Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześc ja tu wpadam się przywitać, a tu jakieś zale czytam :nono: Syn Ci urośnie i bedziesz tego żałowala :evil_lol: a psa sobie mozesz sprawić drugiego ;) A chlop tez rzecz nabyta Tego kwitu to pół światu ;)
  2. Zaplotkowałaś się na śmierć? :roll:
  3. Trzymamy kciuki za Czechy :kciuki:
  4. Nie bylam jeszcze u AliR ale się domyslam o co chodzi ;) i Gartuluje :multi: [QUOTE][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8229/tnimg0057yk5.jpg[/IMG] [/QUOTE] matko ale mopik :evil_lol:
  5. Cześc xxxwnusiu :multi:
  6. O rany jak ten czas leci :roll: Wy juz na spacerki wychodzicie :shake::lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/993d2f3e4c37c5b6.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/137/993d2f3e4c37c5b6med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Perfekcyjnie wykonana komenda czolgaj :evil_lol:
  7. Paulinko liczylam na foty z nowego mieszkanka :cool3:
  8. Helol stforki :multi:
  9. Kaludia a Ty gdzie? :roll:
  10. Cześc Agus :multi: Ale masz fajna nowa lokatorke :loveu:
  11. No i co? :roll: Nowy szef Cię zamordowal czy jak? :roll:
  12. Gratulacje :multi: Mlody .śliczny :loveu: A czemu zmiana byla? :oops: Czy zmiana dotyczyla tylko omienia czy calego osobnika? :oops: I nie spij na ziemi :shake: i tak to nic nie pomoze :shake: Bo i tak Mlody kiedys wyląduje w Twoim łózku :evil_lol:
  13. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B].drazni mnie ten fryz.....[/B] [B] koguta ...[/B] [B]a tu takie szopki....:roll: :-( [/B][/quote] masz koguci grzebień i szopę na glowie? :crazyeye:
  14. Nie widze zdjęc 35,36,37, 38 :-( [CENTER][LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
  15. [QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-31-18.jpg[/IMG][/QUOTE] Ktoś się podtopił :evil_lol:
  16. [quote name='anetta'] Pika, baaardzo chetnie, tylko jutro mam o 13 trening i pewnie dopiero pozniej by mi sie chcialo isc na spacerek. Rozumiesz?:cool3: A gdzie ewentualnie? [/quote] no my na 12,00 do psedskola idziemy, o 13,00 konczymy i bedziemy musieli odpocząć ;), ale jak sie wyszalejemy tak jak dzisiaj to będziemy odpoczywac caly dzień :evil_lol:
  17. [quote name='Maga100'] [B]o jakże miło to słyszeć, bo już zaczęłam kupować Fakt, żeby się dowiedzieć, czy dog zjadł Sabę, albo Pika doga, albo dog i Saba Pikę :evil_lol: [/B][/quote] Ojej jakie scenariusze :evil_lol: Ty pisujesz czasami w Fakcie? :cool3::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]Wet rozwiał moje nadzieje i orzekł, że jeszcze za wcześnie na kastrację Stefana :placz: a ja miałam nadzieję, ze już można :cool1: [/B] [/quote] ja się nie znam na kotach, więc mi wyjasnij, czemu za wcześnie?
  18. Cześc Slomiana Wdowo ;)
  19. [quote name='Pysia'] W książce pisze ze jak nie ma budki ani gniazda to NIE znoszą :cool3: Balbina jest nienormalna .... [/quote] doczytalam u siebie juz :evil_lol: a znosza, moje tez znosily, ale moje nie wysiadywaly :evil_lol: Balbina faktycznie wariatka :evil_lol:
  20. Cześc wnusiu :multi: Tu Ci odpowiem na jajeczny problem :evil_lol: jak nie chcecie mieć nastepnych zeberek to zabierzcie te jajka :lol: i do kosza :shake: jak ona bardzo chce wysiadywac to w sklepie mozna kupic sztuczne jajka i jej podlozyc, niech sobie wysiaduje ;)
  21. Cześc Dilerki :multi:
  22. Cześć Klocki :multi: Ponadrabialam :mdleje: Ale tylko foty :evil_lol: Bo tego waszego glindzenia się nie da :shake::evil_lol:
  23. Cześc Waszka :multi: Luna na stole rewelacyjna :evil_lol: A Tobie z niufem do twarzy :cool3:
×
×
  • Create New...