Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Tesli. Dane do kontaktu - najlepiej podawać na Mosii, bo ona ma z sunią największy kontakt Kontakt: Tel: 609 253 707 Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tesla jak tylko wet wyrazi zgodę będzie sterylizowana. Będzie to całkiem niedługo, bo rana sie goi expersowo! Potem szczepienie, chip i może się ekspediować do domu. Szukamy raczej domku z ogrodem dla niuni.
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1/7e9633a610576039.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/265/360bb940920b1205.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1/51ed5e67d668233e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1/5a8090669dcaa9c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1/a515335c56ceaae2.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/265/81cb55592f8befc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1/7d607260fe3fd799.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1/6126c95ff5ec186c.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/354/325d700e080998b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/1/c2624d9e9c476488.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/265/95484dedf0c4f968.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1/e3810dfb9f6d9e23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1/d132743e6bad5dea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1/51b6a19d440989de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1/6126c95ff5ec186c.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Sabina02']IBAN to jest numer SWIFT... IBAN to napewno nie "PL" :niewiem:[/quote] IBAN, to IBAN. SWIFT to SWIFT. IBAN jest PL. SWIFT jest [COLOR=#990000][FONT=verdana,geneva][B]BIGBPLPWXXX Bank Millennium S.A. Branch Millennium[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#990000][/COLOR] [COLOR=#990000][/COLOR]
  6. Malicja, IBAN na bank jest "PL", potem nr konta. Dochodzą nam przelewy z zagranicy bez problemów, więc błędów nie ma. ;) Dziękujemy za pomoc.
  7. Agata51, doszła Twoja wpłata, dziękujemy.
  8. Geiger to ten pies bo w książeczce jeszcze jest Wasza umowa adopcyjna i chip schroniskowy... Ma tatuaż w uchu. Pięknie odczytywalny, że pani w ZK w ciągu 2 min udzieliła mi wszystkich danych. Nawet poprzednia właścicielka tam widnieje i była zdziwiona, że pies wystawowy tak się tuła. Postaramy się jednak znaleźć mu najlepszy dom z możliwych. Mnie zauroczył Geiger strasznie. :loveu::loveu::loveu: Charakter jaki pokazał dziś jest super. Oby tak już zostało! Co do wydawania samca do samca... niestety jeden na milion się zgodzi przez całe życie...
  9. Z której hodowli ten Dolar? W jakim wieku? I w jakim jest mieście? Dziś PULSARI czyli Edyta ze Straży dla Zwierząt przywiozła nam staffika. Koperek, powinnaś go kojarzyć. Był w schronisku w kwietniu 2008r. Potem go niby właściciel odebrał. Od tego czasu miał 3 właścicieli... Na razie siedzi u mnie, jutro pojedzie do rudej76 - zgodziła się go wziąć na DT. Okazało się, że ma tatuaż i to co udało mi się ustalić: Imię: GEIGER Port Erin M: SKA Fever Adba O: VICTORY MARCH Pullera ur. 14.07.2001r. Hodowczyni jest za granicą. Pies był wystawiany w przeszłości. My go jednak wykastrujemy :p [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/264/201d73bfc907ba3b.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1/a8f49ea813cca3db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1/0a844a8624d8fede.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1/48f92352306a9fed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1/8a5617fdbe5d8d7b.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Vectra']Biedną , małą Mambolinkę jak śmieć trzymać :placz: :placz: :diabloti: Swoją drogą , ciekawe co by powiedzieli śmieciarze , widząc ślicznego pitbullka :evilbat:[/quote] Life is brutal :diabloti: I tak jestem miła bo samą Mambą strasze. Nie puszczam 3 czarnych bullowatych, nie puszczam im Bacardi. Powinni się cieszyć wręcz :p
  11. Z dobrych wieści Focus pojechał do nowego domu do Wałbrzycha :multi: Z tych mniej dobrych mamy kolejnego podopiecznego. Nawet z pochodzeniem kurdupelek jest. Staffik z rodowodem zwie się GEINGER Dziś przyjechał do mnie z Wrocławia. Ruda76 zgodziła się dać mu DT, więc niebawem pojedzie do Łodzi. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Geiger jak na razie jest super łagodny i do ludzi i do psów. Imię: GEIGER Port Erin M: SKA Fever Adba O: VICTORY MARCH Pullera ur. 14.07.2001r. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/1/99310fedac09f007.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/264/201d73bfc907ba3b.jpg[/img][/URL]
