Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Nasz Bossik w weekend zamieszkał w nowym domu w Trójmieście. Jednak bilans na razie nadal 13 psów bo mamy szczylka, który jest u Rufusowej TZ-a na DT. Leila dziś została wysterylizowana i na dniach przeprowadza sie do nowego domu do Lublina.
  2. Realna rzeczywistość... Adopcje stoją w miejscu niestety. A psiaków przybywa i przybywa...
  3. Klapa... Nadal nikt o nasze psiaki nie dzwoni...
  4. Czy sunia zostanie chociaż zachipowana przez właściciela? Jak się zgubiła?
  5. _Tosiu_, daj znać jak Nikon trafi już do nowego domu. Zamieszka w Łodzi? Piękny jest ten nowy rudy pies, którego dałaś na pierwszą stronę. Asiu, podaj mi jeszcze raz swój nr tel. Aga która zajmuje sie amstaffami w Łodzi była 3 razy w schronisku ale niestety nie została miło przyjęta bo Pani Siemińskiej nie było. A warto mieć na oku bullowate i szukać im domów.
  6. Ja mogę wpaść i pewnie Beata też się pokusi na kuracje.
  7. Ediii mieszka na Bemowie. Więc to nie ta sama Edii. Beatko dziekuje za sprawozdanie. jeszcze go nie otworzyłam...
  8. Ewa, nie odchudzaj psów. Ci co odchudzali swoje amstaffy na forum amstaff-pitbull po tym jak je odchudzili do wagi pitowej kazali sobie później tematy przenosić do działu pitbulli :evil_lol: Tengusia, mam komp popsuty. Odpiszę dziś lub jutro jak uda mi się cokolwiek przeczytać z tego co napisałaś. Ewa, dziękuje za dary dla fundacji. Na dniach się umówię z Edii i odbiorę.
  9. Tesla jutro ma zabieg sterylizacji.
  10. Leila dziś została wysterylizowana. Za kilka dni przeprowadza się już do swojego nowego pana. Zamieszka na stałe w Lublinie.
  11. Podjęliście już jakieś kroki odnośnie tej adopcji? Czy Alma żyje? Czyw wiadomo co się z nią dzieje?
  12. DORKA, sprawdzacie chipy psom? Bo jakieś znajome te 2 suczki. Coś mi się z paluchem kojarzy.
  13. Czy ktoś z AFN lub Kometa jest w kontakcie z Mateuszem i wie co teraz dzieje się z Almą? Niestety dobrze się nie dzieje i polecam zainteresowanie się tematem biednej suni.
  14. Ewa, dałam Twój nr Edycie. Firma jest gdzie była. Jest duży szyld ;)
  15. Kurde to może siedziba się zmieniła :crazyeye: Dowim siem.
  16. Anita, ja jestem tak zmęczona że nie mam weny twórczej na nic... Jeszcze kompa nie mam i musiałam specjalnie przyjechać do rodziców. Dogger jest domowy, nie do niemowlaków, ale do podrośniętych dzieci moze isć, do psów niet. Do pilnowania niet, do budy niet. Ma rok.
  17. Uff, bo ja już się bałam, że to do jakiejś innej firmy trafiło :lol: Bolkowska 1b budynek H6. Firma "BAJIT Nieruchomości".
  18. Ano Mamba jest na zdjęciu. Vectra, czy Ty odwiedzałaś Bolkowską? Bo mi donieśli, że nic tam na mnie nie czeka :-(
  19. Tesla miała chwilową infekcje. Wymiotowała. Wszystko jednak już powróciło do normy. Została także zbana krew i wyniki wszystkie są w normie. Niebawem zabieg sterylizacji. Nadal potrzebujemy pomocy w ogłaszaniu suni. Niestety nikt jeszcze nie dzwonił w sprawie jej adopcji.
  20. Byłam dziś u Doggerka. Pospacerowaliśmy godzinkę, psiak wymiziany, wybiegany, wybawiony. Dogger to typowy szczylek. Znacznie lepiej się czuje w sensie zdrowotnym i od razu widać efekty. Bawił się moją torbą :diabloti: Można mu wszystko zabrać, otwierać szeroko paszczę, wkładać rączki, wywracać. CUDO! Pod względem zdrowotnym znaczna poprawa. Tylko raz zakasłał. Jutro będzie jego lekarz prowadząca i może już będzie wiadomo kiedy odbiór z kliniki. Bardzo fajnie by było, gdyby Dogger znalazł dom tymczasowy na terenie Warszawy. To bardzo fajny psiak a niestety z kliniki trafi do kojca. Musi zostać jeszcze wykastrowany a do tego niezbędne są domowe warunki. Może chociaż na 2 tyg jakaś dobra dusza weźmie go do siebie?
  21. Bardzo się cieszę, że Boss ma w końcu swój dom. Oby ostatni i najlepszy z możliwych! Ruda, bardzo, bardzo Ci dziękuję za pomoc dla psiaka i determinację. Teść wybaczy Ci spóźnienia.
  22. Edii, wczorajsze wieści są najświeższe. ;) Tesla ma infekcję. Później wstawię zdjęcia z odwiedzin i napiszę swoje spostrzeżenia. Tesla jest bardzo fajna sunią. :loveu:
  23. W dalszym ciągu nikt a nikt nie dzwonił.
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/352/030b096f8982e023.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/271/abce2405f1c6c5c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/358/9ace53fe7b539367.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/358/f1fd2ef35e54b14f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/353/0379af23d2f885ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/352/56a6cfde2c509882.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...