Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='constancja'] [B]Nie widziałaś ich w akcji!!![/B][/quote] ich nie, :evil_lol: ale tego typu akcji widzialam wiele w wykonaniu mojego sucza :diabloti: i wszyscy zyja :evil_lol:
  2. [quote name='Pysia']Z chęcią poczekam bo ciut za wcześniej by było ;) Tylko nie za długo....Góra 10 lat ;) [/quote] No ja nie wiem czy 10 lat :evil_lol: Ty się upewnij że on się tak na pewno wczoraj u kolego zasiedzial a nie zależal u koleżanki :evil_lol:
  3. [quote name='asher']Ty się nie obrażaj, tylko idź się polansowac po obcych galeriach! Waszka się polansowała i zobacz, ma tłumy :evil_lol:[/quote] ale Waszka sie po obcych nie lansowala tylko po "swoich" :evil_lol:
  4. [quote name='Pysia']Ale ja Babciu za stara jestem :cool1: Poczekam na Karola ;) Niech on się pomęczy a ja pobawię chwilkę i sobie pójdę :diabloti:[/quote] a gdzie Ty pójdziesz, biedaku? :shake: jak oni będą mieszkac i Ciebie :evil_lol:
  5. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Agusiu stwierdzam, ze z mojego psa to chyba nie do konca jest prawdziwy pies, bo po kąpieli nie tarza się w czyms "pachnącym inaczej" :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] a szkoda :evil_lol: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Właśnie dotarliśmy z Oskarkiem do 500 stronki i to dzięki Wam Kochani :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]W takim razie wznoszę toast :drink1: i zapraszam do wspólnego imprezowania i oblewania, w końcu 500 stronka zdarza się tylko raz :cool3: :bigcool:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=purple][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=purple][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/SIZE][/COLOR] [/quote] teraz to się zdarza kilka razy :shake: :evil_lol: U mnie się zdarzy za 375 stron :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8638/p1010170uc5.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE] To jest obraz psiego nieszczęścia :lol: [QUOTE][I][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8420/p1010164rc7.jpg[/IMG] [/I] [/QUOTE] :hmmmm: dobrze, ze mi Saba tak nie chce towarzyszyć :evil_lol:
  6. [quote name='malawaszka']Pysia normalnie jeszcze tylko brakuje Ci tam kogoś w typie Oliwkowej Panienki i będzie komplet :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja już jej dawno mowilam, zeby se dziewuszke zrobila :evil_lol:
  7. [QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/176/9a57173d7f2dffb4.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/QUOTE] buhahaha do czego on się tak skrada ? :evil_lol:
  8. Cześć Ala :multi: Wreszcie pokonalam ten busy serwer :mad: żeby się do Was dostac :mad:
  9. Biedna Sabinka :placz: Asia zaziębilas ją tym kąpaniem :mad: [quote name='asher'] jak w razie czego mu ten nowotwór z siurka zdołają wyciąć nie wycinając przy okazji siurka :placz: :placz: :placz:[/quote] buhaha jakie koszmary :roflt: [quote name='asher'] A serio, dostałam na temat gulki cały wykład :evil_lol: Oczywiście fachowej nazwy gulki nie pomnę, bo zajęta byłam czerwienieniem się (wiecie, przystojny lekarz z kamienną miną o TAKICH sprawach wam opowiada... :oops: :mdleje: ), [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='asher'][B]LAZY,[/B] a czemu ty myślisz, że ja na twój przyjazd będę coś piec? :hmmmm: :diabloti:[/quote] widocznie uznala, ze dybiesz na jej zęby :evil_lol:
  10. Cześć Waszka reklamowalaś się dzisiaj? :razz: A tego Bzyka to ja juz gdzieś widzialam :hmmmm: [QUOTE] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7730/dscf0732qd1.jpg[/IMG][/QUOTE]
