-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Te dożki są zajedwabiste :loveu: Domi, pragne Ci donieść, ze Muminek, caly i zdrowy dotarl do tego Izraela, lbryka po ogrodzie wlascicieli i sypia na łózku, a precyzyjniej na głowie ich syna (skąd ja to znam? :hmmmm: )
-
No prosze Maxiu nie zjadl babci, żadnej :evil_lol:
-
Aneta zdrowiej szybko, to się moze z Masajem i Młodym na spacer pójdzie :cool3:
-
Ala dwa dni juz minęły :cool3: Nadal siedzisz u rodzicow Marcina ? :cool3:
-
[QUOTE][B][COLOR=SeaGreen] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5371/tnimg0040wh0.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/QUOTE] rewelacyjnie to wygląda :loveu: [QUOTE] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8537/tnimg0030qq9.jpg[/IMG][/QUOTE] :crazyeye: o matko jaki cudak :roflt:
-
[quote name='Maga100'][B]tak, tak, my z leonem i olympem :diabloti: [/B] [B]a wy bedzie oglądać, jak bendem dobra i wstawiem zdjecia tu :diabloti: [/B][/quote] taaaa, i tak pojedziemy się tam pokapac :eviltong: a jak bedziecie podskakiwać to Was doziem poszczuje :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'] Mimo wszystko liczę na to że będzie grzeczny:diabloti:[/quote] No pewnie, ze będzie :evil_lol: Jak będzie spal :evil_lol: -
[quote name='beria']Bo moja jest nudna :diabloti: Wysterylizowana, supergrzeczna, idealnie zsocjalizowana i wyszkolona suczka :diabloti: Idealna, grzeczna, chciaż słabo widząca kotka przed sterylizacją :diabloti: Ja też idealna, piękna jak Pysia, grzeczna, dobrze wychowana i zsocjalizowana :diabloti: Zapomniałabym, na testach wyszło mi, że jestem inteligentna :diabloti: O czym tu pisać :niewiem: Nie pamiętam nawet jakie fotki wstawiałam, a mój doskonały aparat przerasta TZta, więc nowych fotek brak :eviltong:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Zamienilaś się z kims rozumem, psem i TZ-tem? :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]na szczęście po drugiej stronie są rozlewiska Wisły i [COLOR=Red][COLOR=Black]tam[/COLOR] będziemy sobie chodzić [/COLOR][/B][/quote] a skąd wiedzialas, ze to wlasnie mialam na mysli? :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Matko jaka ja mam nieprzyzwoita wnuczke :oops: I do tego po domu lazi w szpilkach :shake: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']A Ty gdzie? :cool3: Juz lezycie z Pysia w tym wyrku? ;)[/quote] raczej sprzataja Lunetkowe zygowiny :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']qto chce konia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/b7bf0f571afefa54.jpg[/IMG][/URL][/quote] jaaaa kcem :evil_lol: aaa zapomnialam :oops: ja mam,:evil_lol: ino jeszcze nie podkuty :shake::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]a potem byliśmy nad jeziorkiem :loveu: jeszcze nie ma żywej duszy, [U]ale latem na pewno będą tłumy[/U] :cool1: [/B] [/quote] Nie :placz: jużem myśłala, ze ten zakatek zapomniany przez Boga a pzrede wszystkim ludzi :placz: [quote name='Maga100'] [B]a jeszcze przed zachodem... była kaczka. leciała gdzieś. zdjęcie takie sobie[COLOR=Red], ale ona tak szybko leciała,[/COLOR] że nie zdążyłam nic ustawić :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-55.jpg[/IMG][/quote] buhahaha ,wyścigowa kaczka :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']ja najbardziej lubie Ozzi mozziego do gory kołami :loveu:[/quote] szczegolnie jak jajka widać :evil_lol:
- 78403 replies
-
Przyszlam się przywitac, :evil_lol: Tylko nie wiem, czy mam powiedzieć dzień dobry, czy dobry wieczór :hmmmm: :evil_lol:
-
A czemu Ty nie bywasz we wlasnej galerii? :shake:
-
[QUOTE][I][B] [IMG]http://images22.fotosik.pl/62/74a20177c6680513.jpg[/IMG][/B][/I][/QUOTE] cos Ty temu psu do chleba dodala? :evil_lol:
-
[quote name='aga1215']Wczoraj późnym popołudniem nasza Maniusia odeszła za Tęczowy Most ......... [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9548/manka0156aqh0.jpg[/IMG][/quote] Aguś tak mi przykro :-(
-
Haniu juz wlasciwie przyszly tydzień :razz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i kiedy ja nadrobie te pogaduchy od piątku wieczora do poniedziałku rana... MATKO!!!!! a w poniedziałek doktor przychodzi na kontrole i bedzie formata robił... kiedy ja to nadrobie :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm: tyo jak on go naprawil, ze trza formata strzelić? :hmmmm:
-
[QUOTE][B]chyba uznal ze byly za duze TZ- kowi[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/62b0181343b47419.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Matko, czym Wy tego biednego psa karmicie? :crazyeye::evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'] Mam nadzieje ze trafi mi sie spokojny egzemplarz,....chociaz podobno biorac [B]Modrego psa nie mam co na to liczyc[/B];)[/quote] To po co sprzatasz jak i tak Ci nabałagani? :evil_lol: [quote name='moon_light']Okropnie długo ! Choc dzisiejszego dnia nie licze bo od 10 latalam na czworaka sprzatajac tam, gdzie zazwyczaj nie chce mi sie sprzatac:lol:. Czuje teraz jak rosnie mi garb:oops::lol:[/quote] Sprzataj, a Mlody i tak znajdzie niewiadomo gdzie jakiś dawno zagubiony przedmiocik :evil_lol: Moj znalazl szminke :niewiem: -
[quote name='mmbbaj'] [B]Ach, nie zrób krzywdy mojemu Hipciowi [/B] [B]moje maleństwo, nic ci się nie stało? [/B] [/quote] No kurna,:mad: no nie rpb, ze ze mnie chisteryczki :mad: Saba gorzej go traktuje :evil_lol: i stresa nie mam :evil_lol:
-
Konkurs "Najpiękniejsze zdjęcie marca 2007" - WYNIKI!!! (str. 9)
PIKA replied to Behemot's topic in Foto Blogi
[CENTER][B][SIZE=4]74. [/SIZE][/B][LEFT] [SIZE=2][B]autor : PIKA model : Inti [/B][/SIZE] [/LEFT] [B][SIZE=3][SIZE=4]To sem ja[/SIZE] [/SIZE][/B] [/CENTER] [IMG]http://images20.fotosik.pl/112/95f8ae0df80b26eb.jpg[/IMG] -
Konkurs "Najśmieszniejsze zdjęcie marca 2007" - WYNIKI!!! (str. 8)
PIKA replied to Behemot's topic in Foto Blogi
[CENTER][B][SIZE=4]48[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]Autor : Pika i Vectra model : Franio i Inti [/B] [CENTER][SIZE=4][B]Usmiech stafika [/B][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://images21.fotosik.pl/92/283c92a645692411.jpg[/IMG]