Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. No to przynajmniej Vega nie jest samotna. :evil_lol:
  2. Pewnie nic się nie rusza w sprawie suni?
  3. Magda, jak pierwsze dni Wenus w nowym domu?
  4. Ulaa, posłałam Ci tel do Dominiki od szczeniaczka bulla.
  5. Ja gustu nigdy nie miałam i mieć nie będę, to niezaprzeczalny fakt. :p A ona mi to w brzydki sposób wyraża po prostu. :evil_lol:
  6. Jak tam baby się czujecie wieczorową porą? Cały stres po zabiegu minął? Ciotki to musiały skarbonki porozbijać, aby przesłać na Vegę. :eviltong: A potem pewnie słały przekazy z poczty i dlatego tak dłuugo czekaliście. Teraz macie w końcu stan na plus, to najważniejsze. Kana, a jak ten czarny piesek, którego miałaś przez chwilę?
  7. Miała miękko i równo pod tyłkiem, a teraz ma wzgórki i pagórki. Może tak lubi? :evil_lol:
  8. Pstryknięte przed chwilą, czyli Migotka i jej bałaganik. :p [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StjPw4LxwFI/AAAAAAAAAH4/9W4Uqzoe_oE/DSC_0800.jpg[/img]
  9. Ani jednego nie zrobiłam z braku czasu. :shake:
  10. Rozmawiałam z Martą. U psiaków wszystko dobrze.
  11. Tekla już się szykuje do drogi, rozmawiałam z Magdą. Magda też sprawdziła jak Tekla zareaguje na jej Solo. Psiaki się ignorowały i były skupione na przewodnikach, a nie na sobie.
  12. Negra się robi coraz fajniejsza i spokojniejsza do ludzi. Do psów dalej jest kill...
  13. An1a, wieelkie dzięki :) Sunia w końcu została nazwana "Panna Migotka" bo ma charakterek jak Migotka z Muminków. :evil_lol: Dziś Migota spędziła ze mną pół dnia i potwierdziło się tylko jaka jest fajna. Sunia doskonale odnajduje się w mieście, uwielbia jeździć autem (każdym bez wyjątku, co skutkuje próbą skakania na każde auto jakie zobaczy), nie boi się gwaru, ruchu, itp. Umie już jeździć windą, przed schodami nie ma żadnych oporów. Nie boi się pomieszczeń, podziemnych garaży, mieszkania. W domu ciągle coś by dziamała. Dziś w jej paszczy zginęło śmiercią tragiczną kilka zabawek (co i rusz jakieś sama znajdywała w domu). Zarazem pięknie umie się bawić z człowiekiem, reaguje na puść, na siad. Jak się zmęczy to się wycisza, leży. Raczej będzie musiała być klatkowana na czas nieobecności właściciela bo niszczyciel z niej okropny :) W klatce już zrobiła sobie swój porządek z posłaniem... Do właścicieli jest strasznie przymilna, miziasta, powiesz coś do niej, a ona już kitą merda. Jak się po coś schylasz, od razu daje buzi. Ma lekki motorek w pupie. Na spacerach... tu mi ciężko wyczuć. Zjeżyła nam się i próbowała pogonić 2 osoby, wczoraj jedną, dziś rano 1. Jedyny na razie logiczny wniosek jaki mi się nasunął to taki, że jak jest pusto i nagle pojawia się człowiek to ona robi się czujna. W środku miasta, gdzie po chodnikach chodzą ludzie - złe reakcje się nie uaktywniają. To będzie musiała Magda zweryfikować. Od jutra Migota mieszka u Magdy. Ciężko będzie się z nią rozstać, bo strasznie fajna i śmieszna jest.
  14. Wszystko "dogadane" na jutro. Łukasz, sprawdzę na naszych psach jak Holy dogaduje się z grupą psiaków. Nie ukrywam, że będziemy jej szukać docelowego omu więc w razie co super by było gdyby Holy udało się znaleźć nowy dom.
  15. Widzę, że trafiliście do mnie bez problemów. Przepraszam, że Was tak porzuciłam samych na pastwę losu. :oops: Wrażeń było duużo... Pod największym była pani doktor, inni lekarze oraz studenci. Po pierwsze z uwagi na tak rzetelne prowadzenie suni, za zeszyt z jej historią leczenia, a po drugie z uwagi na stan Fionki. Tak jak pisze Asia, Fiona jest uczulona na bardzo wiele rzeczy, prawie wszystkie antybiotyki (tylko LSP był ok, ale dla odmiany przy jej stanie to nic nie pomoże), na wszelkiego rodzaju preparaty na kleszcze (oboże, spoty), na suche karmy (wszystkie jak leci), na większość mięs, trawy, maście, szampony, pierze, kurz, proszki do prania. Z pewnością Asia ma przed sobą tylko gotowane diety. :) Poza alegrią jednak doktor podejrzewa także inne choroby, bo raczej mało prawdopodobne żeby sama alergia spowodowała taki stan. Fiona miała w narkozie pobrane wycinki skóry do histopatologi, zeskrobiny na posiew oraz mykologię (na wszelki wypadek). W badaniu histopatologicznym powinno się potwierdzić, czy Fiona cierpi na atopię, nużycę, świerzba, pęcherzycę, czy jeszcze inną chorobę. Więcej napisze Asia jak odpocznie, bo nie chce jej wyręczać. ;) Asiu, dzielnie walczycie o Fioneczkę. Podziwiam Was szczerze. Pierwsze wyniki w następny piątek, bo badania są wysłane do Niemiec.
  16. No jasne, że szykować. Podaj mi do siebie nr tel to zadzwonię i wszystko dogadamy. Magda, jest szansa żebyście ją nam wydali po południu? Albo wręcz pod wieczór?
  17. Trzymać jak najbardziej :) Bedziemy później najwyżej coś zmieniać jak już będzie w Wawie.
  18. Jesteśmy po kąpieli. :diabloti: Jadąc z nią w aucie już wiedziałam, że nie damy rady spać pod jednym dachem z tym odorem. Tyle kuuuupy co spłynęło to w życiu nie widzieliście. :crazyeye: W kąpieli lalka suuuper! W domu jak dotąd także, troszkę piszczy i pewnie demoluje kolejne posłanie, ale i tak na razie jest dobrze. W podróży grzeczniutka, na spacerach usłuchana, rozmerdana. Zdziwiona była windą, ale bez problemu wsiadła i jechała. Jak dotąd fajna, stabilna sunia.
  19. Ulaa, w Warszawie w lecznicy na Stegnach przebywa bullek szczeniak do adopcji. [img]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/15102009077.jpg[/img][/quote]
  20. Ciotki, nie wiem czy widziałyście ale Kardoe wstawiła na bazarkach superaśne woreczki zapachowe. Podziwiam tą kobietę za pomysł i za tak profesjonalne wykonanie. :crazyeye: A jaki zapach!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zapachy-do-szafy-kup-teraz-5-00-zl-pobita-mlotkiem-nuka-fundacja-ast-20-10-09-a-147909/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/woreczki-lawendowe-pobita-mlotkiem-nuka-fundacja-ast-20-10-a-147905/[/url]
  21. Absolutnie nic jej nie żałuje. A wręcz jej nawet ręcznik położyłam to będzie lepszy śliniak.
×
×
  • Create New...