-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka [img]http://manu.dogomania.pl/emot/banned.gif[/img] na pecha [img]http://manu.dogomania.pl/emot/pociesz.gif[/img]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tam gdzie picie i bankieciki to ja pierwsza :drinking: :drinking: :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Olcia'] ta a Wy aniolki to jestescie jak spicie i to same :lol: :lol:[/quote] Pod warunkiem że żadnych snów nie mają :lol:
-
[quote name='malawaszka']haha nawet nie pomyślałam, że to w weekend wystawa jest :wallbash: j dziś bardzo w nie formie jestem :( [/quote] Oj chyba bardzo nie formie jestes :cry: Wystawa psów w środku tygodnia :shake:
-
[quote name='malawaszka']nic nie mogę planować teraz - we wrześniu mam się podobno bronić i nie wiem kiedy :niewiem: nic[/quote] :icon_roc: Oj Waszka, Waszka znów wymyślasz [img]http://manu.dogomania.pl/emot/o_rety.gif[/img] Termin weekendowy na obrone pracy jej wyznaczą, [img]http://manu.dogomania.pl/emot/przeciera_oczy.gif[/img] najlepiej na niedziele [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wysmiewa.gif[/img]
-
[quote name='malawaszka']haha cfaniara :lol: :wink: ale ni mom takiego autka coby 3 dogi pomieściło :-?[/quote] A tam :roll: Masz auto 5-cio osobowe jak pamietam 8) To w czym problem : 3 dozyce z tyłu + Korona i Ty z przodu 8) :lol: Poważnie Waszxunia byś przyjechała wreszcie do Wawki :fadein:
-
[quote name='malawaszka']jesoo umawiac sie na priv bo umieram z zazdrosci :oops:[/quote] [b]Wasszka[/b] to ja mam pomysl, żebyś nie umarłą :D Przyjedź w piątek 16 wrzesnia do warszawy, ja Cię przenocuje, a w sobotę pojedziesz z nami do Łodzi Niestety musze postawić jeden warunek :oops: :cry: : musi przyjechać takim samochodem, który pomieści 3 dogi i dwie dorosłe osoby :lol: :hmmmm: Chociaż właściwie to ja mogę pociągiem pojechać, jak miejsca w autku zabraknie :roll:
-
[quote name='Wojtecki'] ] jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol: jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote] :hmmmm: a jak se coś upoluje i zje? :roll:
- 78403 replies
-
[quote]Nie byłby to spacer z Lazy, gdyby nie było kopania dołeczków... [img]http://img326.imageshack.us/img326/8051/p10100258qe.jpg[/img][/quote] I to na leżąco :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [ .Ozzy zacząl strajkować przy podawaniu tabletek :evil: [/quote], Podawaj "na masełko" , w paróweczce, pasztecie itp. :wink: Na nurkowanie pod biurko albo pod inne meble patentu nie mam :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Weron_ciau'] A pierdziec też pierdzi? :o [/quote] :o a widzialaś ssaka, ktory nie pierdzi? :o :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Weron_ciau'][quote name='PIKA'][quote name='Weron_ciau'] biegają przez sen? :o :lol:[/quote] A nie? :o[/quote] no sie pytam... a tak? Twojej sie to zdaża? [/quote] I to często, :lol: Tak czasami gdzieś leci tak tymi łapami przebiera :lol: Może nie wybiegana jest ? :o
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahaha Waszka kot Ci się na psie przejechał :lol: A fote z tej akcji pstrykła? :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] : Gdzieś mi umknęło i nie wiem kiedy maluchy zaczynają słyszeć:) ...[/quote] Mniej więcej w tym samym okresie jak otworzą w pełni oczka :D Zaglądaj w uszki to zobaczysz, jak się kanał słuchowy otworzy :D -
[quote name='Weron_ciau'] biegają przez sen? :o :lol:[/quote] A nie? :o
- 78403 replies
-
[quote name='KORONA'] Moje nigdy metrem nie jechały :roll: A wejście do metra też jest jednak inne niż do pociągu. Myślę, ze z samą jazda kłopotów nie będzie, boje się tylko tego cholernego wejścia. [/quote] Patrzaj a ja myślałam, że jeździły :o I fakt schodków w metrze nie ma, ale mnie chodzi o ten szum pociągu, to może psy dodatkowo zdenerwować, więc nic Ci innego nie pozostaje jak zabrać dziewczyny na przejażdżkę metrem, ale pojedynczo . [quote name='KORONA'] Ciekawe jak jest na stacji w Łodzi? [/quote] Na Widzewie, gdzie wysiadałam i jest bliżej do NNikki niestety platforma peronu jest dość nisko, więc wysiadka z psami odpada – psy, nawet dogi, musiałyby skakać Nie pamiętam jak jest na Fabrycznej i Kaliskiej – może Nikusia sprawdzi jak będzie się po mieście jeździć :oops:
-
