-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)']:p [B]bedzie przystojniak ze hohhoooo...i wysoki i przystojny...mlody ma teraz 8 i pol latek i juz 150 cm wzrostu.....[/B]:p[/quote] o rzesz???? :crazyeye: Top on mnie niedlugo przerosnie :lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']ło jesu kobieto i po co Ci taki sprzet? wiesz jakie to jest ciezkie? ; [/quote] samo body cięzkie nie jest, za to obiektyw troszku wazy :cool3: -
[QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-1-9.jpg[/IMG][/QUOTE] Magda czesalas Ty się tego dnia ? :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]Rydzewska, przypominam ci raz na tysiąc pięćset postów, [COLOR=Red]że ja tu jestem :cool1: Always[/COLOR] [/B][/quote] ze skrzydelkami? :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia do mnie dzisiaj dzwonila,więc przylecialam oglądnąć uśmiech setera :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [B] wpizdu daleko[/B] :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]w pizdu daleko [/I][/B][/QUOTE] w jakie Wy ciekawe miejsca chadzacie :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I] no tak to o nich mówią szczególnie ci od tych małych .......ale ja ten osąd znam z kolei od właścicieli ONków ....ci to dopiero maja z yorkowymi na pieńku:diabloti: [/I][/B][/quote] ciekawe co będa mowic o mnie :evil_lol: [quote name='evaxon'] wreszcie obiad:multi: ide zjesc pycha sledziki i zmiatam na spacer :)[/quote] sledzie to się do gorzaly zjada a nie na obiad :roll:
-
O rany fotki :multi: a ktore z nich było na trymowaniu? :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [/B][/I][B][I] trza być [COLOR=Red]twardym[/COLOR] a nie miętkim;) [/I][/B][/quote] Moze niech ona tak szybko nie tężeje :shake::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia tyle fot wstawilas i nie wyslalas mi smsa zeby mnie powiadomic :shake: -
No duzo to tych fot nie ma :roll: i wszystkie jakieś takie normalne, zadna do gory nogami :shake:
-
[quote name='HankaRupczewska'][CENTER] [B]Od teraz będzie tutaj znowu poprawnie. [/B] :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [/quote] Oj nieeee :shake: a juz mialam Cię dodac do ulubionych :evil_lol:
-
[B]Nalepa[/B] :-( [quote name='Patka']A :evil_lol: ja tez... generalnie juz nie muszę wstawać 5 razy w nocy - progres ...[/quote] a ja zaraz będe musiala :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='samograj']Nie zapytałam o zdrowie GEZIA, ale sądząc po wypowiedzich HANNY, chyba wszystko jest OK- [/quote] zdrowie Gezia poznamy, jak sie Gezio wypowie :evil_lol:
-
Clockowa a Ty co się opierdniczasz? :mad: Czemuś nie w robocie i fot nie wstawiasz? :mad: [quote name='bonita'][IMG]http://images21.fotosik.pl/50/a396847e9fc6111b.jpg[/IMG] [B]Patrzcie jakie łone oswojone:crazyeye: , z ręki jedzą:evil_lol: [/B] [/quote] albo ręce jedzą :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]dziwne, ja tam wszędzie widziałam tylko wódkę :hmmmm: :loveu: [/B] [/quote] no faktycznie w takim sąsiedztwie to, to niebieskie co tam plynie moze jakieś procenty miec [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pMaga dlaczego nie wysyłasz SMSów że mam wpaśc ....wogóle nie dbasz o lanserkę:shake:[/B][/I][/quote] a co ma lansować, jak nie ma zdjęc do gory nogami? :shake:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]Cześc :multi: Widze ze to szaleństwo i do Ciebie dotarlo :evil_lol: [/B] -
Fajne slodziaszki :loveu: A Toffi to ktora ta ze strzałka, czy bez ? :lol: Bo zapomnialam a szukać mi sie nie chce :oops:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak to by znalazła placek z Luny:eviltong:[/I][/B][/quote] no szczególnie po tym sprawdzaniu czy skrzypi :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka'] ja to chyba wynajmę kogoś do dymania [/quote] Waszka?? :crazyeye::oops: :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wy już przestańcie bo mi sie zmarszczki porobiły id tych textów .....cześć Paula:p[/B][/I][/quote] to bedziesz niedlugo wygladala jak staruszka :evil_lol: taka pogodna staruszka :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]oj zbierał by dżem z własnej twarzy[/B][/I][/QUOTE] a Ty bierzesz na spacery sloiki dziemów? :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:masz rację wiekszość włascicieli Yorków ma poważne problemy z osobowością .......:diabloti:[/I][/B][/quote]o wlaścicielach bulowatych podobnie mowią :evil_lol:
-
Baby jedne umarlam :roflt:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][I]zapomniałas dodać że o GIE i czasami chyba o nie swoim psie:cool1:[/I][/quote] buahaha Ala poetka :evil_lol: