Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Czy tam ktos mieszka ? :evil_lol:
  2. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześc Gosiu :multi: [quote name='Gosiek'] [FONT=Century Gothic] [B][/B][/FONT][B][FONT=Century Gothic] co to jest?[/FONT] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/163/55e705dac32cbdab.jpg[/IMG][/URL][/U] [/B][/quote] skrzydelko muchy? :razz:
  3. o masz a tu maly poradnik księgowego :lol: cześć Maga :lol:
  4. Cześc :razz: I jak maly zasraniec dzisiaj? ;)
  5. czesc :razz: sie zobaczymy w niedziele :razz:
  6. [quote name='malawaszka']Pysia przyznaj się że to nie był leżak tylko super, extra wygodne nowe legowisko na sznaucerka miniaturowego :evil_lol:[/quote] Ty się nie śmiej z Pysi, bo ja kiedyś usnęłam na Sabowym poslanku :diabloti:
  7. Sliczne to cudo :razz: Cześc Agus :multi:
  8. [quote name='malawaszka'] będę dwa razy płacić za badania :angryy: [B]za następne to chyba w naturze zapłacę [/B]:placz:[/quote] a laborant chociaz przystojny? :razz:
  9. O Jojka do sprzatania zaganiali :shake: to wyzysk nieletnich :shake: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/raz5.jpg[/IMG]
  10. Cześc Asia Z ulga czytałam historie koopalona :lol: jak sie zorientujesz, czy na SGGW lub w Elwecie szukaja kompetentnej osoby i dobzre płaca to mi powiedz :cool3: Ja odrozniam trzustke od watroby :sweetCyb::evil_lol:
  11. Waszka jedzenie moglo miec wplyw na wyniki,:shake: ale chyba nie aż w takim stopniu :crazyeye: a co wet na to? :roll:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] ...dziś popaszcze;)[/B][/I][/quote] a czego bedziesz [B]paszczyć[/B] na moja wnuczke ? :mad:
  13. A taka jedna zabiła "Łowce Krokodyli" :-(
  14. [quote name='aga1215']to nie jest Wektor:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nie mow :eviltong::evil_lol:
  15. Fajna waga :roll: Moze4 ja się naniej zważe? :roll: to się podbuduje, ze schudlam :evil_lol:
  16. Cześc kobieto o czarno-bialych oczach :evil_lol:
  17. Ceśc :razz:
  18. [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Green][B]WSZYSTKIEGM NAJLEPSZEGO DAGUS [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://www.gify.nou.cz/kv_ruze2_soubory/90.gif[/IMG]
  19. Cześc Aluś :multi: Ile zdjęc Tuffcia :crazyeye: Aparata zakupilas ? :razz:
  20. O i dlugowlosy się zalapał :multi: [quote name='gigalagothica']Ech... nie mogę przestać się zachwycać :lol:[/quote] jakoś mnie to nie dziwi :evil_lol:;)
  21. [QUOTE]........ na pewnej zagranicznej wystawie [IMG]http://www.pudelpointer-westfalen.de/media/EH%20HZP%202006/E_BARON_vom_Leitenholz.jpg[/IMG][/QUOTE] O i jaka lokate zajął Wektorek ? :razz:
  22. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/125/9566cf28292f9488.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Szpila wali gola na pusta bramke :evil_lol:
  23. [quote name='Pysia']Powrzucałam foty i [B]filmy[/B] [/quote] a Ty coś narzekalas kiedyś, ze TZ kamerę kupil , :hmmmm: czy mi się zdaje ? :hmmmm: :evil_lol:
×
×
  • Create New...