Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [QUOTE] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/614.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] a co bylo na tym drzewie? Mozę kotek? :evil_lol:
  2. Ale tu poetycko :crazyeye: Az Waszk wrocila :evil_lol: [quote name='aga1215']rety - [B]Wasi [/B]tysz nie ma :shake: :crazyeye: :placz:[/quote] Wasia - srasia :evil_lol:
  3. [quote name='bonita'][B]Już mówię :)[/B] [B]To jest Daisy[/B]:loveu: [B]Z Pisarskiej Wsi[/B] [B][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4157/daisyag9.png[/IMG][/B] [B]Przyjechała do Dikiego na urodzinki[/B]:cool3: [B]Tata to CH. BALU v. Haus Romeo[/B] [B]A mama Ch.NADINE Tofibox[/B] [/quote] Wow ale Diki prezent dotal na urodzinki :cool3: cześc :multi:
  4. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Oooo Gosia się pojawila :multi: Ze swoim zarośnietym psem :multi:, sztucznymi kwiatkami i ptaszkami :multi::evil_lol: ;)
  5. [quote name='Ka-ka'] będziesz płacić za mojego psychoterapeutę??? :evil_lol:[/quote] A po co ma palacić ? :evil_lol: Sama Ci zrobi :evil_lol:
  6. Wow ale się u Ciebie rapowo zrobilo :loveu:
  7. [SIZE=3][I][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=Blue][B]Młodszy żółty kuzyn wraz ze swoją wredną, zółtą ciotką szczerze gratuluja Teufelkowi podbicia Litwy[/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] :laola:
  8. czesc :multi: [QUOTE] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5994/87bdfd9319a9e2c6copyye4.jpg[/IMG][/QUOTE] Buhahaha, ja rozumie,, ze Ty Ozulca z tymi jajami do koszyka wsadzisz i kościoła? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Czesć :multi: [I][SIZE=3][B][COLOR=Red]Spóźnione zyczonka dlugich szczęśliwych latek, dla miotu D :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: [/COLOR] [/B][/SIZE][/I]
  10. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]własnie wróciłam po pobycie na spotkaniu komunijnym w Kosciele, trwało 2 godziny i i i iiiiii[/B] [B]najwazniejsza sprawa.......dostałam rozpiske od teraz do maja - do komunii............[/B] [B]dziewczyny.....co sroda od 16.30( dodam tylko ze o tej to ja wlasnie koncze prace plus póltorej godziny dojazdu do domu) próby komunijne - ustawienia........[/B] [B]w niedziele msza i spotkania komunijne a co piatek do świat....droga krzyzowa.....:help1: :help1: :help1: [/B] [/quote] aaaaa :mdleje: A z ta godziną to ich chyba pogielo :shake: Czy oni mysla, ze ludzie to w ogóle nie pracują? :stupid:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:fajne mycie bez wody [/I][/B][/quote] [quote name='beria']A jaka oszczędność wody :multi:[/quote] Chyba się zacznę wylizywac :evil_lol: Cześc wnusiu :multi:
  12. [quote name='Maga100'] [B]na tarasie bezpieczniej[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-10-21.jpg[/IMG][/quote] Buhaha, a w domu taka hop do przodu była :evil_lol::evil_lol:
  13. Cześc Paula I Dreamer :multi: [I][B]Sto latek dla świerzo upieczonej czternastolatki :BIG::new-bday:[/B][/I]
  14. [quote name='Vectra']nie napisze co jeszcze bo niewypada :siara: :evil_lol::evil_lol:[/quote] a co jeszcze robiła? :cool3:
  15. Końska kupa bardzo dobra :eating: :evil_lol: [quote name='beria'] Gerda dzisiaj długo była z Dżordżiem na działce. Cały czas pilnowała domu przed Obcymi :mad: I NIKT, NIKT nie odważył się zbliżyć :diabloti: Nawet nie przechodził drogą koło domu :diabloti: [B]Mają respekt przed Gertrudą[/B] :diabloti:[/quote] Jakby takim bykiem na mnie patrzyla tez bym sie wystraszyla :evil_lol::evil_lol: [I][B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/35ad3805ebd20019.jpg[/IMG][/B][/I]
  16. Nie płakac mi tu baby!!!! Bo sama sie rozklejam... Sabinka póki co ma się całkiem dbrze, na spacerkach bryka, bawi się, dołki kopie i w ogole jest ok. Badania nerkowe powtarzamy jutro, na razi próbowaliśmy zagęścic mocz i się udało, więc nie jest najgorzej, być może ta niedyspozycja nerek, to po prostu skutek uboczny tego, że ostatnio Słoninka była faszerowana lekami, no i narkozą... Pożyjmy, zobaczymy. To oczywiście pisa lam ja, asher, jestem w odwiedzinach u malego rozksznego zółtka ;) Buziaki, spadam :hand:
  17. [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/8mar147.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/8mar147.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Przeprasza, a co Waszka brala? :evil_lol: [quote name='aga1215']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czytałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Ja tez :evil_lol::evil_lol: ale arystokratka to w styczniu pisała :shake: To Kamcia z gór zdąrzyla wrócic :evil_lol:
  18. [quote name='Sylvia_76'] i takich, którzy zwracają głównie uwagę na jego klejnoty (mam dość tekstów o "wielkim siurze") Nie cierpię jeździc z nim sama... :diabloti: jakoś gdy jest przy moim boku mój TZ nie ma ani tekstów o "siurze" (to cytat :) ) [/quote] :crazyeye: Sylwia Ty za delikatna jesteś :razz: Domyślam się że wielkośc oprzyrzadowania Korka oceniają głownie faceci :cool3: Jakby mi taki skomentowal owego "siura" to bym sie grzecznie zapytala " A co zazdrości Pan?" :diabloti:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Serniczek dla wszystkich [/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/66/e808ddf9583751f9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/e808ddf9583751f9.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ty to mi kiedyś rogaliki mialaś przyslac :mad: [U][/U] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] Ten jest dla Klocusiowej ;) [/B][/I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/4810b14eafbdaf78.jpg[/IMG][/URL][/quote] A co Ty jej tak wydzielasz? :evil_lol:
  20. Cześc nadrobilam i lece dalej ;) Wroce po 23,00 jak i Ty bedziesz :evil_lol:
  21. [QUOTE][B][COLOR=RoyalBlue][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1930/tnimg0025ov0.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/QUOTE] Magda to chyba zostalam wgnieciona w to łózko :evil_lol: rzymam kciuki za Wasz wymarzony domek :kciuki:
  22. [quote name='malawaszka'] NIJAK się to ma do nazywaia Lunety NIUFEM :diabloti::evil_lol:[/quote] No masz niby racje :evil_lol: Luna nie ma tej sily spokoju :evil_lol:
×
×
  • Create New...