-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[b]Onnna[/b] martwisz mnie :( Trzymam kciuki za maluszka :kciuki: [quote name='mrowka'] Pika moze kupimy sobie razem?? :lol:[/quote] A Ty się do Wawki przeprowadzisz, czy ja do Tych? :lol:
-
[quote name='KORONA'] PIKA, ja Cie co chwilę zapraszam, a Ty nic :( [/quote] Kuna bo z czasem krucho :( Tylko w weekendy moge, ale po całym tygodniu to ja śpię do 13 :oops: i mi dzień ucieka :oops: A i suczem się zając trzeba bo biedulka w tygodniu po 10 godzin sama siedzi :(
-
Ojej :( Maleństwa mają nie chorować :nono: [b]Korona[/b] ja siem cieszę, że Halucypka nie oddajesz :angel: :angel: Musze się wreszcie do Was wybrac :oops: A list boooooski :iloveyou:
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='puz'] Bogdanka (......) lubi postawic na swoim i uparta, nie bojazliwa ale uparta krolewna bo lubi chodzic swoimi sciezkami i nic jej nie pasuje. Smycz ograniczała jej wolnosc ale umie juz chodzic za nagrody, (......) poza tym jest psiakiem co nieusiedzi w miejscu (.....) i (......) Bogdanke ciekawi wsyztko dookoła i jakbysmy ja spuscili ze smyczy od razu dałaby dyla[/quote] :hmmmm: Ciekawe po kim ona to ma ? :hmmmm: Chyba po matce chrzestnej :oops: [quote name='bea100'] [b]Pika[/b]: tfu tfu na psa urok :wink:[/quote] wyplułma od razu po napisaniu :wink: [b]mmbbaj[/b] Nie przejmuj sie i ćwicz dalej :P za kilka dni bedziesz juz pisac posty i cytowac "małym palcem" :D -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
A mój wcześniejszy żarłok wcale nie ma zwiększonego apetytu :o Dostaje sporo mniejsze porcje i wcale się nie domaga więcej :o Zrezygnowalam z wypełniaczy typu kasze, ryże itp. ale za to dostaje więcej warzywek :D Starsznie jej szpinak ( :grab: ) zasmakował :o -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='Mokka']Poza tym w głosie pana zabrzmiała autentyczna zgroza, że ktoś mógłby go o to podejrzewać.[/quote] zgroza to bedzie jak mu ten psiak "Pójdzie w las" :roll: a po drodze pod samochód wpadnie :-? -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Witam Nowych :bigok: I co tu tak pusto ? :roll: Wszyscy na ferie powyjeżdżali, czy wam śnieg łacza zasypał? :roll: -
[quote name='MSMIMI']powinni. ludzie sobie teraz mysla a co mi tam i jedną płaca złotóweczkę, bo to żadna kasa... a za rok bedzie 50zł :) będą juz mieli info kto ma psa, przeciez w ciągu roku wszystkie pieski nagle nie odejdą z tego świata :wink: i jak nie zapłacisz, bedą juz wiedziec gdzie zapukac :lol: rzeczywiście- nobla im :D[/quote] Ale psy przygarnięte, ze schronisk były w 2004 roku z tego podatku w Wawie zwolnione. Jak nawet teraz podniosą do 50 zł to niektórzy i tak płacić nie będą musieli, bo są zarejestrowani jako osoby posiadające "sierote" :wink: Ja tak mam :D
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='mrowka'] Moze rzeczywiscie sie w cos walnal bo z tego wynika, ze on sie nagle pojawil. Tylko martwi mnie ta wielkosc-rawie jak pilka do tenisa :roll: ..[/quote] Saba kiedys szarpiąc się z moim TZ-tem smyczą (on niestety jej na to pozwala :roll: ) potraktowała sie po obu bokach karabińczykiem, a karabińczyk mamy solidny do wielkości Saby No i miala guzy na bokach po obusstronach - wyskoczyły w przeciągu kilku godzin :wink: Saba wymyziana :D Dziękuje Teraz odpoczywa po szaleństwach z bokserką na śniegu :lol: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Oj mrówa spokojnie :D Jak Flaire mówi nic się złego nie dzieje :P A Saba rozrabia (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :wink: ) Bryka jakby miała 5 miesięcy a nie 5 lat :D -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Amaka[/b] idź do weta, nie czekaj Ropienie świadczy, ze cos jest nie tak :( -
To się ich zapytaj czemu się boją? :evilbat:
-
no właśnie pod kątem moich argumentów możesz ich przekonać czemu pies rasowy jest tak drogi (bo chyba o to tez im chodziło, pomimo, że są zamożni :wink: ) Zasadnicze pytanie : Kto tak prowadzi szczeniaki - kundelki? (chodzi o ten caly korwód ze szczeniakami) - odpowiedź- raczej NIKT Nie wiem czy u Was w mieście jest coś takiego : ale najlepiej jakby zrobić temu towarzystwu wycieczkę poglądową na giełdę zoologiczną niech zobaczą ILE, W JAKICH WARUNKACH i W JAKIM STANIE FIZYCZNYM są sprzedawane takie psiaki rasowe bezrodowodu Potem wycieczka do schroniska i obejrzec ILE tam jest takich psiaków rasowych bez rodowodu Podobno oni kochają psy :wink:
-
