-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki ciocia. Ja też mam 80 wydrukowanych do wieszania. Komu jeszcze plakaciki wysłać? Jest problem z Luxem... Jak w ciągu kilku dni nie znajdzie się dom tymczasowy jest rozpatrywane uśpienie... Zasponsorowaliśmy mu operacje za 1000zl ale niestety... nie ma kto go rehabilitowac w schronisku a pies cierpi... nie chce wstawać. Ja już kurde nie wiem co robić... Psów masa i nic nie idzie ku lepszemu :-( -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Makatka, dziękujemy! Ciotki, jest katastrofa w adopcjach... W tym miesiącu tylko Czesio poszedł do adopcji... Domki tymczasowe się wycofują. Zosia teraz w kojcu i moknie bo nie chce wejść ani do budy ani nawet pod dach... [B]Proszę pomóżcie w ogłaszaniu![/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja myślę, że wielu z nas roni teraz łzy za Ewę... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja też idę spać, bo ryczę jak czytam post Vektry o Kano... [*] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z jednej strony mam ochotę na urlop po kilku adopcjach, z drugiej tyle psów w schroniskach... Sama nie wiem co robić... Ciebie też kobieto podziwiam, że na 4 tury latasz. Następną powinniśmy Ci dać sunię co się z Focusem dogada (bo on to chyba u Ciebie pobędzie aż do wyleczenia). Będziesz mogła na 3 tury latać. Se rase wybrałyśmy :evil_lol: Jedyne pocieszenie, że jest wiosna. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że chociaż dzwonili. Czy daje radę... gdyby nie pieski byłoby prościej. A tak codziennie jakieś sensacje niestety i to nawet nie tyle o pieski co o ludzi, domki tymczasowe itd. W pewnym momencie zastanawiałam się, czy jest sens ciągnąć te tymczasy u obcych. Nie wychodzi to bowiem na dobre. Przez tymczasiki mam jeżdżenia 50 razy więcej niż normalnie. Powoli zaczynam mieć dość, bo codziennie coś komuś zawieźć, coś komuś kupić itd. ale cóż, w końcu takie hobby se wybrałam to teraz cierpię... W każdym razie na razie nowych piesków nie bierzemy do Wawy, bo jeszcze nie wiem ile ostatecznie wyląduje w kojcach z DT. A ponadto jest straszny zastój w adopcjach... bo w dzwoniących jest faza wykwitu... głupoty... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Daria dzwonili do Ciebie czy się przestraszyli? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak. To jest ta Shila. Jak będę mieć jakieś zdjęcia to jej wątek założę. Na razie Monika dzwoniła, że sunia jojczy non stop. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kurcze, dziś sam dzień głupoty... Odebrałam dziś ok.10-15 głupich telefonów. Od ludzi, którzy poszukiwali psów na prezenty po takich co chcieli domowego pitbulla wsadzić do kojca do pilnowania... Gosia, zrób zdjęcia, poobserwuj a my poogłaszamy. Po Asie mam straszny sentyment do Waszych bullowatych. Lola zresztą także jest super dziewczynka. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Byłeś piękny, dostojny, ale przede wszystkim kochany... [img]http://img73.imageshack.us/img73/2205/zniczsercemk2ui7bd8.gif[/img] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Gosia, koszmar jest totalny. Jedyne pocieszenie, że bardzo fajna kobieta przed chwilą o Lolę dzwoniła. Chce ją odwiedzać w lecznicy. Problem... ma kota... więc musimy je poznać i zobaczyć co będzie. Co do pitusi, rób zdjęcia, odczytuj tatuaż i będziemy myśleć. Ehhh -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jak sobie nie kupię aparaciku to widzimy się w poniedziałek :) Myślę o kupinie bo bez aparatu jak bez ręki.... Shila w DT, choć nie wiem czy na długo bo nie dogaduje się z sunią rezydentką. Na sterylce... miot 20 maluszków... Ma od nas chipa. Zosia natomiast wylądowała w kojcu u Beaty bo ją Diabeł gnębił... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Lola jest w stanie niezłym. Wyniki ma jescze w normie, więc w dobrym momencie rozpoczęliśmy leczenie. Lola jest na Strzeleckiego, więc może któregoś dnia Ina miałabyś czas na zdjęcia? To bym się z nią przesmrodziła do Ciebie :razz: Shila ma dziś sterylkę i chipowanie. -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
doddy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Sally to mix amstaffa, szczylek. Pisała do nas, że jej znajoma pielęgniarka jest nią zainteresowana. Jednak Sally zamieszkała docelowo w Łodzi. -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ciotka, jak zbiórka na lustrzankę? I gdzie fotki!!!!???? -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Pomyśl o występie w gazetach ale promując naszą fundację a nie jakieś goooopie schroniska. :p -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Halooo gdzie jakieś kolejne zdjęcia? :eviltong: -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jeśli druga cyfra musi być N to na 100% Jest XNN Co do cyfr to bankowo jest 3 na początku i 1 na drugim miejscu. Ostatnia cyfra bankowo 6 lub 8. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Loleczka ma pecha... 2 razy w schronisku... a teraz... wróciła do nas bo jedno z dzieci ma alergię. Na domiar zlego ma babeszje. Wczesne stadium ale ma... Jest w Klinice. Zostanie tam do wyleczenia. Dzis starałam się odczytać znowu tatuaż i XRN 318 XRN 316 XBN 318 XBN 316 Takie kombinacje obstawiam. Plis sprawdzie. Chodzi mi o sterylke. -
Mrówa - szaaalona kobieto :lol: DONka będziesz mieć? Stadko powiększasz? Co to za DONek? Opowiadaj. I więcej zdjęć wstawiaj.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewa, wielu ludzi jest z Tobą myślami. Wiele pewnie takich ja ja, cichych wielbicieli Twoich opowiastek, zdjęć a przede wszystkich małym fan clubem psów. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękować Ci dobra kobieto :loveu: Plakaty wyślemy może nawet jutro :razz: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Shila z Korabiewic pojechała do Bugsikowej. Darła się całą drogę... Jest wielka jak samochód ciężarowy :lol: Lola pojechała... do lecznicy... ma babeszje... A to dopiero wtorek... -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Domu tymczasowego ;) Stały nadal szukany. Ale Zocha jako pies problemowy nie może iść do normalnego domu. Musi iść do kogoś kto od początku pójdzie z nią na szkolenie i nie da sobie wejść na głowę. Mar.gajko dziękujemy za wpłatę.