Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Wygrałaś pieska z dostawą nad morze :loveu: Którego z fundacji wybierasz?
  2. Szukamy tymczasu dla suni oraz prosimy o pomoc finansową.
  3. Focus już 8 miesięcy u nas... I pewnie kolejną zimę spędzi w kojcu...
  4. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/333/957076264d73c0da.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/259/2d586a136e529b7a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/333/fc1e724cb7355332.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/258/8dd92e920bda1f57.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/258/ac9253adf161456d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/333/7e3252bf054f1968.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/259/8817195933b7e886.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/259/340634021a66d517.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/333/2ca52399a97bda48.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/333/5f2b89a67ae78046.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/333/095d9b9c2a9e9582.jpg[/img][/URL]
  5. Bossem zajmuje się Ruda76. Tel do niej: 0 501 712 216 A kontakt do fundacji AST jest w zakładce Kontakt na stronie :) 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  6. To jak Ewa poszła spać to daje Wam coś na poprawę humoru: [B]Ilu forumowiczów potrzeba, żeby uzyskać odpowiedz " Jak zmienić żarówkę?"[/B] 1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona 14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić 7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki 1 którzy przeniesie temat do działu "Oświetlenie" 2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka" 7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki 5 którzy pojadą tym co wytykali błędy 3 którzy poprawią te błędy 6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka"; czy "rzarówka" i 6 którzy powiedzą im że są głupi 2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa" 15 wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka" 19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach 11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje 36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe 7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek 4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe 13 którzy zacytują kilkanaście postów, a pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się" 5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek 4 którzy napiszą że "TO JUŻ BYŁO!" 13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki 1 który okazyjnie zapyta się: jak wymienić klakson? 1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa. 15 którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie podkręcania żarówek.
  7. TESLA Z PODERŻNIĘTYM GARDŁEM! Zbieramy na leczenie! [URL]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/534/65/[/URL]
  8. Mosii na potrzeby przelewów itd. nazwałam sunię TESLA. Mam nadzieję, że nie będziesz mieć nic przeciw. W piątek jesteśmy w odwiedzinach.
  9. I mamy kolejną bidę: Kolejna ofiara miłości swoich właścicieli... Sunia odebrana już właścicielom, którzy dusili ją na kablu... Sunia pilnie potrzebuje DT! POTRZEBUJEMY TAKŻE POMOCY W OPŁACENIU LECZENIA I HOTELU. Sunia na razie przebywa w lecznicy z hotelem, gdzie przebywała Bacardi. Bardzo liczę na Waszą pomoc! Sunia ma ok. 1,5 do 2 lat. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/335/d7ed6d7c376f21ec.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/261/fefb0af92d84cd05.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/260/618e5b2075290519.jpg[/img][/URL]
  10. Tak jak rozmawiałam z Moniką przez tel będziemy partycypować w kosztach. Liczymy także na dogomaniaków!
  11. Ona z każdym dniem coraz ładniejsza. Serio, serio. Zdjęcia też fajne.
  12. Oddali ją jednak właścicielowi? Mówimy o białej bullterrierce z koszmarną alergią i chorobą oczu.
  13. Macie zdjęcia boksi? Są jakieś amstaffy? Bo wiem, że Argosika już nie ma [*]
  14. Jeśli w opisie aukcji dopisałaś adnotację, żeby nie licytować bez zgody sprzedającego to możesz sama wycofać oferty. Jeśli nie, to według przepisów oni mieli prawo psa zalicytować a wręcz zawarli umowę kupna - sprzedaży.
  15. BoUnTy, to każdy i tak musi wziąć, by to właściciel psów nie wytoczył procesu Pogotowiu i Straży dla Zwierząt.
  16. Na forum amstaffów, Łukasz pisze że adoptuje Rudego ale czeka na auto bo stoi w warsztacie.
  17. Może warto powiadomić właścicielki psów z domów tymczasowych oraz schronisk o podejrzeniu parwowirozy także. Z pewnością psy powinny być izolowane. Ksenka, bardzo Ci współczuje. Szczylek miał jednak choć ostatnie dni namiastkę domu. Ktoś go kochał i w czyimś sercu zostanie o nim pamięć... na zawsze... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/259/8a2a2d4a2b18020c.jpg[/IMG][/URL]
  18. Do mnie i do psów w domu jest super grzeczna. Do obcych zarowno ludzi jak i psów - niekoniecznie. Na razie jest po cieczce i czekamy na razie na ciążę urojoną... bankowo dostanie bo już sie jej wyciągają sutki. Po zaleczeniu ciąży urojonej sterylka. Potrwa to pewnie miesiąc, dwa. Potem szukanie domu. Szczerze, to głównie będę jej szukać domku z ogrodem ale z mieszkaniem w domu. Bo spacer z nią nie jest bezpieczny... piesek podleci to zaatakuje... Bezpieczniej będzie w domku z ogrodem.
  19. Powiem Ci, że Ritka to strasznie fajny pies, który strasznie kocha i pragnie miłości i czułości ze strony człowieka. Ona non stop by leżała koło mnie, na mnie itd. Non stop jak siedze to wskakuje na kolana i się przytula. Jak śpi to chociaż łapę, głowę kładzie na nogach. Wciska się w najmniejsze dziury koło człowieka.
  20. Masz jeszcze kilka ze spacerów: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/255/833513695818bd5a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/326/eac838ef038a022d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/255/a6b30f789977f9cf.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/334/b9a525a2fb4d0c80.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/256/1e18acad8197df4e.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/326/bea3e676a920f1ab.jpg[/img][/URL]
  21. Rufusowa pewnie kaca dziś leczy. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/emoty.blox.pl/resource/th_girl_haha.gif[/IMG]
  22. Te szczeniaki na zdjęciach wyglądają jakby miały parwo... Surowe mięso, wzdęte brzuszki, wymioty... Oby jednak to nie było parwo, bo później w środowisku potrzebna jest 6 miesieszna kwarantanna.
  23. No to czas na kilka zdjęć Ritki. Ritka najbardziej zakochana jest w Mambie, śpi z nią, je z nią, chodzi z nią na spacery, wylizuje i najchętniej była by jej małą córeczką. Jak Mambuszka chce od niej odpocząć i idzie do klatki to ta się na nią wpycha i kładzie obok. Przynosi jej zabawki i rzuca pod nos. Z Breną też się dobrze dogaduje ale Brena dla niej jest zabawką, z którą świetnie się bawi w nocy. Tak ok. 1 nad ranem najlepiej się bawią. Na dworze niestety wszystkie pieski są do zabicia. Ale będziemy pracować. Zdjęcia z Mambą: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/259/ed23d1a028701870.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/0a6ed592f38d1980.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/9ea6c3e9bf0fb03b.jpg[/IMG][/URL] Tu wylizuje Mandoline: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/333/0e43ae7c00526e11.jpg[/IMG][/URL] Taki widok zastaje z reguły rano... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/333/2e363995215a56c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/259/1e34db719dec693d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/259/fad6a94847951690.jpg[/IMG][/URL] Klatka Ritce nie straszna, zostaje w niej bez miauknięcia i śpi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/bf5fcabea93b5316.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/260/e82eec4fbbbf3560.jpg[/IMG][/URL] Z braku laku pozostaje spać z Breną: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/c7ef3aa682b7d724.jpg[/IMG][/URL] Albo się z nią bawić: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/258/d3d4313bc1587a15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/5ce5101b612dc057.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...