Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='bonita'][B][I]A u nas w przedszkolku na śniadanko często był śledzik:p [/I][/B] .[/quote] a co dawali do popicia? setkę? :evil_lol: Ja tam dobrze wspominam przedszkole, blisko mialam do babci i kiedyś poszlam sobie na wagary :evil_lol: zanczy z podworka niby poszlam siusiu a w rzeczywistości wylazlam pzrez furtke i poszlam do domu :evil_lol:
  2. Cześc Paula :multi: Ale Axa skoczna :razz:
  3. Cześc Ewa :multi: Tego biore :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/181/65534194b63abe1c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  4. [quote name='Maga100'][B]Hura, hura :sweetCyb: :sweetCyb:[/B] [B]MAM ZAŚWIADCZENIE Z URZĘDU SKARBOWEGO :sweetCyb:[/B][/quote] [B]Gratulacje [/B][B]:sweetCyb: :sweetCyb: [/B]bosze co to, za czasy, zeby trzeba bylo gratulowac rzeczy oczywistych[B] :shake: [/B]
  5. [quote name='aga1215']:multi: Maniusia poszła sobie na fotel do jadalni - sama tam wlazła :multi: - po czym łaskawie skonsumowała ćwierć plasterka szyneczki:multi: :multi: :multi: chyba idzie ku lepszemu :loveu:[/quote] hurrrraaa :multi: Dzielna Mańka nawet do rynny zalazla :razz:
  6. [QUOTE] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5372/dscf1413kb1.jpg[/IMG][/QUOTE] jesuuuuu ale fstrentny :scared: [quote name='Vectra']może sobie wydepilował ? :evil_lol::evil_lol:[/quote] dobzre, ze nie ogolil bo by mu większe urosly :evil_lol:
  7. [QUOTE] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8572/karo4cl4.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='Sabina1'] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1132/karo7rg5.jpg[/IMG] [/quote] No ladnie :mad: Duzy pies się zwija na malym foteliku a maly kot rozwala się na duzym :evil_lol: [quote name='Sabina1']Swoją drogą, co do wpadających do tej galerii, to już dawno widzę, ze jest ogromna różnica między ilością postów,a liczbą odwiedzających. Czaicie sie kochani, oj, czaicie się :mad: :mad: :mad:[/quote] a skąd wiesz ile osób odwiedzilo galerie ? :razz:
  8. [QUOTE] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8730/20060903img1194qm8.jpg[/IMG][/QUOTE] ten pies taki skoczny, czy Pani go za wysoko na smyczce uniosła? :evil_lol:
  9. Cześć wnusiu :multi: Panienkom się jais przystojniak zamarzył? :razz:
  10. Witaj Beatko Pzrebrnelam pzrez te foty :multi: Super - Gratulacje dla Poświatki i dla Wojtka, że wytrwał :multi:
  11. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu :multi: Chcialam wejśc na Twoj profil na fotosiku :lol: i mi wyskoczylo okienko, z zapytaniem czy mam 18 lat bo ta strona zawiera treści erotyczne :evil_lol: Wiesz coś o tym? :evil_lol:
  12. [quote name='malawaszka']nooo świetnie, a ja bym musiała z nią na obserwację jeździć pod kątem wścieklizny :lol:[/quote] zaszczepic :diabloti:
  13. [quote name='Pysia']Nie zyje...Mam dwie cieczki w domu i się zamierzam powiesić. [/quote] poczekaj :evil_lol: powiesisz się jak trzecia przyjdzie :evil_lol:
  14. [quote name='aga1215'] Za to Wektor skorzystał i powyjadał przysmaki, które Mańce podsuwam, a których nie zjadła[/quote] cgfaniak oszczędny jest , jeszcze by sie popsulo :evil_lol:
  15. [quote name='paula_z']Czesc baby. Ptak mnie obsral na spacerku, dobrze, ze nie na glowe :evil_lol:[/quote] a na co? :evil_lol:
  16. [quote name='dbsst']jestem ZAŁAMANA próbuje przygotowac foty te ze chrztu i nie mam weny :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/135/ea7c2d1b1bc2849a.jpg[/IMG][/URL][/quote] nie marudź :shake: dawaj foty :razz: A tto sliczne :loveu:
  17. Cześc Cola :multi: TZ robi świetne zdjęcia :multi: jale ak mu wczesniej aparat ustawisz? :evil_lol: Jokerowi uszy kopiowaliście ? :evil_lol: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6411/20060819img0903sp0.jpg[/IMG] __________________
  18. Ale ekstra portrety :loveu: Cześc Paula
  19. Cześc Ala :multi: Mini świetnie wygląda :loveu:
  20. Cześc Agus :multi: Mańka ja widze dochodzi do siebie, :multi: troszke wolniej niz byś chciala, ale jednak ;)
  21. Cześc :razz: Piekna pogoda, Bigos zdrowy to szalejecie na dworku pewnie ? ;)
  22. Cześć Malgosiu :multi: Co Ty z tym trybem off line? :razz: Mnie dogo szaleje, ale nie każe mi sie z nikim łaczyc :razz:
×
×
  • Create New...