-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Filutowa smycz jest Mambusi. A niedobrym właścicielem jest doddy - zabrałam psy do lasu, przywiązałam i se poszłam. Niedobre były to niech se posiedzą w Kampinosie to zmądrzejom może...
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdjęcia małego niedobrzalca:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/351/1074dafebe2dc420.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/b3711550ec952d58.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/265/a9d89044da36409b.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/350/15a8898f5f880ec8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/d9089ea24b3f0e56.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/263/6adf5b1831092ace.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/263/69b4f7121a5b8f50.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/351/45691a83772a9828.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR] [FONT=Times New Roman][/FONT]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Anitko, raczej jedziemy do Ciebie. Termin po 28.08. Beata Dorobczewska, ciocia doddy i 4 psy (w tym 2 nie do końca normalne). -
Bo bullowate są fajne. Trzeba je poznać i się je lubi. Coraz więcej osób dostrzega w nich coś pozytywnego. Jeszcze jak się trafi fajny, łagodny egzemplarz to umarł w butach. Mamba, Rumba, Alter, Tango - takie psy się rzadko spotyka. Gdyby wszystkie bullowate były takie, to pisano by o bullach książki a nie newsy w brukowcach. Raz na kikaset psów można jednak spotkać taką Mambunię. :loveu::loveu::loveu: Choć nie identyczną, bo Mambunia jest jedyna w swoim rodzaju!
-
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/351/ae756d095d908f70.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/263/29390df51a9d7530.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/264/2a8378506299456b.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/351/331c039488d02f3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/5f769452dc85e101.jpg[/img][/URL]
-
Rumba i Alter mają 2 tygodniowe wakacje ze mną i moimi psami. Rumba rozruszała nieco Mambę i nawet się bawią. Oto efekty. Mamba w fiolecie, Rumba w kolorkach: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/264/881c50c85ddad4c7.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/342/5466fcaa9102d6d6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/342/00e48a1f933aec82.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/264/8b93352e550d0258.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/343/fc2befb78f07a886.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/97dd040dcacc1e15.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/6e1a7e0d1e02a243.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/263/c9c81f28d6539dd0.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/264/a10a4ce1df72e77e.jpg[/img][/URL]
-
Rumba i Alter mają 2 tygodniowe wakacje ze mną i moimi psami. Rumba rozruszała nieco Mambę i nawet się bawią. Oto efekty. Mamba w fiolecie, Rumba w kolorkach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/264/881c50c85ddad4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/342/5466fcaa9102d6d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/342/00e48a1f933aec82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/264/8b93352e550d0258.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/343/fc2befb78f07a886.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/97dd040dcacc1e15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/6e1a7e0d1e02a243.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/c9c81f28d6539dd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/264/a10a4ce1df72e77e.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia i wiadomo coś? -
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/347/398186e4c19d4441.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/263/78d12d6605139558.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/262/d6821221ff3510f8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/349/6f90e61e3cb587b3.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/349/31a3ebcc66999805.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/342/fc2912765b0661af.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/341/29e51530c4623e25.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/349/15086333bae0f45d.jpg[/IMG][/URL]
-
Przywiezlismy 2 boksery, ONke, 6 kotkow.
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Agata51, przepraszam że nie odpisywaliśmy ale byliśmy w trasach 2 dni. Adres fundacji jest oczywiście na stronie ale podaję by było łatwiej: [B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02 - 143 Warszawa[/B] Dziękujemy wszystkim wpłacającym, licytującym na bazarkach, allegro itp., tym dzwoniącym i interesującym się losem Tesli. Przede wszystkim dziękuję Mosii i lekarzom z lecznicy z Radomska za bezpośrednią opiekę. -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/263/b0b46ac0f1481353.jpg[/IMG][/URL]
-
Na koty nie. Raczej żal mi sie ich zrobilo bo chore były.
-
Koty sa w szpitalu. Są typowo rude z białymi znaczeniami. Zdjęć nie mam.
-
Mam 3 kotki biało - rude bo wczoraj pozyskałam sobie chore. Ale wyglądaja znacznie lepiej dziś i pewnie szybko się wyleczą. :loveu:
-
Pieski i kotki. Ale zero bullowatych! Przestaje je lubić, bo jakieś niedobre ostatnio. :diabloti:
-
Ja kawy serio, serio nie lubię. :diabloti: A pije, bo herbate to sie w herbaciarni pije a nie w GreenCoffie. :evil_lol: Trzeba zmienić lokum na większe - ale kasy niet, czasu niet, promocji niet :placz: A teraz żegnam szanowne grono i spadam... do Lublina. Se pooglądać schronisko bo ładnie na zdjęciach wygląda.
-
Ja chcę większe lokum a mieszkając czy to w namiocie czy w przyczepie będzie mniejsze... A sama ziemia to nie wszystko, choć ziemia jeść nie woła. Pozostaje mi narzekanie i użalanie się nad sobą.
-
Do Grodziska to kawał od Wawy. Kochana na taką wiochę bym nie chciała.
-
Oj... moje marzenie. Ale wątpie by mnie było kiedykowiel stac na dom pod Wawą.
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']a co? takie podobne????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: Taki zbieg okoliczności... -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Ja w necie kupuje. Tylko ROGZa i dla fundacyjnych w hurtowni. -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A tatuś ten sam? :hmmmm: :ghost_2::ghost_2::ghost_2: