Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Na razie tatuaż nieodczytywalny. W czwartek pojade po ślepego to będziemy na nowo próbowac cokolwiek odczytać.
  2. Jak dziś zobaczyłam zdjęcia ślepego to się załamałam :roll: Najlepiej by trafił do kogoś znajomego bullomaniaka...
  3. Rumba jutro już się wyprowadza ;) ma eksmisję do domu Altera bo u mnie musi być miejsce dla ślepego. Ja biorę chętnie czarne psy żeby sąsiedzi nie odróżniali, że ciągle mam coś nowego w domu i to w zbyt dużej ilości. Rumba to niby z walk była... ale chyba błotnych bo jakoś nie ma z nią problemów.
  4. A ja czarnych nie lubię... a mam 2 w domu... To drugie to Rumba. ;)
  5. Nie ma, bom więcej nie zrobiła ;)
  6. Brena kropelek nie potrzebuje. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/199/a0716ed71bf9f120.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/0036b13245778b56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/200/e5341de68aa4a02c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/199/844bbd82ba27afc0.jpg[/IMG][/URL]
  7. [img]http://img232.imageshack.us/img232/7315/zwierzaki002db3.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/1441/zwierzaki003eu9.jpg[/img]
  8. [img]http://img232.imageshack.us/img232/7315/zwierzaki002db3.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/1441/zwierzaki003eu9.jpg[/img]
  9. Wizualnie są super. Tylko musze je przeczytać :evil_lol: Zaraz Ci odpowiem ;)
  10. Kurde, ja tyż blondynka... nie wiec czy coś z tego będzie...
  11. No to już wie, że musi się ustawić w kolejce [IMG]http://1.1.1.4/bmi/emoty.blox.pl/resource/tease.gif[/IMG] Pozdrawiam czytujących [IMG]http://1.1.1.3/bmi/emoty.blox.pl/resource/th_girl_hideface.gif[/IMG]
  12. Robią. Bo ja dziś już dostałam telefon od znajomej jakie ładne fotki Luxa i Onyxa są na forum. :lol:
  13. Zobaczymy czy przyjedzie... może mu Tyronika nie pokazuj na początku bo się chińczyka odechce :evil_lol: Brzmiał sensownie a blisko.
  14. Eeee... to napisz mu, że musi się w kolejce ustawić. Ja tak zawsze mówię. :evil_lol:
  15. To Jarek też może mi korepetycji udzielać jak mu się nudzi... tylko do Wawy daleko.
  16. Eee przez klatke sie nic nie odwklekło ;) Bo ja w razie co bym grzecznie przywiozła. Musze poprosić Asie by zawiozła bo ona pożycza swoja.
  17. W czwartek lub piątek. Ale chciałabym go jeszcze przebadać u okulisty :eviltong: więc się nie śpieszcie :lol: Ewentualnie wracajac z Lodzi moge do Was zajechać i bedziecie miec z dostawą do domu...
  18. Podtykaj ;) Oby ślepaczka ktoś chciał. Bo ślepaczki fajne przecież som.
  19. To już kolejna cyfrówka mojej karierze. ;) Poprzednio miałam Minolte D5. O ślepocie jeszcze nie wiadomo, nie zdiagnozowany przez okuliste. ;)
  20. Powim Wam kobitki jak dojedzie. Na razie podobno non stop śpi. Na spacerek wychodzi, siku, kupka i znowu spać. Bardzo dobrze jeździ samochodem. W czwartek może już po niego pojedziemy.
  21. [quote]No ja nie wiem czy bym chciała psa ze Szczecina [IMG]http://1.1.1.4/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] bo jakieś takie macie turbo doładowane te psy [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG]Moja Lala , urodzona Warszawianka i jaka dostojna i spokojna ... a to to z Rzeszowa i ze Szczecina ... sodoma i gomora[/quote] Jaki Pan, taki kram [IMG]http://1.1.1.2/bmi/emoty.blox.pl/resource/tease2.gif[/IMG]
  22. Jak wolisz ciotka. Mi obojętne. Fotki mu zrobiem. Nawet na doszkalanie z zakresu Nikona się umówiłam do blue.berry. Może się czegoś mądrego nauczę...
  23. Chyba znowu muszę iść na urlop bo wkurza mnie niemiłosiernie jak w wątku o zdrowym staffiku strony rosły w oczach a o ślepym... rosną... ale wszystkie pozostałe a jego pozostaje w tyle... Ale cóż. Zabiore do domu, zdiagnozuje i będę się łudzić, że ktoś go jednak zaadoptuje. Albo przyjmiemy strategię, że będziemy mieć same stare i kalekie i nie będę miała problemów z odbieraniem telefonów od "debili" bo o stare i chore wogóle nie dzwonią. [IMG]http://1.1.1.3/bmi/emoty.blox.pl/resource/glupek2.gif[/IMG]
  24. Zabieram do siebie... nie mam wyjścia.
  25. Uprzedzam z góry, że Diana to taka "nawiedzona" działaczka. Nr do niej:661 029 058 I jak to z TOZem bywa, pewnie nie będą mieć jak dojechać jak autobusy do Was nie jeżdżą. Więc zanim zainterweniują minie jakieś... 2, 3 tygodnie. Kurde, myślałam że jak staffikowców jest tylu, że psów jest mało do adopcji a prawie wcale to choć się zaiteresują naszym ślepotkiem... ale się MYLIŁAM. Life is brutal [IMG]http://1.1.1.3/bmi/emoty.blox.pl/resource/th_dash1.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...