-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[quote]ale to chyba naturalna cecha tej rasy[IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]?[/quote] To absolutnie nie cecha rasy amstaff. Amstaff to pies, któremu obcy może wyciągać ogon przez uszy a on ma się przy tym cieszyć. Jeżeli amstaff okazał jakąkolwiek agresję niestety nie wróży to nic dobrego.
-
Amstaf W Poniedziałek Będzie Uśpiony !?! Proszę O Pomoc !?!
doddy replied to orzemek75's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Basia, dzięki za mail. Będzie bardzo ciężko kogokolwiek znaleźć... Oddawanie tego psa w ciągu najbliższych miesięcy na pewno nie dojdzie do skutku. Amstaff który wykazał agresję do człowieka to już nie wróży dobrze... Sami mamy Filipka, który okazał agresje i skończyło się na tym, że będziemy go utrzymywać do końca życia w hotelu u szkoleniowca chyba... Niestety nie wzięłabym odpowiedzialności za wyadoptowanie amstaffa, który choćby warczał na opiekuna. Amstaff nawet przy wyciąganiu ogona przez uszy nie powinien warknąć bo taką miał charakterystykę i pierwotne założenie. To co się teraz dzieje to ja już się załamałam. :-( Niestety amstaff to nie rottek czy ONek, do kojca się nie nadaje. To pies domowy, rodzinny. A agresywny amstaff w domu nie wróży nic dobrego. Jedyną szansą dla niuńka jest by wziął go jakiś dogomaniak i po prostu liczył się z tym co bierze. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Karmimy bo jakaś chuda od Was wyszła. Później oddamy ją do Białki na smalec :eviltong: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/239/4bb83d7a9ddb79cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/ff53a2715fc0dd7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/239/691f083227f71a78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/239/6d11ff475bc3680d.jpg[/IMG][/URL]
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Lolka nie przekasowala żadnego psa ;) Niech zostanie że się dogaduje z psami. Z 90% populacji psów się dogaduje. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gosia i gdzie zdjęcia Kasi? Lola nie pojechała do Wałbrzycha. Szukamy nadal jednak domu. Wolałabym ją jednak wydać do domu bez zwierzątek. Na razie Lola czuje się dobrze. Po babeszji nie ma śladu poza tym, że dostaje karmę weterynaryjną na wszelki wypadek. Niestety nie mam nowych zdjęć a i Beata u której Lola jest nie ma nigdy czasu na sesje. A zresztą jakby Beata zrobiła zdjecia to i tak Loli by nie było na nich widać :evil_lol: -
Uzupełnienie do listy darczyńców Stefanka: Andrzej R. ze Szczecina Piotr Z. z Torunia Anonimowa Ciocia Chrzestna Stefanka Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Nad stawem byłam ze Stefciem i Mambą. I co słyszałam? Matki tłumaczyły swoim dzieciom, że Mamba to mamusia a Stefan to synek.
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/206/ac5dbe23a6fc06cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/239/a5312c330c53dc73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/238/1c60701f6f0cc3bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/238/23eecf11168846a0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/206/ac5dbe23a6fc06cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/239/a5312c330c53dc73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/238/1c60701f6f0cc3bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/238/23eecf11168846a0.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Na Zoche czeka już nowy dom. -
Nastussia, to jest kontakt do Karolinysweet która kiedyś wypowiadała się w tym wątku. Może ktoś z Was ma możliwość pomóc Argosowi ze schroniska w Jeleniej Górze? Starszy chłopak... Szkoda by musiał dożyć ostatnich lat w schronisku. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/181/42438931530a502a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/181/3e37d266021ba24c.jpg[/IMG][/URL] [B]POMYŚLCIE JAK MOŻNA MU POMÓC. KTO GO MOŻE WZIĄĆ NA OSTATNIE LATA? Tu jest potrzebny miłośnik![/B]
-
Dokładnie ;) Fundacje są automatycznie zapisywane do pań Dr.
-
Lista darczyńców Stefanka: LUKANN, sortis, Wyżlica, Katarzyna D. z Wejherowa, Forum Dogów De Bordeux, Virgen z forum DDB, Maciej M. z Warszawy, Alicja M. z Chrzanowa, Kora. Dziękuję wszystkim :loveu::loveu::loveu:
-
A ten pomnik ma podstawę w Mambie :diabloti: A to pomnik Ruskich.
-
Nic tym zdjęciom nie robię. A na korepetycje do Iny dopiero mam iść.
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/205/897a1098f8f914f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/96ce4ae4557e8aa3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/236/677f8302133b824a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/236/d89a84271abff31c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/4717deef44350918.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/a60c22e02ef08e23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/c8eb9455c5c1d2c1.jpg[/IMG][/URL]
-
Murko, czy u niego wszystko ok z przednimi łapami? Bo na zdjęciach dość dziwnie na nich staje.
-
Są pierwsze wyniki Stefanka. W zeskrobinie na pasożyty wyszedł świerzb. W badaniu krwi niestety problemy z wątrobą. Tak więc rozpoczynamy leczenie świerzba! Ponadto Stefcio będzie dostawać do jedzenia Royala Hepatic. Do jedzenia Hepatil w tabletkach oraz Essenciale.
-
Dziękuję wszystkim za pomoc finansową. Później wkleję listę darczyńców. Są pierwsze wyniki Stefanka. W zeskrobinie na pasożyty wyszedł świerzb. W badaniu krwi niestety problemy z wątrobą. Tak więc rozpoczynamy leczenie świerzba! Ponadto Stefcio będzie dostawać do jedzenia Royala Hepatic. Do jedzenia Hepatil w tabletkach oraz Essenciale.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
I co takiego uprzejmego odpowiedziałaś na pytanie dlaczego TAAAAAKIE psy są bez kagańców? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A ta Klementyna to z planety ziemia jest? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Myślę, że jak waży 25kg to powoli możesz zacząć myśleć o przeróbce jej na... hmmm... a co byś chciała? Ja widzę, że Twoje psy lubią się dziwnie żywić - mam kanapę skórzaną do wyrzucenia. Chcesz? Ma dziurę, bo Mamba ją wydrapała w ciąży urojonej ale do zdarcia materiału jeszcze troszku zostało :evil_lol: -
Dziękuję poniżej wymienionym za pomoc finansową dla Stefana (są to wpłaty, które doszły już na konto fundacji): LUKANN, sortis, Wyżlica. Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
-
My nie mamy długów u Dr Garncarza bo na szczęście nie musieliśmy u niego nigdy nic diagnozować ;) Po prostu pan w recepcji z początku bardzo miło podał mi termin 8 maja i zapytał o nazwisko - więc grzecznie odpowiedziałam, że niech wpisze fundacje. Na co on, że fundacyjne psy przyjmują inne panie bo takie wytyczne podał pan Dr. Więc się zapisałam jako prywatna osoba :diabloti:
-
Próbuję coś wynaleźć po tatuażu ale klops... Może ktoś z Was może pomóc. Moim zdaniem tatuaż jest [LIST] [*]874x [*]074x[/LIST]W miejscu x zupełnie nie wiem co może być.