Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Orzemek75 to bardzo dobre wieści. To teraz musisz zacząć myśleć już o bazarkach i cegiełkach by uzbierać fundusze na jego utrzymanie. Zabierając psa ze schroniska stajesz się bowiem za niego odpowiedzialny a co za tym idzie to na Tobie spoczywa zapłacenie za hotel. Nie możesz dać psa do Mosii a później pisać, że Ciebie na niego nie stać. Większości z nas nie stać stąd posiłkujemy się bazarkami, znajomymi itd. Ja mogę Ci dać na stronę fundacji i np. poszukać wirtualnych opiekunów dla niego. Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się mu pomoc. Teraz wszystko w Twoich rękach.
  2. Weronia, daruj sobie głupie docinki... wróćmy do psa.
  3. [quote name='Weronia']no przeciez jego wątek Neczka założyła 2 dni temu dopiero:) i jest JEDYNĄ osobą która się zdecydowała pomóc mi w ogłaszaniu psów którym założyłam wątek.:) nie wiem dokładnie... to jest jakas wada chyba.. ale zdaje się ze to nic poważnego. oto wątek zbiorczy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108025[/URL][/quote] Pitbull jest ogłaszany na forach amstaffowych razem z innymi bullowatymi z tego schroniska od początku kwietnia (np. on, Terenia). I jakoś nigdzie nie wyczytalam, by miał cos z susiakiem. Co to za wada? Bo to dość istotne. Nie napiszę przecież - piesek ma wadę - ale jaką to nie wiemy bo nikt nie sprawdził...
  4. orzemek75, a czy Ty chociaż zadzwoniłeś do mossi? Jeżeli tak to przepraszam, ale jeżeli nie to może w końcu wykonaj jakiś ruch w celu zabrania tego psa ze schroniska. Bo samo przedłużenie mu pobytu w schronisku nie na wiele się zda. Skoro psiak zachowuje się w miarę na dworze jest szansa, że może wystarczy go maxymalnie męczyć spacerami. Szczęśliwy bull to brudny i zmęczony bull jak mawiają bullkowi.
  5. Shila jest jeszcze na jakiś tabletkach na "E". Ale zastrzyków już nie dostaje, sraczki nie ma, wiec wszystko na dobrej drodze.
  6. To my z Tengusią założymy fan club - tych chcących ładnie focić, a Ty, Malawaszka, Blue.berry - naszych niedoścignionych idoli, których pewnie nigdy nie dogonimy ;)
  7. Tengusia, cierpię na tę samą przypadłość.
  8. Się czepłaś :eviltong: serio serio zdjęcia nie są ładne :placz: Ja chce takie ładne zdjęcia jak niektórzy robią! Ty, blue.berry, malawaszka - ja tyż tak chcem :loveu:
  9. Ja jestem starej daty dogomaniak i mi zostało 500pikseli w głowie. A te zdjęcia są be... nie podobają mi się :placz:
  10. A jaki konkretnie problem z tym susiaczkiem? Bo jego wątek śledzę dość długo i nie było o tym wcześniej mowy.
  11. Tylko na razie po samych znajomych.
  12. Shila dzis jedzie do nowego domu :) Zdjęcia nadesłane przez Monikę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/212/fc0edbfe2dff4463.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/212/79deedc354b36a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/88dda63e55008912.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/212/5e049a157640cd79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/0299da8bf6cc2a3d.jpg[/IMG][/URL]
  13. Wyżlica, dziękuję za pomoc. Jak nam się podobał Dr? Ja go znam już kilka lat ;) Stefan nic a nic nie widzi. Nie ma nawet siatkówek ;) A jak nowa rodzina.... Hmmm... walnięta na jego punkcie to mało powiedziane :evil_lol: Stefan nazywany jest przez nich Stefanem Wielkim. Skreślają na kalendarzu dni... byli go odwiedzić... ciągle wypytują. Cała rodzina w pełnej gotowości bojowej.
  14. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/212/5bc28ffa8dc32eb6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/211/2b176c7f3adfa3a3.jpg[/img][/URL]
  15. Oczywiście na jakość zdjęć proszem nie patrzeć. Brena i jej "szajba" na punkcie piłeczki :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/04255d3c556f1a70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/e108814137ee356f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/212/ec895c9722035d74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/212/03bf39e9fc04ead4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/212/18a31fde4cf50416.jpg[/IMG][/URL]
  16. Stefanowi leczenie służy. Oczy dużo lepiej wyglądają. Nie są już takie czerwone i wytrzeszczne. Mam więc nadzieję, że ciśnienie się zmniejszyło.
  17. Stefanowi leczenie służy. Oczy dużo lepiej wyglądają. Nie są już takie czerwone i wytrzeszczne. Mam więc nadzieję, że ciśnienie się zmniejszyło.
  18. Czy jest szansa na zdjęcia?
  19. Jak wygram w totka to biorę! W pierwszej kolejności Argosa i Stefankę ze schronisk (bo to dziadki) a potem resztę.
  20. Ja tam wolę właśnie te stare i brzydkie ;) Nawet se chyba wątek założę tj. bidy w których doddy się zakochała a których nikt nie chce.
  21. Jakiś straszny zastój w adopcjach... u nas tez od marca nie było adopcji. Same oszołomki dzwonią.
  22. Ja dogomanię czytam głównie przez maile, więc odczytałam Wasze posty. Jak będziecie coś więcej wiedzieć napiszcie proszę. Strasznie mi go żal... bo ja jestem walnięta na punkcie staruszków. Chciałabym mu jakiś pi ar wytworzyć ale muszę mieć jakieś informacje.
  23. A przez kraty macie jakieś spostrzeżenia? Czy u Was w schronisku kastrują psy?
  24. Aż boję się zapytać... co z Nero?
×
×
  • Create New...