-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Czy tam ktos mieszka ? :evil_lol:
-
Cześc Gosiu :multi: [quote name='Gosiek'] [FONT=Century Gothic] [B][/B][/FONT][B][FONT=Century Gothic] co to jest?[/FONT] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/163/55e705dac32cbdab.jpg[/IMG][/URL][/U] [/B][/quote] skrzydelko muchy? :razz:
-
o masz a tu maly poradnik księgowego :lol: cześć Maga :lol:
-
Cześc :razz: I jak maly zasraniec dzisiaj? ;)
-
czesc :razz: sie zobaczymy w niedziele :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Pysia przyznaj się że to nie był leżak tylko super, extra wygodne nowe legowisko na sznaucerka miniaturowego :evil_lol:[/quote] Ty się nie śmiej z Pysi, bo ja kiedyś usnęłam na Sabowym poslanku :diabloti: -
Sliczne to cudo :razz: Cześc Agus :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] będę dwa razy płacić za badania :angryy: [B]za następne to chyba w naturze zapłacę [/B]:placz:[/quote] a laborant chociaz przystojny? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tez ciekawam co to tak, i czemu tak :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O Jojka do sprzatania zaganiali :shake: to wyzysk nieletnich :shake: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/raz5.jpg[/IMG]
-
Cześc Asia Z ulga czytałam historie koopalona :lol: jak sie zorientujesz, czy na SGGW lub w Elwecie szukaja kompetentnej osoby i dobzre płaca to mi powiedz :cool3: Ja odrozniam trzustke od watroby :sweetCyb::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka jedzenie moglo miec wplyw na wyniki,:shake: ale chyba nie aż w takim stopniu :crazyeye: a co wet na to? :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] ...dziś popaszcze;)[/B][/I][/quote] a czego bedziesz [B]paszczyć[/B] na moja wnuczke ? :mad: -
A taka jedna zabiła "Łowce Krokodyli" :-(
-
[quote name='aga1215']to nie jest Wektor:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nie mow :eviltong::evil_lol:
-
Fajna waga :roll: Moze4 ja się naniej zważe? :roll: to się podbuduje, ze schudlam :evil_lol:
-
Cześc kobieto o czarno-bialych oczach :evil_lol:
-
Ceśc :razz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
PIKA replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Green][B]WSZYSTKIEGM NAJLEPSZEGO DAGUS [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://www.gify.nou.cz/kv_ruze2_soubory/90.gif[/IMG] -
Cześc Aluś :multi: Ile zdjęc Tuffcia :crazyeye: Aparata zakupilas ? :razz:
-
O i dlugowlosy się zalapał :multi: [quote name='gigalagothica']Ech... nie mogę przestać się zachwycać :lol:[/quote] jakoś mnie to nie dziwi :evil_lol:;)
-
[QUOTE]........ na pewnej zagranicznej wystawie [IMG]http://www.pudelpointer-westfalen.de/media/EH%20HZP%202006/E_BARON_vom_Leitenholz.jpg[/IMG][/QUOTE] O i jaka lokate zajął Wektorek ? :razz:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/125/9566cf28292f9488.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Szpila wali gola na pusta bramke :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Powrzucałam foty i [B]filmy[/B] [/quote] a Ty coś narzekalas kiedyś, ze TZ kamerę kupil , :hmmmm: czy mi się zdaje ? :hmmmm: :evil_lol: