-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Ka-Ka [img]http://www.dogomania.pl/modules/PNphpBB2/images/smiles/laola.gif[/img] Cuuudownieeeeeeeee :multi: Rozumiem, że to nie ten domek z panną rotką w sąsiedztwie
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']Waszuniu :o Co to za cudowny środek na porost włosów? :o Może ja mojej Galuni zafunduję, [/quote] Ty uważaj bo po tym jajka tez odrastają :lol: [quote name='malawaszka'][quote name='LAZY']Hmmm...czyzby ten Twoj kochany nie lubił takich widoczków?[/quote] nie wiem cy mnie jesce lubi :( :cry:[/quote] Oj Waszka mialaś już nie buczeć :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Ania-k'] może lepiej będzie jak ty bez świadomości będziesz żyła [/quote] :o Waszka ma żyć nie świadomie? :o :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LAZY'][b]Moze jeszcze cos[/b] Wam zapodam...mam tego 190 :oops:[/quote] Nie COŚ a wszystko :evil:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']uhhh poniosło Cię moja droga - posunęłaś się zbyt daleko w nadinterpretacji :lol: [/quote] :o Co tak naukowo ? :o [quote name='Ania-k'][quote name='PIKA']:o :o Jajka Bolkowi odrastają? :o :o[/quote] patrzcie jak wpatrzona :o :o co najmniej jakby jajek nie widziała :lol: :lol:[/quote] No u kastrata nie widziałam :lol: tym bardziej jak odrastają :oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Pika ma omamy!!! Pika ma omamy!!!! [/quote] Ja ? :o To Ania-k :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Ania-k']:o ale Bolutkowi [b]włoski ładnie odrastają[/b] :o [b]i jaie [/b][/quote] :o :o Jajka Bolkowi odrastają? :o :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
MAŁO [img]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/img] MAŁO,[img]http://manu.dogomania.pl/emot/smutasek2.gif[/img] MAŁO [img]http://manu.dogomania.pl/emot/ehh.gif[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Kuba miał ostatnio podrapane bo Ozzy przez niego przeskakiwał i ostatni raz skoczył jak Kuba wstawał , fajnie wyglądał ale się wygoiło :lol: /[/quote] A to na pewno ozzi mu podrapał? 8)
-
[quote name='Olcia']a taka mine zrobil Kacper jak zobaczyl grecie :lol: [img]http://img371.imageshack.us/img371/6686/p10004197qz.jpg[/img] ciekawa jestem czy on juz cos rozumie, bo jak ja widzi to najpierw robi glupie miny a pozniej sie do niej caly czas cieszy :lol:[/quote] Nie wiem, czy rozumie, ale na pewno się cieszy, ze ma takiego fajnego, żywego pluszka, którym się pobawić może :lol:
-
[quote name='Maga100']Leon też uwielbia mnie i innym kapiącym wskakiwać na plecy :lol: [/quote] wskakiwanie na plecy to pryszcz, poczekaj jak Cię za reke zębami złapie :-? :lol: [quote name='Olcia'] no wlasnie nadir ratowal jakiegos faceta, i zanim ja sie zorientowalam o co chodzi , to slyszalam tylko pan sie go nie boi on tresowany do ratowania ludzi :lol: [/quote] :lol: :lol: a kto taki pomysłowy? :lol: :lol:
-
[quote name='asher']Ja pierdzielę, razem od kilku dni mieszkamy, a przez forum musimy gadać :roll: :lol: [quote name='Ka-ka']a ja sobie siedzę i powoli sączę piwo. nie zauważyłam oznak agresji u stadka asher na zapach piwa, więc mnie zjeść nie powinny.[/quote] :o Moooje psy miałyby być agresywne na zapach piwa :o :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] No wiesz, jakby się chcialy napić tego piwa :roll: a Ka-ka by im nie dała to kto wie, co by zrobiły :roll:
-
Mów mu że nie wolno, fe czy coś tam Ja mialam to samo z Sabą, a co gorsza gwiazda próbowała tez ratowac obcych :o a ten jej chwyt zębami boli, oj boli :-?
-
[quote name='Maga100'] No Pika cos się czepia :-? Na razie wszystko pod kontrolą[/quote] jaaaa? :o A co to są lityerki? :lol:
-
To, że drapie to normalne, psy jak pływają rozcapirzają palce, wiem coś o tym :roll: [quote name='Olcia'] , a po drugie z nim poplywac nie moge bo za reke na brzeg wyciaga :evil:[/quote] :o niufa masz? :o
-
[quote name='dbsst']iiiiiiiiiiii jaki Leon jest kosa i jaki sliczny i jaki cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny [b]i w ogole jaki............ Żoliborski[/b] ;)[/quote] Nie Żoliborski a Bielański 8) [quote name='Maga100']miało być "cały BLOK słyszy" :-? [/quote] No ale jak tak po nocy Blok słyszy to moze zabolec :lol: [quote name='Maga100'] właśnie :-? [b]lityerki[/b] się zlewają :-? [/quote] I to jak :lol:
-
Olcia, bo te psie wkrętaki, krowie zresztą też, wbite w piach g... dają :lol: Do nich musi być twarde podłoże :lol: A po co je przywiązujesz? Niech pływają z Tobą :roll:
-
[quote name='Olcia'] nadir chyba poszedl w ciotke sabe, bo w wodzie normalnie schizy dostawal [/quote] A to dobrze :D ,[quote name='Olcia'] raz mi juz stracha narobil ze sie utopil, bo cos za dlugo jak dla mnie ten pusty leb pod woda trzymal:) [/quote] :lol: to już nie pusty ... pełen wody :lol:
-
[quote name='Olcia'] bylismy miedzy pomoechowkiem a jachranka, na takim niby polu namiotowym, super miejsce[/quote] a my bylismy dzisiaj na takim jeziorkiem za Łomiankami i nawet był jakieś rusek :o , ale Saba bardziej zajęta była wodą i moczeniem tyłka, więc go chyba nawet nie zauważyła :o
-
[quote name='Agga']A psy sie w domu kapie :lol:[/quote] :o a od kiedy? :o Olcia, gdzie się tak pluskaliście? :D Super :klacz:
-
[quote name='Patka']Pika a jaki macie rekord?? wiesz ja nie chciałam przeciągac sciągnęłam ją z wyra o 14 żeby nie mieć wyrzutów sumiena :wink: [/quote] A my to do 16, 17 potrafimy sie wylegiwac, warunkiem jest spacer tak kolo 1, 2 w nocy :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Ka-ka'] [b]PIKA[/b], śliczny avatarek i piękny podpis nie upoważnia Cię do rozpowszechniania pornografii, nawet w tak lightowej formie :lol: 8)[/quote] :o :hmmmm: :niewiem:
-
Olcia beda plywajce ruskie?? :angel:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka Saba Cie ladnie prosi, zebys przestala plakac [img]http://foto.onet.pl/upload/40/73/_277569_n.jpg[/img]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
lorany, ale macie terenow do latania :D miski polarne sliczniusie :D