-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześc Kasiu :multi: To gdzie na nastepne wakacje ? :razz:
-
Cześć Malgosu :multi: [B] Bea[/B] Twoj wczorajsza pzremowa mnie powalila :crazyeye: i te aniolki :evil_lol: ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Szpital w domu macie :roll: I Bolek i ludziska choruja :roll: Asher dobrze gada odwalicie i bedzie spokój Trzymamy kciukasy, zeby Bolek do siebie wrócil :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] Taka slodka Tigerka zamieniona na yorka :placz: Cześc Ewcia :multi:
-
[QUOTE] [IMG]http://images4.fotosik.pl/132/2ab643ddf9255660.jpg[/IMG][/QUOTE] Matko ale spoili Ozulca :-(
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [/B][/I][B][I] Pysiu czy ty chcesz zagłodzić Zmorkę :shake: [/I][/B][/quote] przed zima to nie wskazane :shake: -
[quote name='paula_z o 1,56'] Ide z psem do nocnego :roll:[/quote] [quote name='paula_z o 2,41']Nie, dopiero teraz wrocilam :eviltong: Podjechalam sobie busem nocnym :lol:[/quote] :crazyeye: Ty masz tak daleko sklep, czy busik tak dlugo jechał? :evil_lol:
-
[quote name='aga1215'] Ten sprej to się chyba wchłania :niewiem:[/quote] nie wchłania a wyciera :evil_lol: i wykrusza :evil_lol: [quote name='Poświata'] Aguś, pamietaj, że Mańka [U][B]musi[/B] [/U]zrobić koopala, żeby się nie zatkała. Najlepiej dziś, najpóżniej do jutra. J .[/quote] w I-szej dobie po zabiegu? :crazyeye: Aguś dwaj jej pić i ona musi sikać Musi "wysikać" środoki podane przy znieczuleniu ;)
-
[quote name='sylwiaskalska']Raczej zanurkowała :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] to ja bym chyciala żeby juz wyplynęla :roll:
-
[quote name='malawaszka']łorany Maga ale Ci jazdy robią :angryy:[/quote] Nie wiecie dlaczego nie jestem zdziwiona? :roll:
-
Paula ja wiem, czemu Maga ma 20 a my 5 :evil_lol: pozwole sobie zacytowac co mi Magda powiedziala [quote name='Maga100'] [B]Pikusiu, wciskasz "Add more images", a potem znowu "Add even more here" i masz dwadzieścia :p [/B][/quote]
-
[quote name='paula_z']Tez tylko 5, ale czesto mam tak, ze pojedynczo sie szybciej laduja, niz 5 na raz :roll:[/quote] A Maga sprawdzala i ona może 20 załadowac :placz:
-
[quote name='Dag'] radary namierzają kota pod samochodem- pozycja bojowa- przednie łapki przykurczone, morda przy ziemi, doopa wyżej... [/quote] nie wiesz skad ja znam taki widok? :hmmmm: a ja nie mam bula :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']Udalo mi sie wrzucic na serwer 25 fot i na dzis wystarczy, chyba ze sie odmuli, bo mnie cos trafi :angryy: Dobranoc Alu :bye: [/quote] Czy ty tez masz ten problem ? :roll: I czy tez mozesz na raz wstawić tylko 5 fot, czy tylko mnie za coś ukarali? :placz: A zdjęcia fajowskie :razz:
-
[quote name='paula_z']Bo ja nie musialam ich obrabiac, dostalam od Debe gotowe do zmniejszenia :eviltong: :p Czy tylko mi tak muli tragicznie :angryy: :placz:[/quote] Mnie tez muli :angryy: Ja na szczęście za bardzo ich obrabiac nie musze, fajna pogoda byla więc nawet powychodzily ;) Tylko ja czasu nie mam :placz: I do Was chce zajrzec tez, :placz: więc pewnie bede siedziala nad tymi zdjęciami ruski miesiąc :evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
PIKA replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Cześć Magda :multi: Lece dalej :evil_lol: -
[quote name='paula_z'] Dopiero zmniejszylam prawie 300 fotek, musze wyjsc z psem, potem foty wrzucic na serwer :shake: Cierpliwosci :roll: ;)[/quote] o Ty masz to samo co ja :evil_lol: le juz zmniejszylaś 300 a ja ledwie 30 :roll:
-
[quote] [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/e1b52256385bfe54.jpg[/IMG][/quote] czy ten pan jest wolny ? :evil_lol: Cześc Ewa :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Waszka Dopiero doczytalam o Bolutku :shake: Jak się coś do niego nie przyczepi to sam se chlopak rozrywki zalatwia :shake: Mam nadziej e, ze to "coś" mu na dluższa metę nie zaszkodzi :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE] [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/e1b52256385bfe54.jpg[/IMG][/QUOTE] czy ten pan jest wolny ? :evil_lol: Cześc Ewa :multi:
-
Witaj Aluś Ode mnie KUbie tez złóz zyczonka :loveu: [SIZE=1](czy teraz mogę kawałek torta? :evil_lol:) [/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] Czy ktoś z was ma może pomysł, jak w dwa tygodnie zrzucić 20 kg? :placz: [/quote] :crazyeye: :stupid: ale jak taki sposób znajdziesz to mi powiedz :evil_lol:
-
Cześć Agus :multi: Jak Mańcia teraz? :razz:
-
[QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/M6.jpg[/IMG][/QUOTE] Magda chcesz nas zabic wzrokem? :evil_lol:
-
Cześc Malgosiu :multi: [SIZE=4][COLOR=Red][B]GRATULUJE [/B][/COLOR][/SIZE]:multi: [B][SIZE=3][COLOR=Red]I BAJANKOWI I CALEJ OGóRKOWEJ RODZINCE :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]