Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. To zdjęcie jest zrobione kilka miesięcy temu. Nie podczas ostatniej akcji. Było robione jeszcze w Nowej Wsi.
  2. [quote name='a.s']nie wiem co jest ale wysłałam z dwóch różnych kont wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i dwukrotnie odrzuciło[/quote] To jest adres starego forum. Dlatego Ci wraca.
  3. Sunia jest w typie pitbulla red nose. Nie mam jak dac jej na stronę bo nie mam laptopa.
  4. Dobre. :evil_lol: Takie w Twoim stylu. Olu, nasza gwiazdo, zdjęcia Filipka będą. Ponieważ jednak nie martwię się o niego to nie będę lecieć na sesję bo Tobie się zachciało głupoty pisać. Jak Filip zostanie uśpiony, zginie, umrze - napiszę na wątku.
  5. Andzia, tak mi polecili na dogomanii. Serio!
  6. Ten Twój uśmiech to mało szczery koleżanko :p Rób tą krew to może się zlituje nad Rufuskiem. Ja lubie pomagać w kwesti wydmuszek :diabloti:
  7. Nie uśpiliśmy tylko zgubiliśmy w drodze do Niemiec :evil_lol: Wieźliśmy go bo se chcieliśmy zarobić ale uciekł... no goopi jakiś chyba...
  8. Mam jeszcze prośbę by sprawdzać czy psy nie mają chipów. Część psów przypominała mi np. psy które widziałam jakby na paluchu. Co do hodowli w Chynowie. To jest znana i wieloletnia hodowla u wylotu Chynowa. Facet zawsze miał ONki. Był głównym zaopatrzeniowcem Sułkowic. Kiedy w policji zmieniły się zasady pozyskiwania psów przerzucił się na labradory. Dawno u niego nie byłam ale kiedyś warunki były ok. Fakt, facet ma to na zarobek. Sama sprzedaz nie jest w PL zabroniona niestety. Nie wiem jak z warunkami na dziś. Facet jest znany we wsi i to rodzinny interes. Jego brat ma ONki długowłose coś mi świta.
  9. Sunia jest typowa. Bankowo amstaff nie pit. Warto sprawdzić tatuaż. A jako off topik - kolejny podopieczny zabrany wczoraj przy akcji na Krężelu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119337[/URL]
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119337[/URL] tu masz link. Dogger jest super aniolek w którym jestem zakochana po uszy :loveu::loveu: Cud, miód, lukier! Leczy się w klinice ale ponadto jest extra.
  11. Niestety mam popsuty laptop i nie jestem w stanie odczytać co Alicja napisała bo jest czerwoną czcionką. Nie da rady pisać normalnie jak każdy użytkownik? Jutro jak wrócę z trasy może gdzieś się dorwę do lepszego komputera.
  12. Dziś zapłaciłam 750zl za Teslę w lecznicy. pomoc nadal mile widziana.
  13. Dowiedz się jeszcze na wszelki wypadek, czy on kwitnie na tym łańcuchu bo przechodzi ogrodzenia? P.S. Bardzo miło było Cię poznać. W tym wczorajszym natłoku straciłam dobre wychowanie.
  14. Kagańce: [URL="http://www.molos.pl"]www.molos.pl[/URL] Majtki - czasami dobre na plamienie, zapora dla psa do dupy. Mam pantalony po Mambie. Moge przekazać. Jej sie nie przydadzą. :p
  15. Dla mnie to niewyrośnięty Pressa Canario a nie pokrowce na siedzenie :diabloti:
  16. W Łodzi jest poszukiwana TEA. Ma chip. [url]http://img295.imageshack.us/img295/470/scooobydooo062ps2.jpg[/url]
  17. [url]www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl[/url] Tu masz link do forum bullowatych. Jest tam sporo osób z Łodzi, są wolontariuszki od astów ze schroniska. Sprawdzałaś chip i tatuaż u suni?
  18. Posprzątałam w pierwszym poście. :cool1: Tylko w pierwszym bo net mam z doskoku. Szukamy transportu Warszawa - Trójmiasto dla psiaka z Chrycynna.
  19. Znaleźliśmy domek tymczasowy dla amstaffa z ciętymi uszami. Szukamy transportu do Trójmiasta. Ziutka, sprawdź proszę czy psiak jest jeszcze w schronisku. Na razie wyciągnę go i umieszczę w naszym kojcu fundacyjnym w Piasecznie i tam bezpieczny będzie czekał na dalszy transporcik.
  20. _Tosiu_, tej suni już chyba nie w schronisku od dłuższego czasu: [url]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/pies3_t2.jpg[/url]
  21. Mnie pasuje kiedykolwiek. Nawet jutro :eviltong: Co do cieczki - z babami bywa... różnie.
  22. Bo w nim się łatwo zakochać - SERIO. Taki mniamuśny jest. :loveu::loveu::loveu:
  23. Agata, dostałam pw z prośbą o podanie gdzie się robi BEARa, więc napisałam. O agresji Nefera się nie wypowiadam. Pytanie do dziewczyn z Jastrzębiej - czy Nefer w schronisku albo podczas Waszej opieki nad nim wykazał kiedykolwiek cień - prób sprawdzenia Was, agresji, ostrzegania Was? Pytanie do poprzedniego domu jak wyżej.
  24. Dzięki kochane za pomoc! Odjajczyć i jeszcze sprawdzić dokładnie bo jeszcze niestety chyba Liber nie pokazał na co go stać. Z pewnością nie wydamy go do dzieci, bo pies jest zbyt niepewny. Na razie obserwacja w toku :p
×
×
  • Create New...