfaniara :o Cztery razy do roku imieniny obchodzi i prezenta przyjmuje :o a my na 17 jestesmy umówione na serylke :roll: Prezent pod choinke suczydlowi robie :evilbat:
  13. Przeca nie BARBURA 8) :hmmmm: a co na to Twoja Pani ? :roll:
  14. A Ty jesteś górnik, czy Baśka? :hmmmm: Ani jedno, ani drugie. Ale 'fedrować fedruję' :roll: Baśkę? :o :oops: :hmmmm: chyba masz jakiś inny kalendarz, bo u mnie dzisiaj jest czwartek :o
  15. Faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktycznie, faktyfaktycznie, faktyfaktycznie, faktyczfaktycznie, faktyfaktycznie, faktycznie, cznie, nie, cznie, cfaktycznie, faktycfaktycznie,faktycznie, faktycznie, faktycznie, znie, znie, faktyfaktycznie, faktycznie, cznie, faktyfaktfaktycfaktycznie, faktycznie, znie, faktycznie, ycznie, faktycznie, cznie, I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? I co z tego ? :roll:: :o :o :o a tak poza tym to wszyscy w rodzinie zdrowi? :o No wlasnie? :roll: Ja się smialam :roll:
  16. A Ty jesteś górnik, czy Baśka? :hmmmm: :hmmmm: testy przychologiczne nam robisz z rana, :roll: to zamiast kawy? :o
  17. PIKA

    Mała prośba

    Bila trzymcie sie :kciuki:
  18. Tylko co na to Kosciol ? :oops: :A Ty sie pytasz co na to księża, czy co na to ich Najwyższy Przełozony ? :roll: Podejrzewam, ze ten w niebiosach się nie obrazi, ostatecznie te dywany ze Świątyni :D A poważnie, to czyste te dywany na pewno są, bo pzrezież oni nie mogą włazić w butach do meczetu :lol: A co ubrań Muzułamanek, to przecież nie wszystkie tak chodzą ubrane, tylko nieliczne z bardzo radykalnego odłamu Islamu Poza tym zakrywanie twarzy ma bardzo długą historię i pewnie wywodzi się od plemion Beduinów, bo wyobraźcie sobie ludzi, którzy ciagle się przemieszczają po piachu, tu zawieje, tam zakurzy a piach wciska się w usta, w uszy i gdzie się da. No to najlepiej zrobic? Zakryć twarz Przeciez nawet mężczyźni w trakcie wędrówki przez pustynie zakrywają twarz :D
  19. Klasztor jakowyś tam macie? :roll:
  20. Jovka moga byc i po trzy i zbiorówki :D A maila to nie wiem, czy masz, ale jak nie masz to juz masz :wink: [email protected]
  21. Łomamciu :iloveyou: ja nie mogę :( Jovka pesze mi tu natentychmiast mailem wysłać portrety psiaków, przynajmniej po jednym kazdego :angel: :angel:
  22. marzeniem jest aby dla ludzi powstała taka karma - łykasz i jestes zdrowa i piekna a nie muszisz myslec o tym co dzis na obiad ;).....:o Labek a gdzie smak? :o Tylko mi nie mów, ze ludzie tez smaku nie maja :o Labek – SF uprawiasz :o Ech nie chce być skrajna, :roll: ale bedziem mieli : tabletki do jedzenia i dzieworództwo bo za przeproszeniem seks będziemy uprawiać zakładając se elektrody na głowę albo w podobny sposób :roll: Dobrze, że ja tego nie dożyje :-?
  23. Katarzynko, lekko przesadziłaś! :lol: Zawsze mi się wydawało, że moje 50 kg to w sam raz... a teraz się kompleksów przy Tobie nabawię 8) Haha :lol: dziewczyny nie przeginajcie, ja przy 43 kg to bym wyglądała jak wypuszczona z Oświęcimia :lol: Przecież porównując wage należy brac również wzrost jak i całą budowę ciała :lol: A ja kooooooocham słodycze i wcale ale to wcale se ich nie bilansuje 8)
  24. Argo dziekuje :calus: A teraz labek :lol: :lol: :lol: Łomatko, ale siem obsmialam :lol: :lol: A kto Ci powiedział, że mój pies łazi az tak najedzony? Moja sucz to typ wiecznie glodny :lol: Ona po prostu się inaczej zachowuje po zjedzeniu suszu, nadal szuka żarcia, czego nie ma nawet po malej porcji normalnego jedzenia Dla niej pasza przemyslowa to absolutnie nie to :lol: :roflt: wyobraź sobie że nie mam :roflt: Mój pies tez. Suka ma 5 lat co na typ molosowaty to już poważny wiek, a nadal bryka jak szczeniak, jest szybka i zwinna Wiec pudło labeczku :lol: Takimi pytaniami wydajesz sobie jedynie świadectwo o braku jakichkolwiek argumentów jak również nie masz zielonego pojecia o funkcjonowaniu oragnizmu. Bo sam bilans nic nie zaradzi, jeśli twój organizm ma słabą przemianę materii np. Myśląc tak jak Ty to każdy by musial do lekarza lecieć i sobie indywidualna dietę zastosować :lol: Tylko ciekawe, czy lekarz by zalecil zupki Knorra" ? :hmmmm: Co Ty z tymi smakami? :niewiem: Pies, także Twój, jako miesożerny drapieznik jak będzie miał zapolować to upoluje jakiego zająca a nie worek suchej karmy tu se dam łepetyne uciąć bez czekania do wigili :lol:
  25. No zostaw, zostaw, szczeniaka po Halucynacji wezme na pewno 8) Moja juz bedzie pewnie babcią i nie bedzie tak podskakiwac :roll:
×
×
  • Create New...