Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Agunia-Pańciunia)']:p [B]bedzie przystojniak ze hohhoooo...i wysoki i przystojny...mlody ma teraz 8 i pol latek i juz 150 cm wzrostu.....[/B]:p[/quote] o rzesz???? :crazyeye: Top on mnie niedlugo przerosnie :lol:
  2. [quote name='panienkabubu']ło jesu kobieto i po co Ci taki sprzet? wiesz jakie to jest ciezkie? ; [/quote] samo body cięzkie nie jest, za to obiektyw troszku wazy :cool3:
  3. [QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-1-9.jpg[/IMG][/QUOTE] Magda czesalas Ty się tego dnia ? :evil_lol:
  4. [quote name='Maga100'][B]Rydzewska, przypominam ci raz na tysiąc pięćset postów, [COLOR=Red]że ja tu jestem :cool1: Always[/COLOR] [/B][/quote] ze skrzydelkami? :evil_lol:
  5. Pysia do mnie dzisiaj dzwonila,więc przylecialam oglądnąć uśmiech setera :evil_lol:
  6. [quote name='malawaszka'] [B] wpizdu daleko[/B] :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]w pizdu daleko [/I][/B][/QUOTE] w jakie Wy ciekawe miejsca chadzacie :evil_lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] no tak to o nich mówią szczególnie ci od tych małych .......ale ja ten osąd znam z kolei od właścicieli ONków ....ci to dopiero maja z yorkowymi na pieńku:diabloti: [/I][/B][/quote] ciekawe co będa mowic o mnie :evil_lol: [quote name='evaxon'] wreszcie obiad:multi: ide zjesc pycha sledziki i zmiatam na spacer :)[/quote] sledzie to się do gorzaly zjada a nie na obiad :roll:
  8. O rany fotki :multi: a ktore z nich było na trymowaniu? :evil_lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [/B][/I][B][I] trza być [COLOR=Red]twardym[/COLOR] a nie miętkim;) [/I][/B][/quote] Moze niech ona tak szybko nie tężeje :shake::evil_lol:
  10. Pysia tyle fot wstawilas i nie wyslalas mi smsa zeby mnie powiadomic :shake:
  11. No duzo to tych fot nie ma :roll: i wszystkie jakieś takie normalne, zadna do gory nogami :shake:
  12. [quote name='HankaRupczewska'][CENTER] [B]Od teraz będzie tutaj znowu poprawnie. [/B] :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [/quote] Oj nieeee :shake: a juz mialam Cię dodac do ulubionych :evil_lol:
  13. [B]Nalepa[/B] :-( [quote name='Patka']A :evil_lol: ja tez... generalnie juz nie muszę wstawać 5 razy w nocy - progres ...[/quote] a ja zaraz będe musiala :evil_lol:
  14. [quote name='samograj']Nie zapytałam o zdrowie GEZIA, ale sądząc po wypowiedzich HANNY, chyba wszystko jest OK- [/quote] zdrowie Gezia poznamy, jak sie Gezio wypowie :evil_lol:
  15. Clockowa a Ty co się opierdniczasz? :mad: Czemuś nie w robocie i fot nie wstawiasz? :mad: [quote name='bonita'][IMG]http://images21.fotosik.pl/50/a396847e9fc6111b.jpg[/IMG] [B]Patrzcie jakie łone oswojone:crazyeye: , z ręki jedzą:evil_lol: [/B] [/quote] albo ręce jedzą :evil_lol:
  16. [quote name='Maga100'] [B]dziwne, ja tam wszędzie widziałam tylko wódkę :hmmmm: :loveu: [/B] [/quote] no faktycznie w takim sąsiedztwie to, to niebieskie co tam plynie moze jakieś procenty miec [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pMaga dlaczego nie wysyłasz SMSów że mam wpaśc ....wogóle nie dbasz o lanserkę:shake:[/B][/I][/quote] a co ma lansować, jak nie ma zdjęc do gory nogami? :shake:
  17. [B]Cześc :multi: Widze ze to szaleństwo i do Ciebie dotarlo :evil_lol: [/B]
  18. [FONT=Lucida Sans Unicode][I][SIZE=4][B][COLOR=Red]100 lat dla Michalka :laola::new-bday::BIG::tort::cunao: [/COLOR][/B][/SIZE][/I][/FONT]
  19. Fajne slodziaszki :loveu: A Toffi to ktora ta ze strzałka, czy bez ? :lol: Bo zapomnialam a szukać mi sie nie chce :oops:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak to by znalazła placek z Luny:eviltong:[/I][/B][/quote] no szczególnie po tym sprawdzaniu czy skrzypi :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka'] ja to chyba wynajmę kogoś do dymania [/quote] Waszka?? :crazyeye::oops: :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wy już przestańcie bo mi sie zmarszczki porobiły id tych textów .....cześć Paula:p[/B][/I][/quote] to bedziesz niedlugo wygladala jak staruszka :evil_lol: taka pogodna staruszka :evil_lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]oj zbierał by dżem z własnej twarzy[/B][/I][/QUOTE] a Ty bierzesz na spacery sloiki dziemów? :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:masz rację wiekszość włascicieli Yorków ma poważne problemy z osobowością .......:diabloti:[/I][/B][/quote]o wlaścicielach bulowatych podobnie mowią :evil_lol:
  24. Baby jedne umarlam :roflt:
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][I]zapomniałas dodać że o GIE i czasami chyba o nie swoim psie:cool1:[/I][/quote] buahaha Ala poetka :evil_lol:
×
×
  • Create New...