Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Wieści z frontu. Ritka próbowała tylko raz zjeść właścicielke, więc bilans jest super. :evil_lol: Oczywiście żartuje. Ritka przerazila się automatycznej bramy garażu i obszczekała Pancie wychodzącą z garażu. Ponadto gada do kotów :evil_lol: Jeden kot podchodzi do niej do klatki się obwąchują, drugi nie jest taki kamikadze. Jak kot odchodzi to Rita skrzeczy. Ponadto była na zakupach w celu kupienia kagańca, nikogo nie zjadła ani nawet nie próbowała. Super jeździ autem. Są rzeczy, których niestety jeszcze sie boi ale spokojem się przyzwyczaji.
  2. To teraz ja się modlę by ciocia Blueberry miała chwilę by wydumać jakieś fajne projekty. Wtedy ruszamy z produkcją i sprzedażą. Dzieki Vectra za pomoc!
  3. A to Ci powiem na dniach. Bo ciocia Blueberry sama wiedziała. :loveu:
  4. To jest tekst z 3 opowiadań, poprzekręcany. Do tego jest specjalnie zmodyfikowany by był o 8 letniej Soni. Jednym z tekstów jest też tekst Willisa.
  5. Myślę ciotka, że trza zrobić i fundacyjne ze staffikami. W końcu staffiki już się przewinęły i pewnie jeszcze będą.
  6. Miło nam. Zaletą firmy od kubków jest szybkość - dajesz projekt - następnego dnia masz kubeczek a po dwa, że możesz sobie wybrać jedną z dwóch metod robienia nadruku - błyszczący albo bardziej matowy. I nie zmywają się w zmywarce nadruki.
  7. Z tego co się orientuje to tak. Stąd nasza cena taka sama. ;)
  8. Ewa, firma która nam robi robi także na zamówienie po 1szt. ;)
  9. Kubki to ja mogę produkować ale ciocia Blueberry musi ładne projekciki zrobić. Jak będzie projekcik to w 2 dni będą kubeczki. :loveu: Wymyśl fajne hasło na kubaski. A może zrobić kilka projektów? A tak wogóle to jak masz zdolności to możesz zrobić projekcik. :loveu:
  10. Majafaja, dane fundacji są w pierwszym poście. Wszelka pomoc mile widziana. :loveu::loveu::loveu:
  11. A dziekowac :loveu:
  12. Vectra, a dasz ładne zdjęcia? Doddy jest wybredna. :diabloti: Na kawę wpadne może w przyszłym tyg. :multi:
  13. I pojechała... Jedynym pocieszeniem dla mnie był fakt, ze jak Rita zobaczyła dziś Panią Wandę to cieszyła się jak wariatka! Pięknie wsiadła do samochodu i... pojechała do Otwocka... Pierwsze wieści mają być wieczorem.
  14. Na kawę oczywiście jestem chętna. :multi:
  15. Kubeczek z amstaffem z tym napisem też zrobimy ;) Chyba mam zaćmienie przez to czytanie for internetowych. Oczywiście w poprzednim poście powinno być spowrotem... głupieje do reszty...
  16. Czyli jednak dał popalić w lecznicy. :evil_lol:
  17. Oby tylko Rita nie dała plamy... Dlatego wole wziąć Kluske z hotelu by w razie co móc Ritę zabrać z powrotem. Ciekawe czy bardziej mi podpasuje bull czy ast... Pita raczej bym nie chciała bo wole kanapowe psy ale bull...
  18. Jak uwzględnisz w rachunku, że jedna była uszkodzona to może fundacja jakoś się jeszcze wypłaci. :evil_lol: Idę spać moje miłe bo padam.
  19. Zawsze mówię ludziom, że lepszy amstaff niż bull. Wiec muszę to sprawdzić na własnej skórze.
  20. Myślę nad zabraniem Kluski z hotelu. :lol: Bo szkoda kasy na hotel.
  21. Matylda by go zjadła :diabloti:
  22. Bardzo serdecznie dziękuję Vectra za dary! I za masę zabawek! W niedziele się przydadzą dla Gustawa. Muszę go zmęczyć, by nie ukazał się z pełnym ADHD :evil_lol: DZIEKI JESZCZE RAZ!!!!!!!! Co do Mambuszk. Czuje się dobrze.Właśnie śpi w łóżku z Ritą (naszą tymczasowiczką). Dziś ostatnia ich wspólna noc, bo Rita jedzie jutro do nowego domu. Może jakiegoś bullterriera se sprawie :diabloti:
  23. Chciałabym podziękować kochanej Andzi69 za piękne skarbonki. :loveu::loveu::loveu: Oby w weekend na zawodach się zapełniły do pełna!!!
  24. Dziś ostatnia wspólna noc... Jutro o 14 wielka przeprowadzka... dziś było jeszcze szczepienie bo Ritka niestety nie miała nic aktualnego i z nową książeczką wstepuje w nowe, mam nadzieję lepsze życie. Nowa książeczka, nowe imię, nowe życie...
×
×
  • Create New...