Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [b]Lazy[/b] to dobry pomysł :lol: Uniknie się miliona dwustu tematów pt .. "Idę na zabieg bojem siem" Tytuł zmieniłam :wink: [b]Flaire[/b] - przekleisz ?
  2. Mrówcia trzymamy kciuki :kciuki: Dopisać Cię do tytułu topiku? :lol:
  3. [quote name='zachraniarka'] Si si, seniorita 8)[/quote] Qué lingua ? espanol? italiano ? :lol:
  4. [quote name='Flaire']Albo i mniejsze - Misia rozcięła sobie łapę na 5 szwów. I to butelką, nie skalpelkiem. :evil: .[/quote] Te potłuczone butelki to jakaś zmora :evil: To, że chlają to niech chlają, ale czemu te butelki tak tłuką? :evil: ........ ale psiego gówna się czepiają :evilbat:
  5. [quote name='Arga']Ano :D[/quote] W Czechach jesteśmy? :o
  6. Rany ale ta moja dziewczynka śliczna :iloveyou:
  7. [quote name='argo']Własciwa terapia, przestrzeganie zalecen pooperacyjnych potrafią wieleGdy dodamy do tego troskliwą opieke opieke, to rany faktycznie goja się błyskawicznie. Bez śladu. :D :lol.:[/quote] A ja tam nic nie robiłam, :oops: kukałam tylko, czy się sucz nie dobiera do brzuszka :oops: Ona jak szew miała to się dobrze przyjrzec musiałam, żeby go zobaczyć, jedytnie cienka kreseczka była 8)
  8. [b]Coztego[/b] super wieści :angel: [quote name='malawaszka']naszej blizny już kompletnie nie widać :D[/quote] a wiecie, ze naszej też juz praktycznie nie :o
  9. [quote name='Beata&Poświata']A miałam trzymać jęzor za zębami :evil: , i tak długo wytrzymałam bo z 1,5 miesiąca. [/quote] Tu "wieksza" połowa miala trzymac jęzor za zębami :lol:
  10. [quote name='coztego'] PIKA, moja produkcja porządniejsza, jeszcze nic nie puściło ;)[/quote] No masz w to nie wątpilam 8) Poza tym Ty na miarę szyjesz :lol: Ja się tak zastanawiam, jak w takich kubrakach chodzi mastiff np. , Bo robia tylko rozmiar XXL i to na moja Sabe było z letka za małe, to taki mastif by w to w ogóle nie wlazł :o
  11. [b]Coztego[/b] - popytaj w wiekszych klinikach bo na pewno mają :D Zresztą moze malawaszka powie gdzie można kupić bo zdaję się, że jej Lunka po zabiegu taki "państwowy" kubrak miala [quote name='argo'] I dlatego musiałaś dokupić nastepne. :wink: Tak? :D W dalszym ciagu brak jest zdjęcia Saby w kubraczku. :wink: :lol:[/quote] Ano musielismy dokupić nastepne i to co drugi dzień, bo te tasiemki strasznie puszczały. jeden kubrak był dobry 2 dni :roll: a to i tak dzieki temu, ze natychmiast przyszywałam nadpruta tasiemkę :-? Co do zdjęc - mam w apracie, zaś komórką zrobic to ciężka sprawa :oops: - bo rano jak wychodze to ciemno, wracam z pracy - ciemno. W weekend jak wstaje "rano" o 13 :oops: to zanim się dobrze rozbudze to znowu ciemno się robi :-?
  12. [quote name='coztego'] Na spacerki ściągamy, bo chyba trudno by było go nie obsikać 8)[/quote] Te „państwowe” są tak skonstruowane, że suczka ich nie obsika :wink: Musisz to jakoś tak wymodzić w okolicy krocza, że w momencie, kiedy dziewczyna przysiada do sikania zakończenie przesuwa się bardziej pod brzuch, a że suka puszcza strumień sików „do tyłu” nie ma szans tego obsikać Saba obsikała tylko jeden kubrak, ten pierwszy, ale on przez te podarte tasiemki się troszkę zwichrował :lol:
  13. [quote name='Mokka'][quote name='zaba14'] a miała być malutka :lol:[/quote] Tylko, że zapomnieli jej o tym powiedzieć :wink:[/quote] o przepraszam, ja jej to od początku mówiłam :roll: Tylko chyba mało przekonująca byłam :roll: I rzeczywiście wielka jest :o :oops:
  14. Ooooooo witamy zachraniarkę – Moda :lol: I żegnamy zachraniarkę – Amatora :lol: Arga – jeśli, to ten tzw „wilczy pazur” to jak wyrwała sobie ze skórą a nie tylko sam pazur to może nie odrosnąć :wink:
  15. [quote name='argo'][quote name='PIKA'] [b]A do czego ten program?[/b] :oops:[/quote] :o :o :o :o Nie wiesz ? Do tworzenia ... różnych :lol: [quote]Tylko ciiiicho, 3D Studio MAX. [/quote] :roll:[/quote] Ja tez kcem robic takie rózne :motz: (cokolwiek to jest :niewiem:) :wink: [b]Zachraniarka[/b] Witaj :bigok: I napisz coś o swoim piesku :lol: :lol: :lol:
