-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Konkurs "Najśmieszniejsze zdjęcie marca 2007" - WYNIKI!!! (str. 8)
PIKA replied to Behemot's topic in Foto Blogi
[CENTER][B][SIZE=3][SIZE=4]47[/SIZE] [/SIZE][/B][LEFT][B]Autor : Pika i Vectra model : Franio i Inti [/B][CENTER][SIZE=4][B]Podmuch [/B][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [IMG]http://images21.fotosik.pl/92/524d91c23f9fb5a8.jpg[/IMG] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'] . Musze przygotować wszystko na przyjazd malucha. Powycierać zaległe kurze z kątów:evil_lol:, przełożyć wszystko na najwyższe półki...powyciągać zza mebli cezarowe zabawki w rozmiarze S..zeby mały ich nie wciągnął...ogolem musze przewrocic dom do gory nogami:roll: a mam taaaakiegggoooo lenia...:oops:[/quote] buhahaha na razie nie musiz tak martwic, na poczatku Mlody nie będzie tak rozrabiał :diabloti: tylko sporo spał :diabloti: MOj oprocz ubieglotygodniowego odtapetowania kawalak ściany tak na dobre zaczął rozrabiac od wczoraj :diabloti: Własnie odkrył, ze gazety sa ciekawe :diabloti: -
Ale tu kuniów :crazyeye::loveu:
-
[quote name='mmbbaj'] A film widziała? :mad::mad::mad:..........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no jasne, ze widziala :mad: Juz się tak nie chwalcie, ze kamerę macie :evil_lol:
-
cześc Zagrajki :multi: [quote name='Evelina']Witaj [B]Gosiu[/B],[B] Marku[/B], drozdzowy [B]Zagrajku[/B] i szanowni goscie :lol: Widze, ze literkowanie juz Was wzielo :evil_lol: Tylko na Boga miejcie oko na to co sie dzieje ze strona :cool1: [B]Behemot[/B] juz u siebie po lepetynie za to oberwal [IMG]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-594.gif[/IMG] :evil_lol:[/quote] Kurna Evelina :evil_lol: Mnie sie tam nic nigdzie nie rozjeżdza :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[B] [/B][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/z.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/w.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/n.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/u.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/i.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mixed/u.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG] -
cześc Dilerki :multi:
-
[QUOTE][I][B] [IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Podloga/suniak2.jpg[/IMG][/B][/I][/QUOTE] ale laseczka :loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/z.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/b.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/o.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/n.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/i.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/t.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/k.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/o.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG] -
[QUOTE][B][COLOR=seagreen][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2900/tnimg0090qu3.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [/QUOTE] Buhaha a To nowy rodzaj kagańca? :evil_lol:
-
Cześć Alus :multi: zamiast pajaków :evil_lol: [IMG]http://sl.glitter-graphics.net/pub/115/115995b8lci4uhjq.gif[/IMG] [IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG] [IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
cześc Paula :multi:
-
Cześc Ogrodniczko :evil_lol:
-
Ale Mała jest superaśna :loveu: Gratuluje Poświatko nowego nabytku :multi: i wspólczuje tej dodatkowej pracy :evil_lol:
-
[quote name='Vectra'] Kiedy organizujemy spotkanko 3 miłych samców ?? Leon , Preston i Kano ? będzie bowsko :loveu: :loveu:[/quote] a mogę z z Sabą przyjść ? :oops:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Pawciowi z tą torebką bardziej do twarzy :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Torebki sie nie nosi przy twarzy ino przy boku :roll: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jestem!!! nie utopiłam się :p BA!!! nawet pamiętam jeszcze jak się pływa :grins: [/quote] A to dobrze, bo juz Ci mialam doradzać, zebyś którąs dziewczyne od Pysi zabrala ze soba :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przyszlam z rewizytą :loveu: jakiego masz ślicznego pieska :loveu: Oczywiśćie nie pamiętasz z jakiej hodowli :evil_lol:
-
Cześc Paula
-
Ale ekstra :multi: To juz z górki poleci :multi:
-
[quote name='Behemot'] P.S. Boshe, to chyba mi się ten mózg wylał, w każdym razie tak się dziś czuję :cool1:[/quote] zeby sie coś wylało to trzeba to najpierw mieć :cool1: :evil_lol: cześc Alu :multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a z kim........:diabloti:[/I][/B][/quote] z samym :diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]otóz i takowe pytanie z moich ust padło.....iiiiii siostra odpowiedziała....ze nie ma przymusu...prosze dziecko zabrac.. do innej parafi.....[/B] [B]Pika czujesz???[/B] [/quote] Czuje kochana. Bo jak parędziesiąt lat temu mialam brac ślub kościelny, to wlasnie u Zygmunta jak poszlismy ustalic termin to ksiądz nam powiedzial, że "dzieci mozna miec bez slubu" :roll: Po dośc ostrej wymianie zdań z moja osoba tez mi kazał iśc do innej parafii....... i poszlam :razz: Dla nich przecież to jest kasa :cool1:
-
Patus trzymajcie sie :-( :calus:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']boszzz przeczytałam napalona :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] TEŻ :eviltong: Cześc Ładne zdjatka, :loveu: I jaki śliczny niewytrymowany piesek :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)