-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Ja sobieZagraja - reproduktora bez jaj nie wyobrazam :shake: :evil_lol:
-
Obie sa fajowskie :cool3: Cześc :multi:
-
Cześc sloniowata Klockowa :multi:
-
Hej, hej zaćpana Haniu :hand:
-
Cześćććć :multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu widze, ze male rozchodza sie jak cieple buleczki :evil_lol: [quote name='malawaszka'] ochh boszzz a mnie przez tą Pysiową babę [B]siwych włosów przybyło[/B] :placz:[/quote] Niedlugo za jakies 8 tygodni przybedzie Ci kupka czarnych :cool3: -
Ojej jaki fajowski blogasek :loveu::loveu::loveu::loveu: Śliczne pieski macie :loveu::loveu::loveu: Ja nie mam tak slicznych zdjęc swojego pieska :placz: ale mam zdjęcia części mojej slicznej peezenosnej chaupki :loveu: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2663/dsc06550ww5.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2765/dsc06547od1.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3463/dsc06548wo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7/dsc06549cx8.jpg[/IMG]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Chcesz? Jutro Ci przywiozę :diabloti: [/quote] wiesz jeden problem mam :shake: Nie mam pokarmu :evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]Mój niewytrymowany niełeścik......:diabloti: [/I][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/175/e9a08f5e5f56a03c.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/e9a08f5e5f56a03c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/230/d078115f4dbcefb7.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/230/d078115f4dbcefb7.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][U] [/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images22.fotosik.pl/100/968b0e6b591fa608.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/100/968b0e6b591fa608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/175/57bd262da9cf71be.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/57bd262da9cf71be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/230/298a0318a2ea4c74.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/230/298a0318a2ea4c74.jpg[/IMG][/URL][/quote] a co on tak do góry nogami? :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']Nie widziałyście może Klockowej ?[/quote] Nie :shake: A kto to? :roll: :evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/f.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/i.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/l.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/crl/m.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG]:lol::lol::lol: [URL]http://www.vidilife.com/index.cfm?f=media.play&vchrMediaProgramIDCryp=016176A4-FA9B-4363-AC0B-D[/URL] [IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][/quote] Ktos tu sie szkoli na operatora kamery :evil_lol: Ladny trawniczek ma Bea :evil_lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]był miły...dziwne...:diabloti: chyba chory...hihihi[/B] [B].[/B][/quote] Jak byl mily to pewnie chce Cię zwolnic :roll: :evil_lol:
-
Klockowa, czy moje piekne (bo jakby inne :evil_lol: ) oczęta ujrzą Cię w maju? :cool3: [quote name='clockwork'][B] [/B][B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]JESTEM :multi: [COLOR=Red]Z DOSKOKU[/COLOR] :cool3: PO KRYJOMU :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ty uważaj z tym skakaniem bo bedziesz kuśtykać, jako i ja :evil_lol:
-
[quote name='Loona']Wymyśl tytuł cfaniaro :evil_lol:[/quote] eeee :oops: :shake: :evil_lol: [QUOTE] [IMG]http://images21.fotosik.pl/166/5664ec7b7c8841ee.jpg[/IMG][/QUOTE] Na poprzedniej kanapie i fotelach mialam identyczna tapicerkę :multi:.. mialam, bo mi te fotele a przede wszystkim kanape Saba zeżarla :evil_lol:
-
[quote name='BeaC'] KKKurde mszę na 8 rano....................co niektórych to nieźle.........:mad::mad::mad:popieprzyło.................najgorsze że nie moge odmówić............zjęć nie budjet:placz::placz::placz:[/quote] To iel ta msza będzie trwać? :crazyeye: Caly dzień? :crazyeye:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/eacc9e1925351857.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Babcia z krokodylkiem zajedwabista :loveu: -
Jak tam na griliku bylo? :cool3: Dilski byl z wami ma się rozumieć? :mad:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/b2cf9d79fb7d80c5.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Nie ma to jak ten sam rozmiar :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
No maluchy mnie urzekly :loveu: Ja kcem szczeniora :placz: (jakbym nie miala :roll: ) [quote name='Behemot']Ja nie mam brata :shake: :evil_lol: [/quote] juz masz :evil_lol: -
[quote name='bonita'][B]Bosh:crazyeye: co Ty robisz o 4 godzinie [/B] [/quote] Foty wstawia :evil_lol: Cześc :multi:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara']tiaaaa... okazało sie, że wcale nie jestem rozsądna :oops: i na dobrą sprawę należałoby mnie ubezwłasnowolnić... lub przynajmniej trzymać z daleka od białych futer :evil_lol: Bruno zostaje. No i tyle :eviltong::lol: [/quote] A czemu mnie to nie dziwi? :evil_lol: Gratuluje decyzji :multi: -
[quote name='mrowa23']no i jeszcze kilka fotek :razz: [IMG]http://images22.fotosik.pl/78/04fc5c99924f5b90med.jpg[/IMG] [/quote] Ekstra fotka, chlopaczek świetny [quote name='mrowa23']jest malenstwo jest.... Fanaberia Saria dla panstwa :cool3: [IMG]http://images20.fotosik.pl/228/a6b14946546819a8med.jpg[/IMG][/quote] Aaaa jaka sliczna żóta dziewczynka :loveu:
-
[quote name='evaxon']:mdleje: o masz nastepna:shake: no to podziwiajcie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/dd225617691e0b04.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pdziwialiśmy :diabloti::diabloti::diabloti: