Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. I tajemniczo się zrobiło... Zakładaj watek jak chcesz kochana. Ale ważniejsze byś napisała tekst na stronę i dała zdjęcia. Chyba, że chcesz 3 psa na stałe to nie musisz się wysilać :diabloti:
  2. Tesla jest w hotelu przy lecznicy w Radomsku (woj. łódzkie). Jest po zabiegu sterylizacji i dochodzi do siebie. Szukamy dla niej docelowego domu. Tesla dobrze dogaduje się z psami. Niestety jest strachliwa do ludzi. Nie ma w tym jednak oznak agresji. Jak człowiek do niej podchodzi to siada i zastyga. Można ją jednak głaskać, manipulować przy niej. Jak kogoś polubi robi sie smielsza.
  3. Ale tu się inteligentnie zrobiło. :evil_lol: Doggerek na razie nadal u Oli i się leczy. Oby sie szybko wyleczył to kastracja, chip, szczepienia i szukamy domku. Piotr, idę czytać litanie PW od Ciebie. :lol:
  4. U Ciebie samo świętowanie. Nie za dobrze Ci???????????
  5. W pierwszym poście jest nr konta. Wystarczy dopisek TESLA. [LEFT][FONT=verdana,geneva][COLOR=#993300][B]AST - Fundacja na Rzecz Zwierzat Niechcianych[/B][/COLOR] [/FONT] [FONT=verdana,geneva][B]nr. konta:[COLOR=#990000] [COLOR=#993300]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR][/COLOR][/B] [/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=verdana,geneva][B]nr. konta dla przelewów z zagranicy:[/B] [/FONT] [COLOR=#990000][FONT=verdana,geneva][B]BIGBPLPWXXX [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=verdana,geneva][COLOR=#990000]Bank Millennium S.A. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=verdana,geneva][COLOR=#990000]Branch Millennium [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=verdana,geneva][COLOR=#990000]PL [COLOR=#993300]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [B][/B] [/LEFT]
  6. Jak sytuacja z bullowatymi? Jakieś zmiany? Czy nadal są tam tam pręgusek i błękitek?
  7. Wklejaj ciotka więcej zdjęć bo ładne.
  8. Basiu, myślę że wiele osób pamięta ale nie pisze ;) Wklejaj zdjęcia jak już masz net.
  9. Bardzo się cieszę, że Diva znalazła własny dom. Oby to był dom do końca jej dni, kochający, opiekuńczy. Super dziewczyny, że udało się Wam ją uratować. :multi: Napiszcie coś więcej o adopcji.
  10. Ale Wy niedomyślne... nowych majtek :eviltong: dla psa oczywiscie te majtki.
  11. We wtorek sterylizacja Ritki. Albo ma ciąże urojoną albo jest w ciąży :diabloti: Ale stawiam raczej na to pierwsze bo chyba by przytyła bardziej. Co do zachowania, znaczna poprawa! Robi się coraz fajniesza do ludzi i myślę, że spokojnie będziemy szukać domu.
  12. Przyszłam pogratulować nowego nabytku w rodzinie. :diabloti:
  13. Doggerek dziś opuścił klinikę. Niestety nadal ma kaszelek... Na razie udało się że jest u Oli od Sasy. Będzie leczony w domowych warunkach. Mam prośbę, jeśli ktoś chciałby pomóc Doggerkowi to można także wpłacać na jego leczenie. Dziś zapłaciłam leciutko ponad 1000zł faktury za leczenie (563zł za leczenie i 465zl za pobyt w lecznicy).
  14. Tak. Zdjęcia jeszcze z jajami :evil_lol:
  15. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/357/0b15a9309cb227ca.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/8/76f71030c0593ec2.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/8/1d95679a7a8e104a.jpg[/img][/URL]
  16. Było do przewidzenia, że facet stracił poważanie za yorka na osiedlu to się dowartościować musi...
  17. Bardzo się cieszę, że udało się znaleźć taki domek, że sunia będzie na oku.
  18. Praktykę tyż? NO TO GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To teraz ja muszę się zapisać na egzamin bo tak odwlekam od 2 lat... :diabloti:
  19. A zmieści się to do Dogga Vana? I czy dziś można to przetransportować? Odpowiedz potrzebna już teraz bo za pół godziny wyjeżdżamy z Dębiny (to jest ok 7km od NDM).
  20. Myślę, że beton da radę. O asfalt to nie była bym pewna, ale beton może się sprawdzić. :p
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/0eaa646662d4b3be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/ee6c4f2edc0c1d64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/356/bcd2b9ee9a9d75d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/8/b227361abc682ae0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/eccf4a8a4f34b883.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/1484967a9496e75c.jpg[/IMG][/URL] JESTEM PIĘKNY, ZGRABNY I UROCZY: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/356/4615704128776833.jpg[/IMG][/URL]
  22. Dziś o 16 Liber zostanie pozbawiony klejnotów rodowych. Za 10 dni chip i będzie gotowy do adopcji. Prosimy więc o zwiększenie ilości ogłoszeń :loveu:
  23. Doggerek jest serio cudo! MÓWIŁAM!!!! A dokładnie pisałam. ;) W sobote Dogger ma wypis z kliniki. Leczenie będzie już tylko tabletkowe. Niestety chłopczyk musi iść do kojca :-( Nie mamy DT dla niego.
×
×
  • Create New...