  16. Coztego super że z Kreską jest bardzo dobrze :angel: I powiem szczerze, że ja bym załozyła jej fartuszek zamiast kołnierza i to z conajmniej 3 powodów :wink: 1. Fartuszek jest mniej stresujący dla psa 2. w fartuszku do rany się nie dostanie, zaś w kołnierzu co sprytniejszy pies wcale nie ma z tym problemu 3. pogoda jaka jest to widać (nie wiem jaka jest u Was), ale jeśli bedzie mokro to fartuszek chroni brzuszek przed brudem i błotem Nawet nie wiesz, jaki czarny był spód fatuszka po 5 minutowym spacerze I to wszystko zostałoby na brzuszku i na ranie a nie wyobrażam sobie mycia., czy wycierania brzuszka kiedy tam jest szew :wink: Zdjęcia Saby w fatuszku mam, ale aparacie - filmu nie wywołałam jeszcze
  17. [quote name='carragan']A nas kto jeszcze tu pamieta ?[/quote] Ja nie :niewiem: A Pani to kto? :hmmmm: :wink: [quote name='argo'][quote name='PIKA'][quote name='argo'] A wiesz co znaczy mKb ? :roll: :lol: [/quote] Nie 8) coś z kilobajtami? :oops:[/quote] Ciepło. :wink: To niepełna nazwa pewnego programu - mKb.32 ... tylko exe. gdzieś się zagubiło. [/quote] A do czego ten program? :oops:
  18. [quote name='argo'] A wiesz co znaczy mKb ? :roll: :lol: [/quote] Nie 8) coś z kilobajtami? :oops:
  19. [quote name='Flaire'] W naszej klinice tak nawadniają podczas zabiegów, że suki po sterylce siusiają i siusiają. [b]Przynajmniej ja miałam takie doświadczenie[/b].[/quote] Ja też :lol: Latało się na te spacerki po nocy :lol: [quote name='coztego'] (kto by pomyślał, że będę się cieszyć, ze mi sunia nasikała w domu 8) )[/quote] :lol: :lol: jakbyś z nią wyszła toby się zsikała na trawniczek :lol: Uważaj na te podskoki :roll: To raczej nie jest wskazane :roll: Wymyziaj ja od nas :D
  20. [quote name='argo'][quote name='PIKA']: :D [quote name='argo'][quote name='PIKA'][quote name='argo'] [b]NSWDGMP[/b] ? :D [/quote] :o [b]a kto to?[/b] :o :o daj adres to mu rachunek wysle :o[/quote] Niezależna [b]S[/b]amorządna [b]Weteranka[/b] DGM Pika. :roll: :lol:[/quote] :o Jaka Weteranka ? :o [b]S[/b]tary Wyjadacz 8)[/quote] :o :oops: ... literówka.[/quote] jaka literówka ? :o Całe wyrazy poprzekręcane :roll: :lol:
  21. Coztego super :angel: że już po :angel: Ta śledzioną mnie zmartwiłaś , :( ale chyba nie jest tak źle, jak Was pilnuje :fadein:
  22. [quote name='argo'] Powiadasz, ze chodzi o powierzchowny blichtr? :hmmmm: Ja też tak pierwotnie myślałem. :lol: Teraz myślę, że to przednia zabawa. :wink: : [/quote] Przepatrze sprawę, ino kiedy indziej ........... a najlepiej dajcie znac jak wyniki bendom :lol: :D [quote name='argo'][quote name='PIKA'][quote name='argo'] [b][b]NSWDGMP[/b] ?[/b] :D [/quote] :o [b]a kto to?[/b] :o :o daj adres to mu rachunek wysle :o[/quote] Niezależna Samorządna [b]Weteranka[/b] DGM Pika. :roll: :lol:[/quote] :o Jaka Weteranka ? :o Stary Wyjadacz 8)
  23. Hahaha Mokka ja miałam to samo dzisiaj rano :lol: A jak nie możesz pisac, to przynajmniej możesz trzymac kciuki 8) Nic Cie nie rozprasza 8)
  24. Oj coztego to kciuki za Kreske :calus: I za Ciebie oczywiście :lol: jak wrócicie to napisz jak tam mała :lol: [size=2]zmienie tytuł topiku, żeby wszyscy wiedzieli o Was[/size] :D
  25. [quote name='Evelina'] [quote name='argo']Ale nie przykleję sobie ogłoszenia. :roll: Choć jest prześliczne. :D[/quote]To zaglosuj chociaz, albo stan do konkursu :roll: [/quote] A po co ? :roll: Powierzchownośc tam oceniają, a nie to co w człeku najpiekniejsze :roll: Serce i umysł 8) [quote name='argo'][quote name='Evelina'][quote name='PIKA']Właśnie dostałam informacje, że w ramach poświątecznych porządków – dysk mojego komputera jest dziewiczo czysty :D I to nie jest moja wina :angel:[/quote][b]A porzadki na czyj koszt ?[/b] :roll:[/quote] [b]NSWDGMP ?[/b] :D [/quote] :o a kto to? :o :o daj adres to mu rachunek wysle :o
×
×
  • Create New...