-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Olcia'][quote name='malawaszka']ahahah ale się ubawiłam setnie!!! :roflt: OLCIA :nono: nie wybaczę Ci nigdy tego golenia ruskich :evil:[/quote] może to Cię zmobilizuje do przyjazdu do nas :lol:[/quote] Taaa przywiezie Lunke a ona te Twoje łyse ruskie pogoni 8)
-
[quote name='Olcia']Addaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapraszam tutaj :sleep2:[/quote] zboczona siakaś :o
-
[quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']no nie wiesz jacy MY Ala i [b]mój ślązak[/b] :evil:[/quote] Ten wirtualny?[/quote] no Ala go pewnie smaruje specyfikiem żeby go robaki ani wirusy internetowe nie zjadły :lol:[/quote] To może ja se tym kompa poleje ? :o [quote name='Olcia'] , czepia jak rzep psiego ogona :evil:[/quote] W takim wypadku ogolenie ogona na łyso na pewno pomoże :D
-
[b]Olcia [/b]to Ty jesteś na łyso ogolona, czy nie ? :roll:
-
[quote name='Lara'] a i tak sie g... wbija 0X[/quote] No jak w goownie wytarza to nie ma sily zeby sie nie wbilo :roll:
-
[quote name='Olcia']ja też jestem za na łyso [/quote] I co? Kleszcze sie Ciebie nie czepiajom? :o
-
[quote name='adda'] Taaa... ostatnio dzień w dzień kleszczydła na sobie przynosił, takie wypasione, albo mniej wypasione :evilbat: Brrr... dobrze, że TZ nie taki brzydliwy :roll:[/quote] a to nie możecie go czymś zlać? :roll:
-
[b]MonikaP[/b] media, mediami, ale teksty na stronie kliniki sa jednoznaczne :-?
-
:o :o To my walczymy z jakąś prostą kobietą i jej biurem matrymonialnym, a tu taki kwiatek :-? Weci :stupid: Ale suka ciężarna i potem jej dzieci to może sporo zyskow przynieść :-? [quote name='jogi'] Bo przeciez zwierzak po zabiegu nie bedzie juz ich pacjetem, nie :-?[/quote] A to sterylizowane nie chorują i wypadków nie mają? :o :wink:
-
[quote name='carragan'] .Az mi sie marzy zakup srutowki lub [b]psa killera[/b],:[/quote] Kcesz moja Sabę ? :evilbat: Spokój z kotami zaprowadzi w jedną noc :evilbat: Adda Truskawek słodki jak truskawaka :lol:
-
[b]madzia18sosnowiec [/b] na debili niestety złotego środka nie ma :( na pewno nie jest wyjściem [quote]spuścić sobie psa i niech się dzieje co chce...[/quote] Pamiętaj, że jeżeli Twój pies poturbuje innego będąc luzem to możesz miec poważne problemy, włacznie ze zwrotami kosztów leczenia, jeżeli takie będzie potrzebne Jeżeli Twój pies jest na smyczy, a podlatuje do niego inny i nawet jak Twoj coś zrobi., to wina jest definitywnie tamtego psa. Takie jest prawo, że zawsze jest winny pies bez smyczy, nawet jak ten na smyczy zachowa się agresywniej Ja na teksty właścicieli atakujących kurdupli w stylu "mój nic nie zrobi" odpowiadam grzecznie "na pewno, nawet nie zdąrzy" :wink: , ale moja cierpliwość się powoli kończy, szczegolnie po ostatniej walce mojej suki i następny "agresor" dostanie po prostu ode mnie " z buta", bo pozwalanie psu chętnemu do bójek, na walkę jest po prostu nie wychowacze, szczególnie jak ma szanse wygrac :wink:
-
[b]anovi [/b] to w czym problem? Przyjeżdzaj do wawki :lol: [b]Hexi[/b] ja też się pisze na to chwalenie malucha :lol:
-
Co Wy tam te psy tak usmiercacie? :o :(
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Samba'] Co do socjalizowania Saby z innymi, to poprobuj z labradorami! Raz w zyciu widzialam, jak labrador rzucil sie na innego psa, ale to bylo na wystawie, trema i te rzeczy :wink:[/quote] A co będzie jak to Saba pierwsza się rzuci ? :lol: Bo z nia to jest tak, oprócz tego, że nie cierpi bulowatych to przedstawicieli pozostałych ras i nie - ras traktuje „osobniczo”, albo jej się osobnik spodoba, albo nie :wink: [b]Bila[/b] zbyt namolnych adoratorów to Saba sprowadza do parteru :lol: A że blabladory to „zboczki” to ja doskonale wiem :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Uchol sie goi :) w czwartek idziemy na zdjęcie szwów 8) Gwiazda rozbrykana jest i co mnie cieszy nie nabrala awersji do wszystkich psów :fadein: (tak jak kiedyś :-? ) wczoraj sie chciala z jednym bawic :angel: Na na pocieszenie (albo i nie na pocieszenie sama nie wiem) Saba tamtej tez ostro dowaliła :evilbat: [quote name='Bila'] Wydrap Sabunię od cioci Bili.[/quote] Wydrapalam i to za chorym uchem bo to najlepsze miejsce do drapania teraz bo tam najbardziej swedzi :lol: -
Ale sliczny maluszek :iloveyou:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='Mecka'] grejs miała urojoną ciążę i powiększone cycuchy,[/quote] Co to za moda :roll: To juz druga suka ktora miala sterylke w trakcie widocznych objawów ciąży urojonej :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Pagaj'] Pika, jak tam LU, widziałaś się z nią?)[/quote] Od ostatniego razu to ni :( :oops: A to wszystko, przez to, ze Saba ma pochlastane ucho i musze biegusiem do domu wracac :roll: a i w wekend czlek uwiązany -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, ale to znaczy, że Lunka juz Bolka zaakceptowała? :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
No bo tutaj to za czesto tez inni nie bywają :niewiem: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[b]Stęskniona[/b] ja caly czas jestem ... codziennie :lol: