-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nasz Bossik w weekend zamieszkał w nowym domu w Trójmieście. Jednak bilans na razie nadal 13 psów bo mamy szczylka, który jest u Rufusowej TZ-a na DT. Leila dziś została wysterylizowana i na dniach przeprowadza sie do nowego domu do Lublina. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Realna rzeczywistość... Adopcje stoją w miejscu niestety. A psiaków przybywa i przybywa... -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Klapa... Nadal nikt o nasze psiaki nie dzwoni... -
Poszukuję domu dla ok. 2 letniej amstaffki!!!!! ŁÓDŹ - NIEAKTUALNE!!!!! :)
doddy replied to avema's topic in Już w nowym domu
Czy sunia zostanie chociaż zachipowana przez właściciela? Jak się zgubiła? -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
_Tosiu_, daj znać jak Nikon trafi już do nowego domu. Zamieszka w Łodzi? Piękny jest ten nowy rudy pies, którego dałaś na pierwszą stronę. Asiu, podaj mi jeszcze raz swój nr tel. Aga która zajmuje sie amstaffami w Łodzi była 3 razy w schronisku ale niestety nie została miło przyjęta bo Pani Siemińskiej nie było. A warto mieć na oku bullowate i szukać im domów. -
Ja mogę wpaść i pewnie Beata też się pokusi na kuracje.
-
Ediii mieszka na Bemowie. Więc to nie ta sama Edii. Beatko dziekuje za sprawozdanie. jeszcze go nie otworzyłam...
-
Ewa, nie odchudzaj psów. Ci co odchudzali swoje amstaffy na forum amstaff-pitbull po tym jak je odchudzili do wagi pitowej kazali sobie później tematy przenosić do działu pitbulli :evil_lol: Tengusia, mam komp popsuty. Odpiszę dziś lub jutro jak uda mi się cokolwiek przeczytać z tego co napisałaś. Ewa, dziękuje za dary dla fundacji. Na dniach się umówię z Edii i odbiorę.
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Tesla jutro ma zabieg sterylizacji. -
[Fundacja AST] LEILA - AMSTAFFKA z zamojskiego schroniska MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Leila dziś została wysterylizowana. Za kilka dni przeprowadza się już do swojego nowego pana. Zamieszka na stałe w Lublinie. -
Gala - JUŻ W NOWYM DOMKU!PROSIMY O UREGULOWANIE DŁUGU NA AFN!!
doddy replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Podjęliście już jakieś kroki odnośnie tej adopcji? Czy Alma żyje? Czyw wiadomo co się z nią dzieje? -
Gala - JUŻ W NOWYM DOMKU!PROSIMY O UREGULOWANIE DŁUGU NA AFN!!
doddy replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś z AFN lub Kometa jest w kontakcie z Mateuszem i wie co teraz dzieje się z Almą? Niestety dobrze się nie dzieje i polecam zainteresowanie się tematem biednej suni. -
Ewa, dałam Twój nr Edycie. Firma jest gdzie była. Jest duży szyld ;)
-
Kurde to może siedziba się zmieniła :crazyeye: Dowim siem.
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Anita, ja jestem tak zmęczona że nie mam weny twórczej na nic... Jeszcze kompa nie mam i musiałam specjalnie przyjechać do rodziców. Dogger jest domowy, nie do niemowlaków, ale do podrośniętych dzieci moze isć, do psów niet. Do pilnowania niet, do budy niet. Ma rok. -
Uff, bo ja już się bałam, że to do jakiejś innej firmy trafiło :lol: Bolkowska 1b budynek H6. Firma "BAJIT Nieruchomości".
-
Ano Mamba jest na zdjęciu. Vectra, czy Ty odwiedzałaś Bolkowską? Bo mi donieśli, że nic tam na mnie nie czeka :-(
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Tesla miała chwilową infekcje. Wymiotowała. Wszystko jednak już powróciło do normy. Została także zbana krew i wyniki wszystkie są w normie. Niebawem zabieg sterylizacji. Nadal potrzebujemy pomocy w ogłaszaniu suni. Niestety nikt jeszcze nie dzwonił w sprawie jej adopcji. -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Doggerka. Pospacerowaliśmy godzinkę, psiak wymiziany, wybiegany, wybawiony. Dogger to typowy szczylek. Znacznie lepiej się czuje w sensie zdrowotnym i od razu widać efekty. Bawił się moją torbą :diabloti: Można mu wszystko zabrać, otwierać szeroko paszczę, wkładać rączki, wywracać. CUDO! Pod względem zdrowotnym znaczna poprawa. Tylko raz zakasłał. Jutro będzie jego lekarz prowadząca i może już będzie wiadomo kiedy odbiór z kliniki. Bardzo fajnie by było, gdyby Dogger znalazł dom tymczasowy na terenie Warszawy. To bardzo fajny psiak a niestety z kliniki trafi do kojca. Musi zostać jeszcze wykastrowany a do tego niezbędne są domowe warunki. Może chociaż na 2 tyg jakaś dobra dusza weźmie go do siebie? -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Edii, wczorajsze wieści są najświeższe. ;) Tesla ma infekcję. Później wstawię zdjęcia z odwiedzin i napiszę swoje spostrzeżenia. Tesla jest bardzo fajna sunią. :loveu: -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W dalszym ciągu nikt a nikt nie dzwonił. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/352/030b096f8982e023.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/271/abce2405f1c6c5c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/358/9ace53fe7b539367.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/358/f1fd2ef35e54b14f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/353/0379af23d2f885ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/352/56a6cfde2c509882.jpg[/IMG][/URL] -
Młoda pit bullka - Poznań. Już we własnym domu
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie ;)