Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='evaxon']ł[U] [/U][U][/U]kolejne zdiecia po niedzieli dopiero bo mi aparat mama ukradla [/quote] dzwoń na policje :evil_lol: Cześc :multi:
  2. [quote name='Maga100'][B]ja proponuje spotkanie Leona, Kano i Maxa :evil_lol: Na pewno stworzą zgrana paczkę przyjaciół i będą jak ci trzej muszkieterzy :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] a ja z Saba mogę ? :multi: Mogę? :multi: :evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a pamiętasz jak moja najbliższa sasiadka miała taki kolorek ;) [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2029/schowek01y44df4.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] rozumiem, ze sąsiadka pozyczyla farbke Tufciowi :evil_lol:
  4. Nabije se posta a co mi tam :evil_lol: u AR mozna :evil_lol: Cześć :multi:
  5. Cześc Malgosiu :multi: [quote name='mmbbaj']:-? [B]Pika[/B], miałam jakieś ciężkie zaćmienie umysłu chyba [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/2/34.gif[/IMG] Nie dziwię się, że się uchachałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Buhaha a Sabina podejrzewała, ze to ja cos czcilam wczoraj :evil_lol:
  6. [quote name='asher']PIKA, no wiesz???? Waszka to porządna dziewczyna, łóżko owszem, ale dopiero po ślubie! :evil_lol: [/quote] buhaha, zartujesz prawda? :evil_lol:
  7. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Gosiu te pajęczynki są rewelcyjne :crazyeye: :multi:
  8. [quote name='HankaRupczewska']Coś tak jakbyśmy wrócili . [U] [/U][U][/U][U][/U][/quote][U] [/U] Na stale mam rozumiec? :cool3:
  9. [quote name='Sabina1']Pikuniu wchodzisz do galerii Mmbbaj przez baner? Czcilas cos dzisiaj? Przypomnialo mi się pewne historyczne wydarzenie wchodzenia do samochodu przez bagażnik :crazyeye:[/quote] chcialam wejść, ale mnie się nie udalo :shake: Czasami jak nie mogę zlokalizowac czyjejś galerii to sobie banerkiem pomagam :lol: Banerek to bardzo przydatny jest :cool3: i nie wiem skąd zdziwnienie, ze tak robie :niewiem:
  10. [quote name='Maga100'][B]ze wszystkimi się przywitałaś, a ze mna nie :placz: [/B] [B]:obrazic: :obrazic: [/B][/quote] histeryczka :evil_lol:
  11. [quote name='Asiaczek'] A Photoshopa też trzeba oswoić... a mnie jakoś nie po drodze, chyba... pzdr.[/quote] No wiesz co? :shake: Mając taka pomoc naukową pod ręką :cool3:
  12. [quote name='mmbbaj'] A tego to ja wogóle nie rozumiem :cool3: Przez jaki baner chciałaś wchodzić?:roll: [B]Bo jeśli przez nasz to gdzie go masz jeśli nie jesteś w naszej galerii[/B]? ![/quote] :crazyeye::crazyeye: :roflt: :roflt: przez Wasz :evil_lol: I on jest wszedzie tam gdzie Twoje posty som :evil_lol: on sobie chodzi razem z Tobą :roflt:
  13. Jesuu Malgośka nie moglam Was znaleźc :crazyeye: a jak chcialm wleźć przez baner to mnie na fotosika wywalilo :mad: moze by to kto mądry poprawił :mad: :evil_lol:
  14. [quote name='aga1215']Cześć Aguś:lol: czyżby to cudo nie podobało Ci się???[/quote] a skad takie przypuszczenie? :crazyeye:
  15. [quote name='Pysia'] i zbliżający się WIELKI post :multi::multi::multi:[/quote] jaki znowu post? :crazyeye:
  16. [quote name='Pysia'] Dzisiaj znowu usnęłam na dworze :crazyeye: [/quote] ciekawe, gdzie Ty bedziesz spać zimą? :hmmmm:
  17. Cześć Madzia :razz: [QUOTE] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4831/tnimg209dc1.jpg[/IMG][/QUOTE] ale laseczka :loveu:
  18. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/163/302ce22a2ceebaed.jpg[/IMG][/URL] klasyczny szpipopotamik [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/163/360d6056b0492569.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] buhahaha :evil_lol: Kapiele blotne sa zdrowotne :evil_lol:
  19. [quote name='Teklunia'] [quote name='Alka'] [B]Kasiu, [/B]Tuffcio zaczaił się na ... tygryska :evil_lol: [/quote] o żesz...! :crazyeye: no to odważny z niego psiak!!! :evil_lol:[/quote] bo yoraski sa odwazne :evil_lol: Nnikka mi opowiadała : Kiedyś na wystawie w Łodzi robili pokazy i chcieli pokazac jak Karleski pies na niedźwiedzie pracuje. Wprowadzili prawdziwiego miska :evil_lol:, miesiek staną na dwóh lapach i zaryczal a pies na niedźwiedzie ogon pod siebie i chodu :evil_lol: za to z widowni wyrwal się kobiecie pies i dawaj z dzikim jazgotem i ku przerażnieniu widowni, zaszarżowal na miśka :evil_lol: Zgadnijcie co to byla za psiak :evil_lol:
  20. [B]Ewa [/B]nie bierz imbreda :shake: Ja nie mam zaufania :shake: taki psiak i moze być i slabszy fizycznie (chorowity) i z glowa moze miec cos nie halo :shake: [quote name='paula_z'][quote name='Vectra'] ciekawa jestem która z nas by pierwsza zawału dostała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] Najpierw Maga, potem ja :evil_lol: [/quote] a ja was bede reanimowac :evil_lol:
  21. [quote name='Maga100'][B] ilość [SIZE=3]przysra[SIZE=2]s[/SIZE][/SIZE]tających stron mnie onieśmiela :p [/B][/quote] przysra ? :roflt: komu ? :roflt: [quote name='mmbbaj']Chyba [SIZE=4][B]2000[/B][/SIZE][SIZE=2] ??? ;) [/SIZE] :drinking::drinking: :drinking: :Rose:[/quote] A to zalezy u mnie [B][SIZE=6]500 :evil_lol: :drinking: [/SIZE][/B][B][SIZE=6]:drinking: [/SIZE][/B][B][SIZE=6]:drinking: [/SIZE][/B] [B][SIZE=6] [/SIZE][/B]
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad:[I]przyszywana wnusia .....czy ty mnie aby nie szkalujesz:cool3:[/I][/quote] uważam, ze wcale tego nie robi :evil_lol: cześc Ewa :multi:
  23. A Tu gowniany temat kwitnie :evil_lol: Bea to chyba siuśki tak lapała a nie gowienko :lol:
  24. [quote name='malawaszka']nie wiem czy przystojny :placz: bo to lecznica zawozi do lab[/quote] To zawieź sama :evil_lol: [quote name='malawaszka']za sto lat :diabloti: najpierw musze bogatego męża znaleźć coby mi go urządził :diabloti: - laborant to chyba za bogaty nie jest :evil_lol: [/QUOTE] ale ty nie masz się z laborantem zaraz chajtać tylko się z nim raz przespac :evil_lol: [quote name='Vectra']Nio biedny ten nasz Bolutek :-(:-( nie dość że tyle przeszedł to jeszcze [B]ciągle coś się do niego przyplącze[/B] :shake::shake:[/quote] a to moze byc wynik własnie tych jego przejść :shake:
  25. Cześć Dag :multi: Fajna ta Twoja nowa śfinia :evil_lol: i jaka apetyczna :eating: Kiedy na grilika zapraszasz? :razz:
×
×
  • Create New...