[quote name='an3czka']Gazuś a jaki masz pomysł na przeprowadzanie badan 'w inny sposob'?[/quote] proponuję, żebys się zgłosiła jako "królik doświadczalny" do jakiejś firmy farmaceutycznej i niech cio wycinają co im się żywnie zamarzy Ciekawe, że firmy opracowujące leki dla ludzi potrafia pracowac na komputerach, na pojedyńczych komórkach, pobranych za pomocą biopsji i to0 od chorego , który i tak by miał ową biopsje zrobioną ze względów diagnostycznych a ewentualne doświadczenia "na żywym" organiźmie są przeprowadzane w koncowej fazie badań . [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=24901]ZAPRASZAM NA TEN TEMAT, JEST TAM LINK DO FILMIKU O TYCHŻE DOŚWIADCZENIACH – DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH[/url]
-
No to super, że Halucypek pływa :D Mam słabośc do pływających psów :oops: Proponuje jechać z Zachodniego tam są wyższe perony, przynajmniej tak mi się zdaje :roll: Acha [b]Wasze psy [/b]([b]asher[/b] to też do Ciebie) jeżdżą metrem, to w jakiś sposób z pociagiem obcykane sa :wink: poza tym ja bym nie porównywała zachowania psa - znajdy z psem wychowywanym od małego. To Korona musi zdecydowac na ile jej dziewczyny są tchórzliwe, Przy pierwszej mojej jeździe metrem z Sabą ja miałam wiekszą sraczkę niż ona, :lol: bo bałam sie że jej łapa wpadnie między wagon a peron. A maupę cała ta podróż tak ogólnie mało obeszła :lol: Trzeba jechac to jedziemy :wink: [b]Korona[/b] możemy w jakiś dzień spóbowac przewieźć dziewczyny ze stacji do stacji np. z Centralnego na Zachodnią i z powrotem i zobaczymy jak nam i im to idzie :wink: A schodki? One duże są, mają długie nogi to powinny do pociagu wleźć :lol:
-
[quote name='KORONA'] Tfu, tfu!! Odpukać!! Mała już w gorszych syfach pływała i nic jej nie było.[/quote] Znaczy odporna jest saba się moczy w kanałku na Fortach Bema i nic jej nie było, jak na razie, ale wiem, ze dwa psy dogomaniaków złapały jakiegos syfa na skórze po kapielach w tymże kanałku :-? [quote name='KORONA'] Ona ma bzika na punkcie wody, po prostu ją uwielbia i potrai ja wyczuć z dużej odległości. Zanim pomyślę, ze gdzieś moze być woda... Halucynacja juz w niej siedzi.[/quote] :lol: skąd ja to znam :lol: i jeszcze pewnie wyjść nie chce :lol: A póbowała pływać, czy tylko tak po brzegu lata? :lol: [quote name='PIKA'] Jeśli jechałybyśmy dzień wcześniej obowiązkowo musze wziąć 3 dogi, bo nie będe miała ich z kim zostawić.[/quote] Można pociągiem, wcześnie rano. Ja jechałam rano w maju i wcale nie było dużo ludzi .. no i krótko się jedzie :wink:
-
Cudne dożeta :iloveyou: [quote name='Hexi'] zdjatka......niebawem jak tylko urobie takiego jednego coby mi przegrał ze swojego laptopa jak z pracy wroci :P[/quote] "Taki jeden "przegra, a kto foty zmniejszy? :lol:
-
[quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']Asher - Helga już w domku :P[/quote] :multi: Asher, możesz w końcu zmienić awatarek :angel:[/quote] :angel: :angel: i podpis :angel: :angel:
-
aaaa teraz zobaczyłam :angel: wodny dog :angel: Nie boisz się wpuszczać małej do Wisły? Toż to plywający syf jest :roll: [quote name='KORONA'][quote name='PIKA'][quote name='KORONA'] Jak na razie to mamy spory problem z transportem... Byłoby świetnie przyjechać dzień wcześniej, ale [b]kto Nas przywiezie[/b]? I czy zmieścimy się u Ciebie?? Możliwe, ze będziemy [b]z trzema dogami [/b] :fadein:[/quote] :o Może ja z pracy ciężarówkę wynajmę ? :o A tak poważnie, to jak mamy być we dwie to na upartego można pociągiem jechac, nawet dzień wcześniej[/quote] [b]Hmmm, w sumie to dobry pomysł[/b]. Jakoś sobie poradzimy !! Teraz tylko pytanie czy Nas NNikka przyjmie z takim inwentarzem :lol:[/quote] Który? :o Z pociagiem, czy ciężarówką? :lol:
-
[quote name='KORONA'] Jak na razie to mamy spory problem z transportem... Byłoby świetnie przyjechać dzień wcześniej, ale [b]kto Nas przywiezie[/b]? I czy zmieścimy się u Ciebie?? Możliwe, ze będziemy [b]z trzema dogami [/b] :fadein:[/quote] :o Może ja z pracy ciężarówkę wynajmę ? :o A tak poważnie, to jak mamy być we dwie to na upartego można pociągiem jechac, nawet dzień wcześniej
-
[quote name='Alicjarydzewska'] no i jeszcze jak tu rodzine utrzymać......w ryzach , co by sie beze mnie nie szwendali :wink:[/quote] Pies pasterski? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']wybacznie ale nie moglam sie powstrzymac, komentzarz mojego przyjaciela byl tylko jeden" jak ona teraz je tak lody" to ja na nia zaczekam az bedzie starsza i sie z nia ozenie" :lol: :lol: :lol: [img]http://img144.imageshack.us/img144/5060/p80704033cb.jpg[/img][/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img] [quote][img]http://img213.imageshack.us/img213/4772/p80603582ny.jpg[/img][/quote] Był pokaz[i] jak [/i]się je lody a teraz pokaz [i]czym [/i]się je? [img]http://manu.dogomania.pl/emot/jump2.gif[/img]