-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Byłam u mojego kochaniutkiego aniołeczka na sggw. Zawiozłam mu worek karmy wysokobiałkowej, trochę smakołyków. Doggerek bardzo się ucieszył, pospacerowaliśmy godzinkę, posiedzieliśmy, pochrupał żwacze. Ten pies jest CUDO!!! Ma super charakter, przytulak, łagodniutki to w dodatku super jeździ samochodem, nie załatwia się w boksie. Żyć nie umierać z takim lalusiem. -
Młoda pit bullka - Poznań. Już we własnym domu
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gosia, sprawdzali chipa? -
Badanie BEARa wykonuje się w Polsce we Wrocławiu i Olsztynie.
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ewa, dzieki. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejny podopieczny - DOGGER [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10770075#post10770075[/URL] -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
doddy replied to emilia2280's topic in Schroniska
Wątek amstaffa zabranego przez naszą fundację: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10770075#post10770075 -
DOGGER - roczny amstaff, brązowy pręgowany, uszy cięte. Dogger został dziś zabrany ze schroniska Ewy Biedrzyckiej z Krężela - pseudomiłośniczki psów, kolekcjonerki, rozmnażaczki. Był psem w chyba najlepszej koncydji bo był tylko a raczej aż odwodniony, z glutem, kaszlący, z zapaleniem płuc. Stał na łańcuchu przy budzie. Ewidentnie był krótko bo jest niedożywiony a nie zagłodzony. Waży 22kg - powinien 30 z pewnościa. Odbecnie Dogger od razu trafił do kliniki SGGW w Warszawie. Od razu rozpoczęto leczenie, podano kroplówki. Pies był tak zmęczony, że już podczas badania usnął. Dogger jest super do ludzi. Dał sobie wszystko zrobić, super jechał autem, bardzo się do nas przywiązał przez tą godzinę drogi z Krężela do Warszawy. Zwracamy sie z prosbą o pomoc w opłaceniu leczenia Doggerka. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. A oto i Doggerek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/5faa8cda2e3b10b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/350/ccc8dfad64e5932c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/e73abc85dc66a63d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/5/e9a2fc90cb5cb28a.jpg[/IMG][/URL]
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
doddy replied to emilia2280's topic in Schroniska
Tragedia... To najwłaściwsze określenie tego miejsca na dzień dzisiejszy i tego co się tam działo. My zabraliśmy amstaffa, pojechał od razu na sggw. Ogólnie wyglądał najlepiej ze wszystkich psów tam... Psy są w koszmarnym stanie, poranione, połapane, z dziurami, łyse... Najlepiej wszystko opiszą Emir i ARKA. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nic nie jest przesądzone. Liber normalnie szuka domu. Z pewnością szuka mieszkania bo przeskakuje płoty. Na razie musi 2 tyg czekać na kastrację bo w schronisku go zaszczepili przy adopcji... Można go jednak już ogłaszać. -
Rufusowa, dzwoniłaś do mnie ale mi oczywiście padł telefon. Dopiero niedawno wróciłam do domu. Mam kubeczki, więc szykuj sie na jakąś kawę w Centrum. Jutro odpada bo mam do zabrania pilnie sukę z Otwocka, choć jeszcze nie wiem co z nią zrobię bo poza niezawddną Andzią69 nikt nie okazał chęci pomocy... Ale od środy mogę się umawiać. P.S. Wróciłam do Wawy i nawet wiem, że dziś poniedziałek. :lol:
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
U Tesli wszystko dobrze. Mogła by już trafić do adopcji. Tylko sterylka ją czeka. Weterynarz z lecznicy już kilkakrotnie pytał kiedy będzie zabrana. Jednak na razie nikt a nikt o nią nie dzwonił. W tygodniu będziemy u naszych psów w Radomsku w odwiedzinach i zrobimy zdjęcia. -
W Józefie pod Warszawą błąka się od dłuższego czasu sunia płowa, łysa, z guzami. Łagodna, garnie się do ludzi, nie wykazuje agresji do psów. Czy ktoś pomoże? Jakiś DT? Ktoś zrzuci się na leczenie i hotel? Konieczna będzie sterylizacja z usunięciem guza i leczenie skóry. Po suni biega stado pcheł i kleszczy. Z uwagi na fakt, że nie mam internetu w sprawie pomocy suni, proszę o kontakt telefoniczny: 0501 797 018 [URL=www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/4/091a1121dc973e66.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/4/99d175e3159f32e6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/268/0ab23f3762d64200.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images50.fotosik.pl/4/0749d90abb922bfa.jpg[/img][/URL]
-
U Darii został już tylko 1 kojec. Będzie wolny od połowy września albo października bo jest w przebudowie. Fundacja likwiduje kojce pod Warszawą i zostajemy tylko z tym jednym u Darii. Niestety nie ma możliwości zabrania Dragona. Sami teraz korzystamy już z hoteli bo nie mamy wyjścia.
-
Jeszcze kilka zbłąkanych fotek na koniec wakacji: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/4/be722733a3c4ea21.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/4/201f735c234862a4.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/4/e25eb6829768e344.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/267/9b3be14a87373868.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/4/0049e086407185aa.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/268/60fdfddbce3baf4d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/4/1be9781b0b35e434.jpg[/img][/URL]
-
No to jeszcze kilka fotek na koniec naszych wspólnych wakacji: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/4/12c19c9cf30becf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/4/a46023007777f319.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/4/b1a3978f833c1988.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/268/9dbe171bd6d946bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/4/58104d5311cd2997.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/4/3b53a0e5eb78a01e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/4/52ddec6c6328873f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/21be62b3394077d5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/4/861abe6e937adcda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/dac7c23c5c01319e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/4/2313e396beb86603.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/36eb4c32269ee27b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/97864c1484c146ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/7ef299e9fc05a167.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/25063bdf3a4c8130.jpg[/IMG][/URL]
-
Czy Dragon był odrobaczany? Może warto go w pierwszej kolejności odrobaczyć dobrym środkiem np. Aniprazolem. Później warto by wykonać badania krwi i kału. Może ma coś z wątrobą albo trzustką... a wtedy sraczka gwarantowana.