  12. Byli rano, więc kosz pusty. Jakby był pełny to przecież Mamba by rozwlekła śmieci po całym ogródku.
  13. Znalazłam sposób na zostawianie Mamby na chwilę. Bo potrzebe mam ją zostawić na jakieś 5min tyle co do sklepu se pojadę. Najpierw musi pobiegać 1km za rowerkiem, potem zamykam ją w śmietniku przed domem. Tam są pręty i kostka brukowa. Mamba po bieganiu jest na tyle padnięta, że już jej nie w głowie próby zjadania prętów. :multi::multi::multi:
  14. To coś słabo Wam idzie szukanie tego bogatego sponsora :diabloti:
  15. Qeram, a jaka fundacja wspomogła sterylkę? Cieszę się, że coraz więcej osób i organizacji pomaga także bullowatym. Z biegiem lat można zauważyć iż coraz więcej ludzi się przełamuje i zaczyna lubić te rasy. Ja sobie nie wyobrażam żadnej innej ale inni dopiero się o tym przekonują. Qeram, rozmawialiśmy przez tel. Prosiłeś bym umieściła sunie na stronie fundacji AST. Nie umieszczałam jej na razie bo czytam wątek. Jeśli mam ją jednak umieścić to oczywiście służę pomocą.
  16. [quote name='Vectra']a tak jeszcze w temacie , to ciotka chciałam Cię pochwalic , żeś w końcu wstawiła fotki większe , a nie avatarki :diabloti:[/quote] Bo doszłam do wniosku, że taki prezent Ci zdrobie z okazji Twojego święta.
  17. Kochana, płucko to jest na mniej niż sekunda. Ucho na jakąś minutę. Kość prasowana największa na jakieś 10min. Ale ona kocha pańcię i jak ona wychodzi to już zabawki się nie liczą i jedzenie też. Próbowałam ją zostawiać w klatce zabezpieczonej dodatkowo plombami do kabli i wychodziła z niej… tak wyginała pręty zębami i cielskiem, że rozwalała. W kojcu np. kopie dołki do Chin. Ale w warszawskim domu jest grzeczniutka i chwała jej za to!
  18. No Lalunia jest strasznie podobna do Mamby. Jak siostrzyczki. I Happy dariopole jest chyba też ich siostrą. Mamba by była idealna, gdyby... nie rozwalała zabawek... właśnie rozwaliła bardzo fajną zabaweczkę... gdyby grzecznie zostawała... o ile we własnym domu zostaje super o tyle zamknięcie jej w kojcu, w domu, za płotkiem jest NIEMOŻLIWE!
  19. Cioteczki, dla mnie ta adopcja była olbrzymim zaskoczeniem. Focus miał jechać do Oli za 2 tyg z uwagi na remont. Wczoraj miała go tylko przyjechać i poznać. A tu pojechał do domku :multi:
  20. I nadszedł dzień Focusowy! Po 8 miesiącach bezdomności nasz chińczyk wczoraj pojechał do nowego domu. Zamieszkał w Wałbrzychu u Oli. Niedługo Ola sama napisze jak im się wiedzie. Jak na razie jest super, choć Focus właśnie przechodzi test, czy nie zdemoluje sypialni jak Ola jest w pracy. Do domu pojechał wczoraj wieczorem ale bałyśmy się cieszyć z Darią. Dziś Ola już dzwoniła zakochana w rudzielcu. Trzymam kciuki, że nasz Focusik będzie grzeczniutki i nie przyniesie nam wstydu.
  21. Bo chcesz Brenusi podać Sedalin zołzo. :eviltong:
  22. Kamilko, nie wstawiaj. Rita nie jest do adopcji jak na razie. Jeszcze nawet nie wiem czy będzie. Ja sobie z nią radzę dobrze ale przeciętny obywatel może nie dać rady. Rita ma niekoniecznie łatwy charakter. Jest trochę strachliwa, ma tendencje do przejmowania władzy. Jest to połączenie wybuchowe niestety, bo tu nawet zwykłe karcenie musi być 10 razy przemyślane. Na razie Ritka nie jest do adopcji. Chyba, że do jakiejś mądrej głowy i to też tylko z polecenia a nie ogłoszenia.
  23. ONki są mądre... INACZEJ :lol: Bullowate to mondre psy bo nie plują się o byle co i nie jojczą. Ja się z rasy pt. owczarek niemiecki odkochałam jak poznałam bulle. Pomimo iż Brena jest moim najukochańszym psem to jednak drugi raz na ONkę chyba się nie zdecyduję.
  24. Siedzimy już w buszu :loveu: Ritunia jest super, bo pięknie wraca na zawołanie. Kocha płucka za które dała by się pokroić. Ja jednak mam oczy dookoła głowy jak ją spuszczam :diabloti: Na szczęście jeszcze nie spotkaliśmy nawet nikogo będąc tu na spacerach.
  25. ONka jest na sam koniec bo jest najbardziej głośna z tego haremu :diabloti: Pierwszy może wracać Alter. :loveu:
×
×
  • Create New...