-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
I tajemniczo się zrobiło... Zakładaj watek jak chcesz kochana. Ale ważniejsze byś napisała tekst na stronę i dała zdjęcia. Chyba, że chcesz 3 psa na stałe to nie musisz się wysilać :diabloti:
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Tesla jest w hotelu przy lecznicy w Radomsku (woj. łódzkie). Jest po zabiegu sterylizacji i dochodzi do siebie. Szukamy dla niej docelowego domu. Tesla dobrze dogaduje się z psami. Niestety jest strachliwa do ludzi. Nie ma w tym jednak oznak agresji. Jak człowiek do niej podchodzi to siada i zastyga. Można ją jednak głaskać, manipulować przy niej. Jak kogoś polubi robi sie smielsza. -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ale tu się inteligentnie zrobiło. :evil_lol: Doggerek na razie nadal u Oli i się leczy. Oby sie szybko wyleczył to kastracja, chip, szczepienia i szukamy domku. Piotr, idę czytać litanie PW od Ciebie. :lol: -
U Ciebie samo świętowanie. Nie za dobrze Ci???????????
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
W pierwszym poście jest nr konta. Wystarczy dopisek TESLA. [LEFT][FONT=verdana,geneva][COLOR=#993300][B]AST - Fundacja na Rzecz Zwierzat Niechcianych[/B][/COLOR] [/FONT] [FONT=verdana,geneva][B]nr. konta:[COLOR=#990000] [COLOR=#993300]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR][/COLOR][/B] [/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=verdana,geneva][B]nr. konta dla przelewów z zagranicy:[/B] [/FONT] [COLOR=#990000][FONT=verdana,geneva][B]BIGBPLPWXXX [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=verdana,geneva][COLOR=#990000]Bank Millennium S.A. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=verdana,geneva][COLOR=#990000]Branch Millennium [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=verdana,geneva][COLOR=#990000]PL [COLOR=#993300]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [B][/B] [/LEFT] -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
doddy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Jak sytuacja z bullowatymi? Jakieś zmiany? Czy nadal są tam tam pręgusek i błękitek? -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wklejaj ciotka więcej zdjęć bo ładne. -
Basiu, myślę że wiele osób pamięta ale nie pisze ;) Wklejaj zdjęcia jak już masz net.
-
Diva-Suczka mix amstaffa!Stan ciężki! JUŻ W NOWYM DOMU!:))))
doddy replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Diva znalazła własny dom. Oby to był dom do końca jej dni, kochający, opiekuńczy. Super dziewczyny, że udało się Wam ją uratować. :multi: Napiszcie coś więcej o adopcji. -
Ale Wy niedomyślne... nowych majtek :eviltong: dla psa oczywiscie te majtki.
-
Przyszłam pogratulować nowego nabytku w rodzinie. :diabloti:
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Doggerek dziś opuścił klinikę. Niestety nadal ma kaszelek... Na razie udało się że jest u Oli od Sasy. Będzie leczony w domowych warunkach. Mam prośbę, jeśli ktoś chciałby pomóc Doggerkowi to można także wpłacać na jego leczenie. Dziś zapłaciłam leciutko ponad 1000zł faktury za leczenie (563zł za leczenie i 465zl za pobyt w lecznicy). -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak. Zdjęcia jeszcze z jajami :evil_lol: -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/357/0b15a9309cb227ca.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/8/76f71030c0593ec2.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/8/1d95679a7a8e104a.jpg[/img][/URL] -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Było do przewidzenia, że facet stracił poważanie za yorka na osiedlu to się dowartościować musi... -
Młoda pit bullka - Poznań. Już we własnym domu
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że udało się znaleźć taki domek, że sunia będzie na oku. -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Praktykę tyż? NO TO GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To teraz ja muszę się zapisać na egzamin bo tak odwlekam od 2 lat... :diabloti: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
doddy replied to emilia2280's topic in Schroniska
A zmieści się to do Dogga Vana? I czy dziś można to przetransportować? Odpowiedz potrzebna już teraz bo za pół godziny wyjeżdżamy z Dębiny (to jest ok 7km od NDM). -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Objada sie patykiem. :eviltong: -
Myślę, że beton da radę. O asfalt to nie była bym pewna, ale beton może się sprawdzić. :p
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/0eaa646662d4b3be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/ee6c4f2edc0c1d64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/356/bcd2b9ee9a9d75d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/8/b227361abc682ae0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/eccf4a8a4f34b883.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/1484967a9496e75c.jpg[/IMG][/URL] JESTEM PIĘKNY, ZGRABNY I UROCZY: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/356/4615704128776833.jpg[/IMG][/URL] -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziś o 16 Liber zostanie pozbawiony klejnotów rodowych. Za 10 dni chip i będzie gotowy do adopcji. Prosimy więc o zwiększenie ilości ogłoszeń :loveu: -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Doggerek jest serio cudo! MÓWIŁAM!!!! A dokładnie pisałam. ;) W sobote Dogger ma wypis z kliniki. Leczenie będzie już tylko tabletkowe. Niestety chłopczyk musi iść do kojca :-( Nie mamy DT dla niego.