  11. [quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4081.gif[/IMG][/QUOTE] pies chodzący o lasce :evil_lol: [quote name='paula_z']Masio [/quote] zmienilas psu imię? :hmmmm:
  12. Gdzie są takie "prace" z grającym światlem ? :shake:
  13. Jesuuuu ale wet :shake: On tak wszystko wszystkim będzie amputował? :shake: [quote name='constancja'] [B]A jak skręci???:placz: :placz: :placz: [/B][/quote] wariat nie jest ;)
  14. [QUOTE]Pancia Gajke wysciskala za wszystkie czasy :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/186/3ee3cc2643ff8870.jpg[/IMG][/QUOTE] a to ona tak wyściskuje tylko do zdjęcia? :shake: :evil_lol:
  15. [QUOTE][B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/185/319409f2115ab9d1.jpg[/IMG][/URL][/B][/QUOTE] a mówią, ze Boksie nie plywają :razz:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:to będzie spacer zakończony grilem :crazyeye: [/I][/B][/quote] nie grilem a konsumpcją na surowo :diabloti:
  17. Cześć :multi: [QUOTE][I] [B][/B] [B][I][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3861/mamoajakurosntebdbokseremag6.jpg[/IMG][/I][/B][/I] [/QUOTE] Ojej krokodylka chyba za bardzo przycinęli :evil_lol:
  18. [quote name='Alka'][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2913/yes4ze1.gif[/IMG] już "jedzie" do mnie [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/627/hurrakx1.gif[/IMG][/quote] HUraaaaaaaaaa :sweetCyb::sweetCyb: będzie nopwy aparacik :laola: zazdraszczam :oops:
  19. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu :multi: Wlasnie chcialam zapytac o wrażenia z koncertu na zywo :razz: ale jak stwierdszilas nie powalil na kolana :shake: w telewizorku oglądalam i przelaczylam :oops:
  20. [quote name='Daga_i_Oska'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Dzisiaj go "prałam" że tak powiem :lol: w nowych kosmetykach i jestem wniebowzięta :cool3: :loveu: Mały tak pachnie, ze z kilometra go czuć [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Ciekawe czy Oskarekj też jest w niebowzięty :evil_lol: Teraz to on powinien się zachowac jak prawdziwy pies i się w czyms odpowiednio pachnącym wytarzać :diabloti:
  21. [quote name='bigos']A takie cosik Pay dla mnie wykonał:lol::lol::lol:(taki wygaszacz:razz:) [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/653/1np3.jpg[/IMG][/quote] ale fajowski wygaszacz :razz:
  22. Brawa dla Idy :klacz: bestyja zdolna do wszystkiego :multi:
  23. Cześć Kasiu :multi: Będą jakieś fotki muchomorków? :razz:
  24. Taaa to prosze Mojego autorstwa wygrzebane z czeluści dogo :evil_lol: [B][U]Tydzień z życia pijaka [/U]Poniedziałek szewski mam No więc lulki sobie ćmam Piwko małe sobie strzelę i poczekam na niedzielę A we wtorek, trudna rada trza coś zrobić, szef powiada Tylko rączka coś mi lata i źle trzyma się łopata W środę tuż przy samej drodze gdzie do pracy sobie chodzę Gość samogon tu sprzedaje będzie impra, gdzie ten gajek Czwartek dobrze się zaczyna Przyszli kumple z flaszką wina Są zakąski, laski młode wypijemy za swobodę. W piątek weekend już kolego Franek przyniósł coś nowego. Więcej tego nie kupuję, Coś się po tym dziwnie czuję. A w sobotę co się dzieje? Nic nie widzę, świat się chwieje Flaszkę wczoraj obalilim, metanolkiem to popilim I w niedzielę odtruwanko I kroplówki i śniadanko Więcej wódy już nie piję Chyba se esperal wszyję. Poniedziałek szewski mam.................[/B]
  25. [quote name='Maga100'][B]hahaha, a co chciałabyś dorobić? :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] a pewnie :cool1: [quote name='asher'] E tam, pewnie facet sam musiał dopłacić. Ale czego się nie robi dla swego ego... :evil_lol:[/quote] eee szkoda :shake: bo ja takich wierszykow to mogę na pęczki potworzyc :evil_lol:
×
×
  • Create New...