Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='aga1215']Witajcie! Jest dobrze :multi: jest:multi: Mania zrobiła q:multi: :multi: :multi: Potem sama przyszła do mnie i wlazła mi do łóżka:multi: a przed chwilą powędrowała do miseczki :multi: sama :multi: i jeszcze mnie tam zaprowadziła:multi: - no bo przeca miseczkę trza napełnić:evil_lol: Dobranoc :buzi:[/quote] No widzisz :multi: Wszystko zmierza w dobrym kierunku :multi:
  2. [quote name='Poświata'] zaraz będę sprawdzała, czy jakieś zdjęcia na powitanie jesieni wyszły :lol: :cool3: .[/quote] cos dlugo sprawdzasz :roll:
  3. [quote name='Agnes'] t a Aza znalazla sobie inna zabawe przez ktora prawie dostalam zawalu:roll: jeszcze kilka takich numerow i sie nerwicy nabawie a to podpowiedz - czemu mialam tak nerwowy spacerek z moja kochana Azutka? przepraszam, czy Aza poluje na samoloty? :lol:
  4. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/138/8adca23b3198adde.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a po schodach nie byloby wygodniej wyleźć? :evil_lol:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:pfotki są jeszcze i wrzucę [U]jak się wyśpię[/U] [/I][/B][/quote] no i co wyspałaś się już? :evil_lol:
  6. [QUOTE] [I] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1811/18tf6.jpg[/IMG][/I] [/QUOTE] Ona jest slodziakowa :loveu:
  7. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/138/6d5b936520147f2e.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] o matko :roflt: :roflt: :roflt:
  8. Cześc Samuelek jest slicznym dozkiem :loveu: I nie sądze, ze klapnie morda i skręci kark Twoim suczydlom :razz: Jak se poustawiaja miedzy soba co komu wolno a co nie to bedzie spokój ;)
  9. [QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/9-23-60.jpg[/IMG][/QUOTE] jakos tak rozowo :evil_lol:
  10. Cześc :multi: Tak się chyba złozylo, że chyba mam Teufelka na fotkach z Klubowki :razz: mozesz do mnie wpaśc i zobaczyc ;)
  11. PIKA

    Poprostu Lala : )

    Witaj :multi: Lalunia jest super sliczna :multi:
  12. Mam deja vie (czy jak to się pisze) :evil_lol:
  13. [quote name='Maga100'] [B]oczywiście był to MÓJ pomysł[/B] [/QUOTE] [QUOTE][B]gdzieś nad Wislą, okolice lasu Młocińskiego, jak się jedzie do Łomianek :p [/B] [/QUOTE] a doopa :evil_lol: nie Twoj ino moj, jak tam pierwsza kiedys bylam :evil_lol: i Ci tlumaczylam jak dojśc :evil_lol:
  14. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/174/810043bd21226916.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] czego sie zulek chowa? :razz:
  15. [quote name='eria']Ło matko aż mnie głowa rozbolała.....TRZYSTU ZDJĘĆ to może lepiej nie wklejajcie :shake:[/quote] niech wklejają :evil_lol: Fajny spacer :multi:
  16. [QUOTE] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5043/picture035ug0.jpg[/IMG][/QUOTE] jaki usmiech :loveu:
  17. [quote name='Imbir1']:hmmmm::hmmmm::hmmmm:a co jest na pierwszym zdjęciu?[/quote] zad konia :lol:
  18. [quote name='Sabina1']Bo postów jest 1934, a odwiedzeń 31523.[/quote] ja się chcialam dowiedzieć, gdzie TY to wyczytalas ? :evil_lol: [QUOTE] Kolejny krok w pracy mułka przy awatarku. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4466/chaupka1ayf8.jpg[/IMG] I to by było na tyle. [B]Nie robię więcej[/B].[/QUOTE] a czemu? :mad:
  19. Cześc Haniu :multi: Piękna jesień mamy w tym roku :loveu: [quote name='HankaRupczewska'] Mam pracę W DUPIE !!! :lol: [/quote] To tak jak ja :sweetCyb::bigcool:
  20. :crazyeye::crazyeye: Aśka :crazyeye::crazyeye: Umarlam :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
  21. Bry wieczór :multi: Ja myslam, ze Wy już tam siedzicie :evil_lol:
  22. [QUOTE] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7826/manka0151ami5.jpg[/IMG][/QUOTE] rewelacyjne :multi: A wzrok mowi sam za siebie :evil_lol:
  23. [quote name='malawaszka']nikt mu nie będzie nic podsuwał :mad: i przestań już bo go nie wezmę w końcu :placz: [/quote] Ty go weź i daj mu kielbachy :evil_lol:
  24. [quote name='malawaszka']no i gdzie los fotkos??? :shake:[/quote] [quote name='madzia18sosnowiec']los fotkos jutros kochanos bo deszczos zastos nos :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja obiecujos juz jutro będos :eviltong:[/quote] [quote name='malawaszka']trzymajos Cie za słowos :lol:[/quote] Po jakiemu Wy gadacie? :crazyeye: :evil_lol: [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6999/tnimg1283yf4.jpg[/IMG] r [/quote] aleee cudne :loveu:
  25. [quote name='malawaszka']czemu mi się to nie otwiera????? :placz: :placz: :placz: [/quote] LPR wkroczyl :evil_lol: [quote name='olcha']Specjalnie dla stałych (odzywających się i nie) oglądaczek dzisiejsze zdjęcie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/135/dd7b1d86e55c8db6.jpg[/IMG][/URL][/quote] mniaaaam jakie dobre :razz:
×
×
  • Create New...