-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześc Monis :multi: Ten Wroclaw asuper wyglada na fotkach :razz: Ja te z kiedys bylam już we Wroclawiu, ale kiedyś to nie to co teraz :loveu:
-
No i co gdzie foty z labowiska? :mad:
-
Cześc kochani :multi: Zadko bywasz :shake: a do tego malo zdjęc dajesz :shake: :evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'] Cześć Pikusiu :multi: , ale bystra jesteś! :lol:[/quote] nie bystra tylko wyszlo, ze czytam co wypisujecie :evil_lol: [quote name='malawaszka']yfff PIKA uratowałaś moje mniemanie o własnym rozumku bo już się obawiałam, że zwariowałam albo jestem wróżką :evil_lol:[/quote] buhahaha :evil_lol::evil_lol:
-
Gosiu rosa mnie powaliła na kolana :mdleje: [SIZE=1][COLOR=Silver]Nie wiem jak Ci mam wyslac zaproszenie na fotosiku[/COLOR][/SIZE] :roll:
-
Idzie uchole stoja na bacznośc :multi: i niezly z niej plywak :razz:
-
Cześc Beatko :multi: Oglądnęłam fotki i nie tzreba mnie za to podziwiac :razz: Ja lubiam ogaldac fotaski ;) A jak wychowawczynie opitolisz, to się nie będzie na Konradzie mścić? :roll:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='asher'] ps. Pysiu, przyjeżdzasz w przyszłym tygodniu do Warszawy? Mnie niestety nie będzie, idę na wesele...[/quote] Ale ja nie idę na wesele :multi: -
Cześc Mlgosiu :multi: [quote name='mmbbaj'][B]Dziewczynki kochane, przepraszam, że dopiero teraz, ale wcześniej zjadło mi posta w którym wam odpowiadałam, potem nie miałam czasu i zapomniałam :oops: , a teraz sobie przypomniałam ...sorki :Rose: :Rose: [/B] [B][COLOR=blue]Waszeczko[/COLOR] ja nie wycinam dokładnie! Dopiero po wklejeniu wycieram gumką lub pędzlem, w zależności od tego czy robie na jednej warstwie czy na dwóch :lol: A żeby widzieć lepiej używam szkła powiększającego ;) [/B] [B][COLOR=blue]Dagusiu[/COLOR], ja to lasso magnetyczne dopiero wczoraj odkryłam, na skutek twojego posta :evil_lol: Spróbowałam, ale nie mam wprawy i zdjęcie miałam całe w tych punktach i "nitkach", jak sieć pajęcza :evil_lol: [/B] [B]Jest mi bardzo miło i dziękuję wam za tak pochlebne komentarze :loveu: [/B][/quote] ale Ty juz to pisałas :evil_lol: Tylko Dadze odpowiedzialas co innego :evil_lol:
-
Cześć zapracowana kobieto :razz:
-
Cześc Ala Nie wierzę, ze jeszcze spisz :shake:
- 78403 replies
-
Cześc Kasiu :multi: Gdzie znowu wybylas ? :razz:
-
[quote name='evaxon'] dzis beda foty Tigierki (obiecuje) wczesniej wstalam moge sie z nia wybrac na jakis joging:evil_lol:[/quote] a kto bedzie biegal Ona, czy Ty? :razz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
PIKA replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Cześć Dagus :multi: Ale Cie nosi :razz: ;) -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
PIKA replied to bigos's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [IMG]http://www.antu.pl/galeria/bigi/images/bigos_56.jpg[/IMG][/QUOTE] To musi być milośc :loveu: -
[SIZE=5][B][COLOR=Blue]Gratulacje :multi::sweetCyb::sweetCyb::laola::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:[/COLOR][/B][/SIZE]
-
Haniu bylas chyba wszedzie a u siebie nie :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jaka niedobra??? :placz: mła???? :placz: to lepiej żeby syneczek sam w domu siedział i płakał??? :shake:[/quote] no ale podsuwac psu kielbache pod nos i jej nie dac to jest sadyzm po prostu :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gosiek']:eviltong: bo to chyba przez te zdjecia biedronek :eviltong: chyba mi mod tam tak nabroił bo ja nic takiego w opcjach nie zaznaczałam :evil_lol: [/quote] ale jaka Ty musisz miec oglądalnośc :evil_lol: Gosu wysłalam Ci zaproszenie na fotosiku tylko nie wiem, czy dobrze to zrobilam, :oops: dostalas? :oops:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Po to aby jakiś boorek minety im robił ? :ak-shot: [/quote] :crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt: Ty im nie zabraniaj przyjemności :evil_lol: od tego dzieci nie będzie :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] mój mały miś idzie ze mną jutro na grilka :loveu: Luna pojechała z Mamą na wieś bo ona sie nie nadaje i by pilnowała działki :mad: a Bolo będzie mam nadzieję grzecznie na kocyku leżał :loveu: [/quote] jesuuu niedobra Ty Bolka bedzie męczyc :mad: A sąsiad cudny jest :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pysia']Będziesz miała "Białą wdowe" jak nie zmniejszysz posta :evil_lol:[/quote] zmnejszylam, ale nie wiem, czemu sie tak zrobilo :niewiem:
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] Wychowaczyni pewnie na serce prawie umarła? :evil_lol:[/quote] wcale nie zauwazyli :shake: ja to zrobilam jak już dzieci byly odbierane, a ja stwierdzilam, ze babcia cos po mnie nie przychodzi :shake: to sama poszlam do niej :evil_lol: Panie pewnie myślala, ze ktos po mnie przyszedl, :roll: za to babcia mało zawalu nie dostala jak w drzwiach mieszkania stanełam :evil_lol: [quote] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/174/d716d7ce07713eb2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Biala wdowa :lol:
- 78403 replies
-
Ewa trzymam za slowo :razz: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/173/7163f60abfac6b6d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jaki pólsen :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka'] czemu sie nei chwalisz Sabinka ma [B]100% trzustkę[/B] :razz: :multi: :multi: :multi: [/quote] a czym się ma chwalić? :evil_lol: nie ma 50% trzustek :evil_lol: