Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Filutowa smycz jest Mambusi. A niedobrym właścicielem jest doddy - zabrałam psy do lasu, przywiązałam i se poszłam. Niedobre były to niech se posiedzą w Kampinosie to zmądrzejom może...
  2. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdjęcia małego niedobrzalca:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/351/1074dafebe2dc420.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/b3711550ec952d58.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/265/a9d89044da36409b.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/350/15a8898f5f880ec8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/d9089ea24b3f0e56.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/263/6adf5b1831092ace.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/263/69b4f7121a5b8f50.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/351/45691a83772a9828.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][/FONT]
  3. Anitko, raczej jedziemy do Ciebie. Termin po 28.08. Beata Dorobczewska, ciocia doddy i 4 psy (w tym 2 nie do końca normalne).
  4. Bo bullowate są fajne. Trzeba je poznać i się je lubi. Coraz więcej osób dostrzega w nich coś pozytywnego. Jeszcze jak się trafi fajny, łagodny egzemplarz to umarł w butach. Mamba, Rumba, Alter, Tango - takie psy się rzadko spotyka. Gdyby wszystkie bullowate były takie, to pisano by o bullach książki a nie newsy w brukowcach. Raz na kikaset psów można jednak spotkać taką Mambunię. :loveu::loveu::loveu: Choć nie identyczną, bo Mambunia jest jedyna w swoim rodzaju!
  5. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/351/ae756d095d908f70.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/263/29390df51a9d7530.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/264/2a8378506299456b.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/351/331c039488d02f3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/5f769452dc85e101.jpg[/img][/URL]
  6. Beata, Breny nie uczę jeżdżenia autem. Co najwyżej mogę spróbować na rowerze. W buszu siedzę do 25.08. Fajnie w tym buszu Wam powiem. :loveu: Co do wakacji, ciągle nie wiem co zrobić z Bacardi bo mam wizję, że zje Beatę i pół Piaseczna...
  7. Rumba i Alter mają 2 tygodniowe wakacje ze mną i moimi psami. Rumba rozruszała nieco Mambę i nawet się bawią. Oto efekty. Mamba w fiolecie, Rumba w kolorkach: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/264/881c50c85ddad4c7.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/342/5466fcaa9102d6d6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/342/00e48a1f933aec82.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/264/8b93352e550d0258.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/343/fc2befb78f07a886.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/97dd040dcacc1e15.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/6e1a7e0d1e02a243.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/c9c81f28d6539dd0.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/264/a10a4ce1df72e77e.jpg[/img][/URL]
  8. Rumba i Alter mają 2 tygodniowe wakacje ze mną i moimi psami. Rumba rozruszała nieco Mambę i nawet się bawią. Oto efekty. Mamba w fiolecie, Rumba w kolorkach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/264/881c50c85ddad4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/342/5466fcaa9102d6d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/342/00e48a1f933aec82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/264/8b93352e550d0258.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/343/fc2befb78f07a886.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/97dd040dcacc1e15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/6e1a7e0d1e02a243.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/c9c81f28d6539dd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/264/a10a4ce1df72e77e.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/347/398186e4c19d4441.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/263/78d12d6605139558.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/262/d6821221ff3510f8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/349/6f90e61e3cb587b3.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/349/31a3ebcc66999805.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/342/fc2912765b0661af.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/341/29e51530c4623e25.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/349/15086333bae0f45d.jpg[/IMG][/URL]
  10. Przywiezlismy 2 boksery, ONke, 6 kotkow.
  11. W Tomaszowie zaginął 1,5 roczny bullterrier, pręgowany z białym - wabi się Rufus.
  12. Agata51, przepraszam że nie odpisywaliśmy ale byliśmy w trasach 2 dni. Adres fundacji jest oczywiście na stronie ale podaję by było łatwiej: [B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02 - 143 Warszawa[/B] Dziękujemy wszystkim wpłacającym, licytującym na bazarkach, allegro itp., tym dzwoniącym i interesującym się losem Tesli. Przede wszystkim dziękuję Mosii i lekarzom z lecznicy z Radomska za bezpośrednią opiekę.
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/263/b0b46ac0f1481353.jpg[/IMG][/URL]
  14. Na koty nie. Raczej żal mi sie ich zrobilo bo chore były.
  15. Koty sa w szpitalu. Są typowo rude z białymi znaczeniami. Zdjęć nie mam.
  16. Mam 3 kotki biało - rude bo wczoraj pozyskałam sobie chore. Ale wyglądaja znacznie lepiej dziś i pewnie szybko się wyleczą. :loveu:
  17. Pieski i kotki. Ale zero bullowatych! Przestaje je lubić, bo jakieś niedobre ostatnio. :diabloti:
  18. Ja kawy serio, serio nie lubię. :diabloti: A pije, bo herbate to sie w herbaciarni pije a nie w GreenCoffie. :evil_lol: Trzeba zmienić lokum na większe - ale kasy niet, czasu niet, promocji niet :placz: A teraz żegnam szanowne grono i spadam... do Lublina. Se pooglądać schronisko bo ładnie na zdjęciach wygląda.
  19. Ja chcę większe lokum a mieszkając czy to w namiocie czy w przyczepie będzie mniejsze... A sama ziemia to nie wszystko, choć ziemia jeść nie woła. Pozostaje mi narzekanie i użalanie się nad sobą.
  20. Do Grodziska to kawał od Wawy. Kochana na taką wiochę bym nie chciała.
  21. Oj... moje marzenie. Ale wątpie by mnie było kiedykowiel stac na dom pod Wawą.
  22. [quote name='andzia69']a co? takie podobne????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: Taki zbieg okoliczności...
  23. Ja w necie kupuje. Tylko ROGZa i dla fundacyjnych w hurtowni.
  24. A tatuś ten sam? :hmmmm: :ghost_2::ghost_2::ghost_2:
×
×
  • Create New...