-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześć Paula :multi: Jak tam gardziolko Maxia? bo doczytalam, ze chore, :shake: ale czy juz zdrowe to nie doczytalam :evil_lol:
-
Cześc Malgosiu :multi: Jak bylo na urlopie ? :evil_lol: [B]Bea [/B]tutaj Ci pogratuluje :multi: a wlaściwie nie Tobie a Mońce ;)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
cześc :multi: [quote name='bonita'][B]Też Wam się tak dogo muli:shake: , [/B][/quote] muli strasznie :angryy: A ja mam tyle nadrabiania :shake: -
Cześc :multi: [QUOTE][COLOR=RoyalBlue][B] Tak blisko mnie była woda, a ja nie mogłem z tego skorzystać... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4383/tnimg0044vj3.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/QUOTE] a czemu? :shake: [QUOTE] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7287/tnimg0031pr3.jpg[/IMG] [/quote] a to juz nie sprawiedliwe :shake: Kilus mogl się wykapać :shake:
-
Cześć Alu Oczywiście tego gadania nie nadrabiam :shake: Nie mam szans :shake:
- 78403 replies
-
Witam Babciu Haniu :multi: Dobrze, ze u Ciebie chociaż nie nagadane :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/68/ddf2283090f1519d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] scur atakuje dziecko :crazyeye::shake:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko wspólczuje :-( Takie decyzje sa strasznie trudne :-( ale czasami nie ma wyjścia :shake: -
Cześc Magda Ja się melduję, ze zyje.... i psy też :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)Agus ...za TM są Sami przyjaciele ...[COLOR=Red]psy nie gonią kotów[/COLOR]:multi:[/B][/I][/quote] Tylko koty psy :evil_lol: Cześc Agus :multi: Masz sliczny banerek :loveu:
-
Dzień Dobrywieczór Jak tam po wizycie u frajera ? :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)dobra podtucz chłopaka ....a potem prosimy o kilka fajnych foteczek;)....jak te z pamiętnych spacerków z cioteczką PIKĄ:multi:[/I][/B][/quote] Nooo koniecznie :multi: I ciortka chętnie by się na spacer też wybrala ;) Tylko, ze teraz z dwoma na raz :evil_lol:
-
Cześc :multi: Widze, ze Ty nie dośc, ze ogrodniczka to jeszcze ornitolog :evil_lol:
-
Cześc Gosiu Latam i nadrabiam :roll: i chyba Cię w tym temacie rozumiem ;) A wiosna w Twoim obiektywie sliczna, :loveu: zreszta to nic nowego jak Hania mowi ;)
-
[quote name='beria'] , ale Was podglądam w galeriach :eviltong: Ot, zboczenie :diabloti:[/quote] za to prokurator grozi :diabloti:
-
[quote name='Poświata']Śpi oczywiście przy samym łóżku, mimo że obok stoi koszyczek z mięciutkim kocykiem :roll: :lol: .[/QUOTE] Ciekawe kiedy zacznie spać w łózku :evil_lol:
-
Paulinko gratuluje mieszkanka :multi:
-
Cześc Klaudia :multi: Nie wiesz skąd ja znam te panienki latające z Jojkiem? :hmmmm: ;)
-
Cześć Klockowa masz Was w ulubionych :loveu: Fajne pieski :loveu: To Twoje ? A z jakiej są hodwoli ? :loveu: A tak w ogóle to ja przyszlam zobaczyć zdjęcie wytrymowanego legwana :evil_lol:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko :crazyeye: Ale Cię zaświniaczylo :loveu: I jakie sliczne te świnki :loveu: -
[QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/164/277c7bbe9c519ecd.jpg[/IMG][/QUOTE] O matko :roflt: :roflt:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:diabloti:przecie wstawiłam sztuk 3:evil_lol:[/I][/B][/quote] kiepskie jakies :shake: Takie normalne :shake: żadne do góry nogami :shake:
- 78403 replies
-
Ekstra fotencje :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/20cb02e130c8d922.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki Dilski ma pomnik :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)hmmm nie ma kto wstawiać:evil_lol:..... [/I][/B][/quote] :mad::mad: Ty leniu :mad::mad:
- 78403 replies