adda trzeba było polecieć z innej strony Argument weta : To nie suka ma szczeniaki, a jej właściciele A mianowicie opowiedzieć, jak sie powinno prowadzić sukę w ciąży a potem szczeniaczki przez najbliższe 2 miesiące (nieprzespane noce opieka, dokarmianie co 3 godziny, odrobaczenie, szczepienia itp.) z naciskiem na to ile to wymaga czasu i PIENIĘDZY Po czymś takim zadać konkretne pytanie CO ZROBIĄ ZE SZCZENIAKMI jak te juz będę gotowe do wydania? ZA ILE JE ODDADZĄ ? Sam komplet szczepień na jednego malucha w Wawwce wynosi ok. 70 zł + odrobaczenie. KOMU ODDADZĄ ? To pod katem szukania DOBRYCH DOMÓW dla szczeniaków Ludzie nie mają teraz kasy i nie stac ich na obiad dla dziecka a co mówić o psie i to tak duzym jak leoś. Czym większy pies tym większe koszty utrzymania :wink: Jak do ludzi nie przemawiają inne argumanty to argument pt. KASA ZAWSZE Jak mi cos przyjdzie jeszcze do głowy to napisze
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
mrówka wysmyraj Mejka za uszkiem od nas :angel: A to, że warknął na innego psa? Pamiętaj, że był lekko pólprzytomny po znieczuleniu, mógł miec zwidy, coś go bolało i wszystko go denerwowało. Tym bym się nie przejmowała w jego stanie :wink: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]arima[/b] Dawajcie Emisi dużo pić niech ona sie szybko wysika, jak zacznie sikać to sie szybciej obudzi :wink: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Bowskie po prosty :angel: :angel: [quote]Ten słonik u Bohuna w łozeczku to najlepszy przyjaciel , widac z reszta jak Bohun mu ustepuje bo sam spi na podłodze, poza tym kto ruszy słonika od razu jest warczenie i nie jest zniszcon[/quote] :roflt: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Mrówcia żyjecie? :) daj jakies info, bo siem denerwuje :roll: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
:lol: :lol: Coztego myśmy też ściagali szwy na podłodze......... ale to z racji gabarytów pacjenta bardziej :lol: A ta moja cholera u weta to ani drgnie, 8) coby jej nie robili to cierpliwie czeka aż skończą 8) Przypomniało mi się teraz, jak dostawała "głupiego jasia" przed zabiegiem Siedziała jakoś tak sama oparata o ściane, ani ja ani mój TZ nie bylismy zbyt blisko niej. Była bez kagańca oczywiście :wink: Nagle podszedł do niej lekarz schylił się wbił jej igłę w tyłek i zrobił zastrzyk :o A ona....... nic..... popatrzyła lekko zdziwiona na niego a potem patrzyła co on jej tam robi :o Teraz mi właściwie przyszło do głowy jaki ten wet odważny był, przeciez nikt jej nie przytrzymywał, była bez kagańca, w czasie zastrzyku jego twarz była mniej więcej na wysokości jej pyska, dobrze psa nie zna i se tak podłazi i zastrzyki robi :o A jakby tak sucz się odwinęła? Facet by pół twarzy stracił :o -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b] Coztego [/b]po zdjęciu szwów nie będzie potrzebny żaden kubrak, ani żaden kołnierz [b]Mrówka [/b]– jak się czujesz na dzień „przed” :D O Mejka nie pytam bo on pewnie swietnie :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Samba'][quote name='Arga']:drinking: :B-fly: Śnieg Śnieg Śnieg :B-fly: Pada pada pada śnieg :B-fly:[/quote] Gdzie??? Gdzie???? Gdzie???[/quote] U mnie..... U mnie......... U mnie ........... 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Arga']:drinking: :B-fly: Śnieg Śnieg Śnieg :B-fly: Pada pada pada śnieg :B-fly:[/quote] :o gdzie? :o słonce świeci :D ..... i zimno :evil: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Patka[/b] ja Ci nie pomogę :( [b]Flaire[/b] - niestety kubraczki wylądowały ad acta (czyli do kosza :wink: ) :( One się do niczego nie nadawały, te tasiemki puszczały po min 5 godzinach a i wcześniej potrafiły, szczególnie jak Saba spała i się niemiłosiernie kręciła to tu się napieło, tam się napięło i puszczało :( Ja to i tak te tasiemki przyszywałam natychmiast jak zauważyłam, że odpadło, ale po 48 godzinach to już nie wiadomo było, co gdzie, jak i z czym do tego stopnia, że jej to spadało :-? Pomijam to że były niesamowicie utytłane bo akurat trafilismy na "mokrą" pogodę :-? a pierwszy to w ogóle obsikała niechcący :-? -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='Flaire'][quote name='coztego']Eeee, potem będzie 150 stron topiku i nikt tego nie przeczyta. [/quote]No więc właśnie... O to mi chodziło. I jeszcze przypomnę, że topik PIKI, o ile się nie mylę, rozpoczął życie na WoPie....[/quote] Nie mylisz się :wink: I chyba macie racje - obie :wink: [quote name='Flaire'] Ja też tak myślę. Natomiast jeśli tutejsze społeczeństwo uwazałoby inaczej, to bym się dostosowała. Ale widzę, że społeczeństow nie jest jednomyślne na ten temat.[/quote] Jakby społeczeństwo było jednomyślne toby nudno na świecie było :wink: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Lazy [/b]- pisałam z Flaire jednoczesnie, ale ona była szybsza :lol: [quote name='Flaire']Ma być oddzielny dla psów i suk, czy jeden?[/quote] Mejk to samiec a mrówcia się tu zgłosiła :niewiem: