Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześć Paula :multi: Jak tam gardziolko Maxia? bo doczytalam, ze chore, :shake: ale czy juz zdrowe to nie doczytalam :evil_lol:
  2. Cześc Malgosiu :multi: Jak bylo na urlopie ? :evil_lol: [B]Bea [/B]tutaj Ci pogratuluje :multi: a wlaściwie nie Tobie a Mońce ;)
  3. cześc :multi: [quote name='bonita'][B]Też Wam się tak dogo muli:shake: , [/B][/quote] muli strasznie :angryy: A ja mam tyle nadrabiania :shake:
  4. Cześc :multi: [QUOTE][COLOR=RoyalBlue][B] Tak blisko mnie była woda, a ja nie mogłem z tego skorzystać... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4383/tnimg0044vj3.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/QUOTE] a czemu? :shake: [QUOTE] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7287/tnimg0031pr3.jpg[/IMG] [/quote] a to juz nie sprawiedliwe :shake: Kilus mogl się wykapać :shake:
  5. Cześć Alu Oczywiście tego gadania nie nadrabiam :shake: Nie mam szans :shake:
  6. Witam Babciu Haniu :multi: Dobrze, ze u Ciebie chociaż nie nagadane :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/68/ddf2283090f1519d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] scur atakuje dziecko :crazyeye::shake:
  7. Sabinko wspólczuje :-( Takie decyzje sa strasznie trudne :-( ale czasami nie ma wyjścia :shake:
  8. Cześc Magda Ja się melduję, ze zyje.... i psy też :diabloti:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)Agus ...za TM są Sami przyjaciele ...[COLOR=Red]psy nie gonią kotów[/COLOR]:multi:[/B][/I][/quote] Tylko koty psy :evil_lol: Cześc Agus :multi: Masz sliczny banerek :loveu:
  10. Dzień Dobrywieczór Jak tam po wizycie u frajera ? :evil_lol:
  11. Czeeeśćććć :multi:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)dobra podtucz chłopaka ....a potem prosimy o kilka fajnych foteczek;)....jak te z pamiętnych spacerków z cioteczką PIKĄ:multi:[/I][/B][/quote] Nooo koniecznie :multi: I ciortka chętnie by się na spacer też wybrala ;) Tylko, ze teraz z dwoma na raz :evil_lol:
  13. Cześc :multi: Widze, ze Ty nie dośc, ze ogrodniczka to jeszcze ornitolog :evil_lol:
  14. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześc Gosiu Latam i nadrabiam :roll: i chyba Cię w tym temacie rozumiem ;) A wiosna w Twoim obiektywie sliczna, :loveu: zreszta to nic nowego jak Hania mowi ;)
  15. [quote name='beria'] , ale Was podglądam w galeriach :eviltong: Ot, zboczenie :diabloti:[/quote] za to prokurator grozi :diabloti:
  16. [quote name='Poświata']Śpi oczywiście przy samym łóżku, mimo że obok stoi koszyczek z mięciutkim kocykiem :roll: :lol: .[/QUOTE] Ciekawe kiedy zacznie spać w łózku :evil_lol:
  17. Paulinko gratuluje mieszkanka :multi:
  18. Cześc Klaudia :multi: Nie wiesz skąd ja znam te panienki latające z Jojkiem? :hmmmm: ;)
  19. Cześć Klockowa masz Was w ulubionych :loveu: Fajne pieski :loveu: To Twoje ? A z jakiej są hodwoli ? :loveu: A tak w ogóle to ja przyszlam zobaczyć zdjęcie wytrymowanego legwana :evil_lol:
  20. Sabinko :crazyeye: Ale Cię zaświniaczylo :loveu: I jakie sliczne te świnki :loveu:
  21. [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/164/277c7bbe9c519ecd.jpg[/IMG][/QUOTE] O matko :roflt: :roflt:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:diabloti:przecie wstawiłam sztuk 3:evil_lol:[/I][/B][/quote] kiepskie jakies :shake: Takie normalne :shake: żadne do góry nogami :shake:
  23. Ekstra fotencje :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/20cb02e130c8d922.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki Dilski ma pomnik :cool3:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)hmmm nie ma kto wstawiać:evil_lol:..... [/I][/B][/quote] :mad::mad: Ty leniu :mad::mad:
×
×
  • Create New...