-
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
doddy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Jak się zrobią, to będą :p -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
_Tosia_ daj znać czy coś się zmieniło w bullowatych i czy są jakieś boksery. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zakochać się to jedna sprawa ale druga, że jeszcze nam się muszą spodobać :evil_lol: Na straży będzie Marta, dostała delegację na niedzielę. :diabloti: W razie co będzie na nią. :p Czy sprawdzaliście tatuaż i chip u Liberka? Tak z ciekawości pytam. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Liber jest już na stronie fundacji: [URL]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/545/65/[/URL] Jutro pojedzie do niego Marta (Uran). Zapuści mu spot na kleszcze. Ja wybieram się w przyszłym tygodniu bo zamówiłam dla niego i reszty naszych psów obroże Preventic. Jutro też będą ludzie chętni do adopcji oglądać Gustawa, więc od razu będą mogli poznać w razie co Libra. Bo ten nasz Gustaw to taki kopidołek z za bardzo naładowanymi bateriami w tyłku. -
Kilka dni temu ze schroniska z Legnicy została zabrana bullka Kluska. [B]KLUSKA - brązowa pręgowana z białymi znaczenia[/B] [B]mi.[/B] Okazało się, że ma tatuaż. [B]Rodowodowo nazywa się DIDI Błękitny Skarb. Ma 4 lata.[/B] Klusia dziś pojechała do hotelu w Radomsku (tam gdzie Tesla). Tam będzie się leczyć na plamy na skórze. Nie wiadomo czy to od pcheł, czy pogryzienie. Ponadto będzie się leczyć z zapalenia pęcherza. Później będzie sterylka. Klusia jest super sunią, domowa, zgodna z psami. Przylepa jakich mało. [img]http://img125.imageshack.us/img125/3580/dscf8467et9.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/6297/dscf8471hz3.jpg[/img] [img]http://img125.imageshack.us/img125/6748/dscf8472gm2.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/4852/dscf8477hq0.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/5027/dscf8479ly7.jpg[/img] [img]http://img125.imageshack.us/img125/3895/dscf8480ie3.jpg[/img] [img]http://img108.imageshack.us/img108/7640/dscf8488sf3.jpg[/img] [img]http://img125.imageshack.us/img125/5743/dscf8481vx6.jpg[/img] [img]http://img162.imageshack.us/img162/7317/dscf8489tf6.jpg[/img] [img]http://img239.imageshack.us/img239/6628/dscf8490hh2.jpg[/img]
-
[B]LIBER – 2 letni amstaff, brązowy pręgowany z białymi znaczeniami, uszy nie cięte.[/B] Liber został przez nas zabrany ze schroniska w Kielcach. Z krótkiej obserwacji wynika, że Liber jest psem domowym, miejskim. Dobrze odnajduje się w mieszkaniu. W pierwszej chwili zaznacza teren, jednak później prosi o spacer. Dobrze znosi dotyk człowieka, nie boi się, nie spina, nie warczy, nie atakuje. Po zabraniu ze schroniska dał się od razu wykąpać. Zna podstawowe komendy: siad, podaj łapę. Z pewnością był na domowym jedzeniu, ponieważ niezbyt chętnie je suche jedzenie dla psów. Chętnie się bawi sznurkiem. Do psów nie wykazuje agresji. Liber na razie został zaszczepiony, za 2 tygodnie zostanie wykastrowany. Po zabiegu będzie gotowy do adopcji. W sprawie Libra prosimy o kontakt: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Szukamy także osoby, bądź osób, które zasponsorowałyby jego kastrację (koszt 150zł).[/B] [B]Dziękujemy Dudziaczek oraz całej rodzinie andzi69 za pomoc przy Liberku.[/B] 1 W wannie :) [IMG]http://images42.fotosik.pl/3/f1cfb57e8e0d359e.jpg[/IMG] 2 [IMG]http://images28.fotosik.pl/268/8094af11e3b4ea70.jpg[/IMG] 3 [IMG]http://images24.fotosik.pl/269/661cbde3ba74aa2a.jpg[/IMG] 4 Sępimy :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/3/54484dd940cf1602.jpg[/IMG] 5 [IMG]http://images26.fotosik.pl/268/ca61a0a7c363bdc9.jpg[/IMG] 6 [IMG]http://images50.fotosik.pl/3/65610fe41b211990.jpg[/IMG] 7 naciera :) [IMG]http://images46.fotosik.pl/3/fbc642449cef996c.jpg[/IMG] 8 [IMG]http://images41.fotosik.pl/3/aada154539e720d0.jpg[/IMG] 9 [IMG]http://images45.fotosik.pl/3/56cb0c0d4a200ed3.jpg[/IMG]
-
Dobrze, że dopiero w poniedziałek bo tam jest siedziba firmy, więc będzie otwarta od poniedziałku. Ul. Bolkowska - zaraz za Lidlem. Smycze, obroże, miski, karma, wszystko co dla psów nam potrzebne. W szczególności smycze i obroże.