Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Maga100'][B]a obwodnica będzie, ale zupełnie nie tam, sprawdziłam :p [/B][/quote] eeee to dzisiaj za rok plan się moze zmienić, bo ktos zacznie protestowac :evil_lol: to przeniosa tobie pod okna i tez ktoś będzie protestowal i tak pzrez następne 100 lat żadnej obowdnicy nie będzie :evil_lol:
  2. [quote name='HankaRupczewska']<a href="[URL]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3d7b11af8ec7bb33[/URL]" target="_blank"><img src="[URL]http://images3.fotosik.pl/176/3d7b11af8ec7bb33.jpg[/URL]" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>[/quote] taaaa bardzo ciekawe? :roll: A co to ? :evil_lol:
  3. [quote name='asher']Hihihi, poprawam sobie humor czytając młodą polską poezję :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I tak mi się straszliwie podoba ta straszliwa poezja, że aż się z wami podzielę linkiem :evil_lol: [URL]http://www.jaroslawburgiel.yoyo.pl/Literacko/literacko.html#dig[/URL] Szczególnie polecam dzieło pt. "Dżdżownica i glista" :-o :mdleje::roflt:[/quote] jesuuuu a co to? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [QUOTE]A najzabawniejsze jest to, że mu ją nawet drukują! :crazyeye:[/QUOTE] :hmmmm: ciekwe ile za takie cos placą? :hmmmm: :evil_lol:
  4. [quote name='malawaszka'] spójrz jej prosto w oczy i powiedz, że nie są śliczne :diabloti: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2834/dscf1288wn7.jpg[/IMG][/quote] mordecze jakies te oczy :diabloti:
  5. [QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/kurs28.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/kurs28.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Ty sprawdź dobzre, czy to na pewno suka :evil_lol:
  6. [quote name='asher']Wsazko, ziękuję Ci za odwiedziny :loveu: :loveu: :loveu: A ów mężunio to palant i mam nadzieję, że kumpela się z nim rozwiedzie :diabloti: Strasznie mnie potem za niego przepraszała, ja pro forma przeprosiłam ją za zeba i jest ok ;)[/quote] i o to chodzi :razz: dobzre, ze koleżanka zdrowa na glowe :roll:
  7. [quote name='paula_z']Witajcie babeczki. Przespalam caly dzien, przytrulam sie soczkiem znowu :evil_lol:[/quote] a mialyście kawe pić :razz:
  8. [QUOTE][I][B] [IMG]http://images2.fotosik.pl/176/1832a542333dcad2.jpg[/IMG][/B][/I][/QUOTE] :crazyeye: :roflt: :roflt:
  9. [quote name='Maga100'][B]no właśnie, za póxno to do mnie dotarło :shock:[/B] [/quote] Nie boj żaby :diabloti: Leon lubi duże samice :diabloti:
  10. [quote name='malawaszka']Alu bo jeszcze nidzie nie napisałam - no! może u Ress :evil_lol: narazie szykuję szablon żeby się nie męczyć tym jadnym palcem przez nos i tylko będę ctrlC ctrl V :evil_lol:[/quote] a jak Ty chcesz jednym palcem sidzącym w nosie nacisną jednoczesnie dwa klawisze ? :crazyeye::evil_lol:
  11. [QUOTE][I]Ozzy chce wejsć na ambonę [/I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/139/da536a4a4cb817c6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Nie mozna by tego zdjęcia przkręcić? :evil_lol: [QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/139/672b92480d4dd655.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] czego mi Ozzy jęzor pokazuje :mad: [quote name='sota36']Ciebie za przemyt (mojego malenstwa) zamkna tez! Ale w sumie w jednej celi z Rydzewska? Zastanowmy sie... NIE!!!!!![/quote] a skąd wiesz, ze bedziecie w jednej celi? :diabloti:
  12. [QUOTE] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4531/20060908img1539xm4.jpg[/IMG][/QUOTE] :crazyeye: :roflt: chyba będe zygal :evil_lol:
  13. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [QUOTE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4138/picture202hc0.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Matko to kaczory i w Londynie się panoszą :shake: :evil_lol: A wiewiora slodka :loveu:
  14. [quote name='aga1215']ja wiem :multi: [B]tylko skąd Mańka wie[/B]????????[/quote] one to wiedza :cool3: ja tak mialam z kotem mamy, jakieś 7 lat temu, po ataku kamicy pojechalam do mamci i jak leżalam na łózku to jej kotka nagle wskoczyla i mi sięna nerach polozyla i to wycykrlowala na tą ktora mnie bardziej bolala ;)
  15. Oj Magda ja nie wiem, czy Ty dobrze zrobilaś chwaląc sie publicznie tym jeziorkiem :evil_lol:
  16. [quote name='aga1215']jaka 100-na :cool3: 100-na już była :obrazic: [/quote] nie byla :shake: :evil_lol: [quote name='aga1215'] Maniusia spędziła noc na moich nerach;) :evil_lol: wygrzała mi obydwie:evil_lol: [/quote] A wiesz, ze to zdrowo ? :cool3: Dla Ciebie :lol:
  17. [quote name='malawaszka']do gęby :diabloti:[/quote] i tak wygodniej jest, uważasz? :evil_lol: ja bym sie porzygala :shake: :evil_lol:
  18. [quote name='malawaszka'] piszę przez nos :evil_lol:[/quote] :crazyeye: to gdzie palca wsadzilaś, ze nosem wystaje? :crazyeye:
  19. [quote name='malawaszka'][B]przyktyłam[/B] go, żeby nie zmarzł,[/QUOTE] co Bolkowi zrobiłaś? :evil_lol: Powiedz, powiedz :multi: na zime mi sie przyda jak bedę marznąć :evil_lol:
  20. [quote name='paula_z'] Wpadajcie do Araba, [B]bedziemy tam do zamknięcia[/B] ;) :evil_lol:[/quote] Araba jeszcze nie zamknęli? :crazyeye: :evil_lol:
  21. A co, boisz się że Ci samolot do chaupy przyniesie? :lol: Jesuu nie moge, :lol: se to wyobrażam i rycze ze śmiechu :roflt: Tylko podziwiam ją, że ona się nie boi,:lol: one ryczą przestraszliwie :roll: (wiem cos o tym bo pracuje po przeciwnej stronie pasa ;)) i nie da się pomylić go z bzyczkiem zdalnie sterowanym :evil_lol:
  22. Buhaha :evil_lol: Szelma chciala pomóc przy myciu podlogi :evil_lol:
  23. [quote name='aga1215']byle tak dalej :multi: tfu, tfu, odpukać....................................[/quote] Teraz to juz z górki :razz: [SIZE=1][COLOR=Silver]a ja zeberki ofoclłam :razz:[/COLOR][/SIZE]
  24. [QUOTE] inny pozowali :p a jola sprawdzała [B]co słychac [/B]u gucia w paszczy :cool3: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7844/tnobraz120ui9.jpg[/IMG][/QUOTE] no i co slychać w Guciowej mordeczce? :razz:
×
×
  • Create New...