-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Pewnie nic się nie rusza w sprawie suni? -
Magda, jak pierwsze dni Wenus w nowym domu?
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ulaa, posłałam Ci tel do Dominiki od szczeniaczka bulla. -
Jak tam baby się czujecie wieczorową porą? Cały stres po zabiegu minął? Ciotki to musiały skarbonki porozbijać, aby przesłać na Vegę. :eviltong: A potem pewnie słały przekazy z poczty i dlatego tak dłuugo czekaliście. Teraz macie w końcu stan na plus, to najważniejsze. Kana, a jak ten czarny piesek, którego miałaś przez chwilę?
-
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Martą. U psiaków wszystko dobrze. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tekla już się szykuje do drogi, rozmawiałam z Magdą. Magda też sprawdziła jak Tekla zareaguje na jej Solo. Psiaki się ignorowały i były skupione na przewodnikach, a nie na sobie. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Negra się robi coraz fajniejsza i spokojniejsza do ludzi. Do psów dalej jest kill... -
An1a, wieelkie dzięki :) Sunia w końcu została nazwana "Panna Migotka" bo ma charakterek jak Migotka z Muminków. :evil_lol: Dziś Migota spędziła ze mną pół dnia i potwierdziło się tylko jaka jest fajna. Sunia doskonale odnajduje się w mieście, uwielbia jeździć autem (każdym bez wyjątku, co skutkuje próbą skakania na każde auto jakie zobaczy), nie boi się gwaru, ruchu, itp. Umie już jeździć windą, przed schodami nie ma żadnych oporów. Nie boi się pomieszczeń, podziemnych garaży, mieszkania. W domu ciągle coś by dziamała. Dziś w jej paszczy zginęło śmiercią tragiczną kilka zabawek (co i rusz jakieś sama znajdywała w domu). Zarazem pięknie umie się bawić z człowiekiem, reaguje na puść, na siad. Jak się zmęczy to się wycisza, leży. Raczej będzie musiała być klatkowana na czas nieobecności właściciela bo niszczyciel z niej okropny :) W klatce już zrobiła sobie swój porządek z posłaniem... Do właścicieli jest strasznie przymilna, miziasta, powiesz coś do niej, a ona już kitą merda. Jak się po coś schylasz, od razu daje buzi. Ma lekki motorek w pupie. Na spacerach... tu mi ciężko wyczuć. Zjeżyła nam się i próbowała pogonić 2 osoby, wczoraj jedną, dziś rano 1. Jedyny na razie logiczny wniosek jaki mi się nasunął to taki, że jak jest pusto i nagle pojawia się człowiek to ona robi się czujna. W środku miasta, gdzie po chodnikach chodzą ludzie - złe reakcje się nie uaktywniają. To będzie musiała Magda zweryfikować. Od jutra Migota mieszka u Magdy. Ciężko będzie się z nią rozstać, bo strasznie fajna i śmieszna jest.
-
Widzę, że trafiliście do mnie bez problemów. Przepraszam, że Was tak porzuciłam samych na pastwę losu. :oops: Wrażeń było duużo... Pod największym była pani doktor, inni lekarze oraz studenci. Po pierwsze z uwagi na tak rzetelne prowadzenie suni, za zeszyt z jej historią leczenia, a po drugie z uwagi na stan Fionki. Tak jak pisze Asia, Fiona jest uczulona na bardzo wiele rzeczy, prawie wszystkie antybiotyki (tylko LSP był ok, ale dla odmiany przy jej stanie to nic nie pomoże), na wszelkiego rodzaju preparaty na kleszcze (oboże, spoty), na suche karmy (wszystkie jak leci), na większość mięs, trawy, maście, szampony, pierze, kurz, proszki do prania. Z pewnością Asia ma przed sobą tylko gotowane diety. :) Poza alegrią jednak doktor podejrzewa także inne choroby, bo raczej mało prawdopodobne żeby sama alergia spowodowała taki stan. Fiona miała w narkozie pobrane wycinki skóry do histopatologi, zeskrobiny na posiew oraz mykologię (na wszelki wypadek). W badaniu histopatologicznym powinno się potwierdzić, czy Fiona cierpi na atopię, nużycę, świerzba, pęcherzycę, czy jeszcze inną chorobę. Więcej napisze Asia jak odpocznie, bo nie chce jej wyręczać. ;) Asiu, dzielnie walczycie o Fioneczkę. Podziwiam Was szczerze. Pierwsze wyniki w następny piątek, bo badania są wysłane do Niemiec.
-
Jesteśmy po kąpieli. :diabloti: Jadąc z nią w aucie już wiedziałam, że nie damy rady spać pod jednym dachem z tym odorem. Tyle kuuuupy co spłynęło to w życiu nie widzieliście. :crazyeye: W kąpieli lalka suuuper! W domu jak dotąd także, troszkę piszczy i pewnie demoluje kolejne posłanie, ale i tak na razie jest dobrze. W podróży grzeczniutka, na spacerach usłuchana, rozmerdana. Zdziwiona była windą, ale bez problemu wsiadła i jechała. Jak dotąd fajna, stabilna sunia.
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ulaa, w Warszawie w lecznicy na Stegnach przebywa bullek szczeniak do adopcji. [img]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/15102009077.jpg[/img][/quote] -
Ciotki, nie wiem czy widziałyście ale Kardoe wstawiła na bazarkach superaśne woreczki zapachowe. Podziwiam tą kobietę za pomysł i za tak profesjonalne wykonanie. :crazyeye: A jaki zapach!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zapachy-do-szafy-kup-teraz-5-00-zl-pobita-mlotkiem-nuka-fundacja-ast-20-10-09-a-147909/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/woreczki-lawendowe-pobita-mlotkiem-nuka-fundacja-ast-20-10-a-147905/[/url]